Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gwiazda Skrzyszów-Polonia Marklowice 2:1

Po półrocznej przerwie w grze, do kadry Gwiazdy wrócił Mateusz Woźnica. Zawodnik ten okazał się kluczowym dla losów meczu z Polonią Marklowice. Zdobył gola, a także zainicjował akcję, po której w doliczonym czasie gry padła zwycięska dla Gwiazdy bramka.

Gwiazda Skrzyszów-Polonia Marklowice 2:1
Mateusz Woźnica strzela bramkę na 1:0

Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania. Najpierw w 68. minucie partnerzy dostrzegli pozostawionego bez opieki w polu karnym Mateusza Woźnicę, który po podaniu z prawego sektora boiska spokojnie przyjął piłkę i uderzył obok interweniującego Kacpra Kłopockiego. Prawdziwe huśtawkę nastrojów kibice przeżyli w końcówce meczu. W 88. minucie sędzia zawodów uznał, że jeden z zawodników Gwiazdy zagrał w polu karnym ręką i bez wahania wskazał na 11. metr. Do piłki podszedł kapitan gości Piotr Szymiczek. Jego intencje wyczuł Pawel Lajda, który był blisko obrony strzału. Ostatecznie piłka wpadła jednak do siatki i wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów. Gwiazda nie zamierzała jednak się poddawać i ruszyła mocno do przodu. Po rzucie rożnym na szarżę wzdłuż pola karnego zdecydował się Woźnica. Został sfaulowany niemal na linii "16"-tki. Futbolówka po uderzeniu z wolnego odbiła się od poprzeczki i spadła pod nogi, stojącego na 10. metrze Mirosława Stabli. Kapitan gospodarzy uderzył z pierwszej piłki i mimo sporego tłoku umieścił piłkę w siatce, zapewniając swojej drużynie trzy cenne punkty.

Gwiazda: Lajda, Kordek, K. Oślizło, Tomiczek, Hudek, Popek 69. (W. Szuła), Stabla, Woźnica, Kwiatkowski (73. Wuwer), W. Oślizło, K. Szuła

Polonia: Kłopocki, Kotula, Procek, Rączka, Miczek, Szymiczek, Skupień, Dzierżęga, Wacławik, Siegmund, Szulik (46. Guderley)

Gwiazda Skrzyszów - Polonia Marklowice 2:1 (0:0)

Bramki: Woźnica (68.), Stabla (90.+2.) - Szymiczek (k 88.)

(art)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kibic 3585 (91.141. * .78) 23.03.2014 19:39

A Co z Lajda i Porwolem