Piątek, 23 sierpnia 2019

imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

RSS

Kwaśny: Fit park to był strzał w dziesiątkę

13.11.2013 16:09 | 0 komentarzy | kozz

Obok powstał sprawnościowy plac zabaw. W najbliższym czasie będzie tam także kolejka linowa dla dzieci.

Kwaśny: Fit park to był strzał w dziesiątkę
Pani Łucja jest tutaj codziennie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Musimy nauczyć mieszkańców do korzystania z tego sprzętu, który powstał na terenie OSiR-u. Część w której znajduje się siłownia jest przeznaczona dla dorosłych, z kolei sprawnościowy plac zabaw jest dla dzieci. Niektórzy nie potrafią jeszcze tego zrozumieć - tłumaczy Jerzy Kwaśny, dyrektor OSiR w Raciborzu. Zarówno fit park jak i sprawnościowy plac zabaw jest oddany do bezpłatnego użytkowania. - Pilnujmy, szanujmy i dbajmy sobie to, co mamy zbudowane tym bardziej, że nie trzeba za to płacić. Wtedy będziemy mogli z tego korzystać przez lata - stwierdził dyrektor OSiR.

Według wyliczeń ośrodka z fit parku w październiku korzystało około 1000 osób. - Od wiosny chcę przyzwyczaić mieszkańców korzystających z tych urządzeń do pewnego modelu życia. Każdy, kto zapisze się w rejestracji dostanie specjalną koszulkę stałego bywalca fit parku. Chcemy przywiązać ludzi do obiektu - powiedział Jerzy Kwaśny.

Na terenie OSiRu powstaje aquapark, a tuż obok niego na nieużytkowanym placu do minigolfa zbudowano siłownię na powietrzu i sprawnościowy plac zabaw. Koszt inwestycji wyniósł niespełna 80 tysięcy złotych. - Odkąd jestem na OSiRze, a są to już 23 lata, to jest to jeden z obiektów, którym ludziom dogodziłem. Zawsze tylko marudzili - podsumowuje z uśmiechem dyrektor Kwaśny.


SPORTNOWINY.PL NA FACEBOOK'U LUBIĘ TO!

Ludzie:

Jerzy Kwaśny

Jerzy Kwaśny

Były dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu