Niedziela, 8 grudnia 2019

imieniny: Marii, Wirginii, Zenona

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2014) – część 2

08.04.2014 13:19 | 0 komentarzy | (ak), kozz

Kolejny materiał zawiera dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA (wiosna 2014) – część 2
fot. W.Kowalczyk
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa
(Podokręg Racibórz)


KS Naprzód Borucin

Przybyli: Krzysztof Cerkowniak (Krzyżanowice), Mateusz Jakubit (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Haras (Pietrowice Wielkie).

LKS Buk Rudy

Przybyli: Bartłomiej Barton (Czarni Pyskowice), Denis Gruszka (Górki Śląskie), Szymon Bębenek (wznowił treningi).

Ubyli: Mateusz Giemza, Artur Szendzielorz i Adrian Szendzielorz (Jankowice).

LKS Czarni Gorzyce

Przybyli: Jacek Bażan (Przyszłość Rogów), Sławomir Bugla (Górnik Pszów), Radosław Nawrat (Kornowac), Dawid Siedlaczek i Krzysztof Smyczek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Miłosz Krzywodajć (Polonia Łaziska), Mariusz Wala (Wypoczynek Buków), Arkadiusz Marek (Naprzód Krzyżkowice), Adrian Rduch (Chałupki), Marek Macura (Bieńkowice), Rafał Grzybek i Marek Mnich (Olszynka Olza), Tomasz Grzywacz (kontuzja), Wacław Bobrzyk, Sławomir Zielonka, Krzysztof Tanżyna i Damian Kiełkowski (nie wznowili treningów).

LKS Tworków

Przybyli: Denis Kostrzewa (z drużyny rezerw).

Ubyli: nikt.

LKS Czarni Nowa Wieś

Przybyli: Tomasz Wardęga (Górnik Pszów), Dariusz Cieślak (Bogunice), Mateusz Trzcionka (wznowił treningi).

Ubyli: Bogumił Woźnica (zmarł), Jarosław Gawlas (Nędza), Wojciech Stawiarz (Naprzód Krzyżkowice), Mateusz Musioł (Zameczek Czernica).

KS Stal Kuźnia Raciborska

Przybyli: Mateusz Grzesik (Unia Racibórz), Sebastian Datko (Nędza), Łukasz Jaworski (Płomień Siedliska).

Ubyli: Marek Holona (Rymer Rybnik), Łukasz Witt (Unia Racibórz – do drużyny juniorów).

KS 1905 Krzanowice

Przybyli: Dominik Klima i Paweł Herber (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Wojtyna (Cyprzanów), Wojciech Klecha (Samborowice), Tomasz Wittek (kontuzja).

LKS Pawłów

Przybyli: Janusz Lazar (z drużyny rezerw).

Ubyli: Przemysław Lukoszek (Zgoda Zawada Książęca), Dawid Kocur (kontuzja).

LKS Owsiszcze

Przybyli: Rafał Gołąbek (wolny zawodnik).

Ubyli: Radosław Sawicki (Chałupki), Rafał Gawlik i Piotr Regieńczuk (kontuzje), Sebastian Piechota (nie wznowił treningów).

LKS Start Pietrowice Wielkie

Przybyli: Łukasz Haras (Naprzód Borucin), Józef Skowronek (Pilszcz), Michał Wilczek, Dawid Modła i Damian Herud (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Gamów


Przybyli: nikt.

Ubyli: Michał Fojcik (kontuzja).

LKS Wypoczynek Buków

Przybyli: Mariusz Wala (Czarni Gorzyce), Szymon Mrozek (Silesia Lubomia – z drużyny juniorów).

Ubyli: Rafał Fila (Chałupki), Mieczysław Koźlik, Szymon Grzybek, Jacek Mężyk i Łukasz Pawlica (nie wznowili treningów), Szymon Sobol (zakończył grę).

KS Kornowac

Przybyli: Wojciech Lechocki i Patryk Gatnar (wolni zawodnicy).

Ubyli: Radosław Nawrat (Czarni Gorzyce), Rafał Materzok (Strzelec Rzuchów).

LKS Cyprzanów

Przybyli: Łukasz Wojtyna (Krzanowice), Łukasz Reichel (wolny zawodnik), Paweł Tebel (wznowił treningi), Jacek Kasza (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Ocice Racibórz

Przybyli: Grzegorz Dancewicz (Brzezie), Kamil Falandysz i Kamil Więsyk (Markowice).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód 37 Krzyżkowice

Przybyli: Tomasz Lemiesz (Naprzód Rydułtowy), Wojciech Błaszczyk (Naprzód Zawada), Rafał Spandel (Naprzód Syrynia), Arkadiusz Marek (Czarni Gorzyce), Wojciech Stawiarz (Czarni Nowa Wieś), Mariusz Gajda (Zameczek Czernica), Anatol Mokropuło (Brzezie), Robert Rucki (Pstrążna), Seweryn Jaskóła (Górnik Pszów – z drużyny juniorów), Krzysztof Błaszczyk, Michał Błaszczyk i Dawid Dzierżęga (wolni zawodnicy), Adrian Szreier i Mateusz Piskorek (wznowili treningi).

Ubyli: Marcin Pawełek (Naprzód Syrynia), Karol Pruszowski (Silesia Lubomia – do drużyny juniorów), Łukasz Wesołowski, Tomasz Kaletka, Mateusz Szkaradek, Michał Pieczonka, Sebastian Szymiczek, Dominik Wilhelm i Mateusz Sitek (nie wznowili treningów).

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A klasa
(Podokręg Rybnik)


KS Żory

Przybyli: Jarosław Gabrowski (trener), Błażej Byczek (Energetyk ROW Rybnik), Maciej Kwiatkowski (Krupiński Suszec II), Radosław Sokołek (wolny zawodnik), Janusz Wrześniak (wznowił treningi), Patryk Kajzerek, Bartosz Szymczak, Bartosz Białecki, Karol Dyląg, Michał Pawłowski i Sebastian Mleczko (z drużyny juniorów). 

Ubyli: Jan Furlepa (trener), Paweł Sudoł (Forteca Świerklany), Michał Adamczyk, Michał Siedlok, Szymon Przybyłka (Spójnia Landek).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Rafał Pokorny (Forteca Świerklany), Błażej Bochynek (Unia Turza Śląska), Krzysztof Błędowski (Naprzód Syrynia), Mariusz Golański (Pierwszy Chwałowice), Marek Powiecko (Dzimierz), Michał Pluchacz (Szczerbice), Mateusz Pupecki (Rymer Rybnik – z drużyny juniorów), Dawid Niestroj i Mateusz Szymik (wolni zawodnicy).

Ubyli: Kamil Fernufka (Górnik Radlin), Nicolas Kurowiec (wyjazd za granicę), Marek Kałan (zakończył grę), Mateusz Szewczyk, Rafał Stolarski, Artur Świerczyński, Rafał Wasiak, Mateusz Migacz i Krzysztof Myszka (nie wznowili treningów).

LKS Rój

Przybyli: Daniel Lubszczyk i Mariusz Gruszczyk (Forteca Świerklany), Daniel Cichy (Płomień Połomia), Przemysław Pierścionek (Sygnały Gotartowice), Stanisław Antończyk (Orzeł Palowice).

Ubyli: Waldemar Krupa (Baranowice), Dawid Pawlas (Orzeł Palowice), Marian Bochynek i Zbigniew Pałka (Rowień).

LKS Start Mszana

Przybyli: Norbert Polit (Polonia Łaziska), Grzegorz Seidel (Pniówek Pawłowice II), Marcin Pudłowski (Zryw Jastrzębie-Bzie).

Ubyli: Karol Dzierżęga (Wicher Wilchwy), Łukasz Florek (Zryw Jastrzębie-Bzie), Bartłomiej Kuźnik (kontuzja).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Bogdan Zając (trener), Arkadiusz Sokołowicz (Bełk), Sebastian Bujnowski (Energetyk ROW Rybnik II).

Ubyli: Mateusz Matuszewski (trener), Rafał Kowalski (Szczerbice).

LKS Unia Książenice

Przybyli: Kamil Pierchała (Wilki Wilcza), Michał Słowik (Czerwionka), Przemysław Kośmider, Andrzej Topa, Artur Gładysz, Michał Janiszewski i Marcin Nowak (wznowili treningi), Dariusz Adamczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Przemysław Adamiec (Zuch Orzepowice), Daniel Włodarczyk (Ruch Stanowice), Mariusz Birówka (Naprzód Żernica), Waldemar Pindur (zakończył grę), Jacek Marszolik (nie wznowił treningów).

LKS Dąb Dębieńsko

Przybyli: Adam Matuszewski (Groń Bujaków).

Ubyli: Marcin Jezierski (kontuzja).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Kamil Łuc (Gołkowice), Wojciech Pakura i Patryk Szopa (Energetyk ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Marcin Pleszewski i Bartosz Wernik (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Sobolewski (Old Stars Boguszowice), Łukasz Solak (kontuzja), Michał Śliwiński (wyjazd za granicę).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Przemysław Adamiec (Unia Książenice), Dawid Przezdzing (Pierwszy Chwałowice), Wojciech Hanak (wznowił treningi), Paweł Owczorz (z drużyny juniorów).

Ubyli: Leszek Romański i Łukasz Herman (nie wznowili treningów).

TKKF Jedność Grabownia-Golejów

Przybyli: Piotr Sojka (Jedność Rogoźna), Dawid Papierok (Rowień), Patryk Świst i Jakub Pielecha (Energetyk ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Michał Chatłas (wolny zawodnik), Michał Górka (wznowił treningi), Marcin Piechota (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sebastian Krystman (Dąb Gaszowice), Marcin Władarz (Korona Bargłówka).

GKS Pierwszy Chwałowice

Przybyli: Piotr Kobeszko (trener), Rafał Skaba (wznowił treningi), Wojciech Kaczmarczyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Sławomir Sobik (trener), Mariusz Golański (Radziejów-Popielów), Dawid Przezdzing (Zuch Orzepowice).

LKS  Baranowice

Przybyli: Waldemar Krupa (Rój), Rafał Bocianowski i Łukasz Koczuba (Rowień), Łukasz Michalczuk (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Olza Godów

Przybyli: Tomasz Kłus (Płomień Połomia), Tomasz Włodarek i Łukasz Włodarek (Pruchna), Dariusz Wodecki (Olszynka Olza).

Ubyli: Jacek Kosiba (Płomień Połomia), Mariusz Koczorowski (Chałupki).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Przemysław Zagórski (Bełk), Sebastian Kołodziejczyk i Kamil Domański (wolni zawodnicy).

Ubyli: Piotr Kobeszko (Pierwszy Chwałowice), Przemysław Pierścionek (Rój), Damian Gresz i Kamil Konsek (kontuzje), Mariusz Zakrzewski, Marcin Piontek i Piotr Komiażyk (zakończyli grę), Łukasz Kania (nie wznowił treningów).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Sebastian Kowalski i Paweł Jakubowski (Gwarek Ornontowice), Adrian Marszolik (Wilki Wilcza).

Ubyli: Łukasz Gaura (Kleszczów), Łukasz Barczyk (kontuzja).

LKS Orzeł Jankowice

Przybyli: Mateusz Rosadziński, Mateusz Mrowiec i Mateusz Muras (Forteca Świerklany), Arkadiusz Kindalski (Płomień Połomia), Łukasz Tecław (wolny zawodnik).

Ubyli: Dariusz Kłoska (Górnik Radlin), Grzegorz Magoń (Adamowice), Robert Żyradzki, Szymon Węgrzyk i Adam Jeżewski (kontuzje), Marcin Sitko, Dawid Wojaczek i Mateusz Kula (nie wznowili treningów).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uwaga! W niektórych drużynach mogły nastąpić jeszcze niewielkie zmiany, ponieważ materiał został opracowany przed zamknięciem zimowego okienka transferowego.

KARUZELA TRANSFEROWA CZĘŚĆ 1 > KLIKNIJ TUTAJ