Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Puchar dla Syryni

W ramach II kolejki Pucharu Polski podokręgu Racibórz Syrynia zmierzyła się z zespołem Rafako Racibórz. Na co dzień obie drużyny zmagają się w rozgrywkach tej samej klasy okręgowej. Tym razem przyjezdni musieli uznać wyższość Naprzodu, przegrywając w rzutach karnych 1:4.

Rzuty karne wyłoniły zwycięzcę. Puchar dla Syryni
Fot. Klaudia Grzegoszczyk

Materiał wideo:

Z końcem pierwszej połowy Bartosz Żagiel pewnie pokonał bramkarza gospodarzy. Mimo iż pierwsi prowadzenie objęli raciborzanie, to nie udało im się ostatecznie zwyciężyć pojedynku. W 64. minucie Sebastian Mańka wyrównał wynik meczu. Rezultat do końca regulaminowego czasu gry nie uległ już zmianie. W dogrywce żadna z drużyn nie zdołała wyjść na prowadzenie, dopiero rzutu karne wyłoniły zwycięzcę.


Naprzód Syrynia - Rafako Racibórz 1:1 (0:1)
Sebastian Mańka 64., - Bartosz Żagiel 43.

Rezultat rzutów z punktu karnego 4:1

Syrynia
Strzelili:
Arkadiusz Kozyra 1:0
Arkadiusz Janeta 2:0
Paweł Wieczorek 3:0
Marcin Dzierżęga 4:1

Rafako
Nie strzelili:
Adrian Rosik 0:1
Damian Botorek 0:2
Strzelił:
Damian Mazurek 1:3
Naprzód: Bartłomiej Górecki, Jakub Goraus, Krzysztof Biczysko (46. Arkadiusz Kozyra), Rafał Ciuberek, Dawid Szymura, Artur Kuczera (46. Arkadiusz Janeta), Krzysztof Błędowski (46. Mateusz Franiczek), Damian Bugla, Sebastian Mańka (65. Marcin Dzierżęga), Kamil Nowak, Paweł Wieczorek.

Pozostali rezerwowi: Rafał Spandel, Rafał Michna, Krzysztof Michna.

Trener:
Filip Frydecki.

Rafako: Rafał Malon, Damian Mazurek, Bartłomiej Miszewski, Jakub Cyranek, Gracjan Piasny (46. Piotr Ligocki), Łukasz Zajda (58. Michał Kaczor), Grzegorz Czerner (75. Mateusz Postolak), Damian Botorek, Denis Abramczyk, Adrian Rosik, Bartosz Żagiel (70. Dawid Moneta).

Pozostali rezerwowi: Rafał Koczwara, Mateusz Marcinek, Paweł Urbisz.

Trener:Wojciech Grabiniok.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rafako (83.29. * .156) 31.08.2013 23:56

grało 4 z podstawowego składu :d

~mmmmmmm (31.60. * .9) 31.08.2013 15:24

moze jescze powiedzcie ze rafako gralo tylko juniorami :)

~SzalociarniaSRC (89.200. * .69) 30.08.2013 10:09
oceniono 7 razy
-5
Zgłoś

kogo obchodzi RAFAKO ? chyba nikogo :P

~kibic ,, (87.205. * .178) 29.08.2013 22:25
oceniono 8 razy
-6
Zgłoś

Zobaczymy czy Grabiniok nie przekobinował wystawiając głębokie rezerwy przeciwko Syryni

~Podpisz się... (188.137. * .228) 29.08.2013 12:57
oceniono 19 razy
5
Zgłoś

juniorzy z RAFAKO pokazali sie z dobrej strony