Niedziela, 20 września 2020

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Jaszek: Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

04.04.2014 15:54 | 1 komentarz | kozz

Sprawdziliśmy co słychać u Dżesiki Jaszek, piłkarki pochodzącej z Cyprzanowa, która w minionym roku wywalczyła z drużyną mistrzostwo Europy do lat 17. Dziś była piłkarka RTP Unia Racibórz, a obecnie GKS Górnik Łęczna obchodzi osiemnaste urodziny.

Jaszek: Co mnie nie zabije to mnie wzmocni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dżesika Jaszek, to wychowanka nieistniejącego już klubu, pięciokrotnego mistrza Polski w piłce nożnej kobiet - RTP Unia Racibórz. Od nowego roku piłkarka z Raciborszczyzny reprezentuje barwy Górnika z Łęcznej, drugiej obecnie siły w Polsce. Przeniosła się tam razem z czterema koleżankami z Unii - Anną Żelazko, Natalią Chudzik, Nataszą Górnicką i Dorotą Wilk.

- Zmieniłam klub decydując się na Górnik Łęczna. Mam za sobą dopiero jeden występ w barwach Górnika, bo już na początku w meczu sparingowym nabawiłam się kontuzji kolana z którą zmagam się od miesiąca. Jak to się mówi - co mnie nie zabije to mnie wzmocni" - powiedziała Jaszek.

Zawodniczka chwali sobie atmosferę w zespole. - Atmosfera panująca w klubie już na początku wywarła na mnie pozytywne wrażenie. Dziewczyny są bardzo sympatyczne, a na treningach panuje przyjazny klimat. Długo by opowiadać o każdym pojedynczym szczególe, ale całokształt oceniam bardzo dobrze. To naprawdę godne warunki do piłkarskiego rozwoju. Uważam, że jestem w dobrych rękach. Najbliższe cele to szybki powrót do zdrowia i walka o grę w pierwszej jedenastce - oznajmiła osiemnastoletnia Dżesika.

Czytaj TAKŻE:

Trzy pytania do... Eweliny Kamczyk