Czwartek, 28 maja 2020

imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma

RSS

Siedem bramek Pawła Kulczyka. Strzelec Gorzyczki rozgromił przeciwnika!

17.02.2014 00:05 | 0 komentarzy | kozz

W hali sportowej przy ulicy Wiejskiej w Gorzyczkach odbył się mecz ostaniej kolejki w II lidze futsalu mężczyzn. LKS Strzelec Gorzyczki rozbił ostatnią ekipę w ligowej tabeli aż 16:7. Fenomenalną formą strzelecką popisał się Paweł Kulczyk, który siedmiokrotnie ulokował piłkę w bramce.

Siedem bramek Pawła Kulczyka. Strzelec Gorzyczki rozgromił przeciwnika!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz lepiej rozpoczął zespół przyjezdny. Remedium Pyskowice II objął dwubramkowe prowadzenie i utrzymywał je przez blisko 15 minut efektywnego czasu gry. Dopiero po tym czasie zawodnicy Strzelca Gorzyczki doszli do głosu trafiając kilka razy. Na przerwę piłkarze obu drużyn schodzili przy remisie 4:4. Druga część meczu tylko przez chwilę była remisowa. Swoją wyższość pokazali gospodarze, a w szczególności Paweł Kulczyk, który raz po raz trafiał do siatki przeciwnika. Po kilku minutach drugiej połowy zwycięstwo podopiecznych trenera Adama Jachimowicza nie było zagrożone, a wynik końcowy 16:7 zrobił spore wrażenie na kibicach zgromadzonych na trybunach. Strzelec zakończył mecz na drugim miejscu w II lidze opolsko-śląskiej. O tym czy będzie miał szansę na awans do pierwszej ligi z drugiego miejsca pokaże najbliższa przyszłość. Przed ekipą z Gorzyczek jeszcze przynajmniej jeden mecz w tym sezonie, bowiem już na początku marca zmierzą się u siebie w 1/8 pucharu Polski gdzie podejmować będą ekstraklasowy AZS UŚ Katowice.

LKS Strzelec Gorzyczki - Remedium Pyskowice II 16:7
Paweł Kulczyk (7), Michał Mazur (4), Adam Jachimowicz (4), Paweł Polak (1) - Jakub Owczarek (3), Jarosław Słomski (2), Dawid Kaczmarek (1), Patryk Mitkowski (1).

Skład Strzelca: Michał Łagoda, Michał Mazur, Bartłomiej Sikorski, Paweł Kulczyk, Adam Jachimowicz, Paweł Polak, Rafał Pokorny.

 

Wkrótce materiał wideo!