Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 10 i 11 maja
Energetyk ROW Rybnik podejmuje lidera z Bełchatowa. Odra Wodzisław Śląski jedzie po punkty do Strzelec Opolskich. Jastrzębie-Zdrój ponad miesiąc przed zakończeniem sezonu może świętować mistrzostwo 4 ligi. Niepokonana wiosną Nędza będzie chciała podtrzymać swoją passę w pojedynku z Syrynią. Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Ochojca z Orzepowicami. Każdy sympatyk futbolu wśród 155 spotkań znajdzie pewnie jakieś widowisko dla siebie. Zapraszamy do lektury!
I liga
Zapowiedź XXIX kolejki (09/11.05.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Bełchatów (pt 19:00)
Górnik Łęczna – Kolejarz Stróże (sb 17:00)
Flota Świnoujście – Stomil Olsztyn (sb 17:00)
Okocimski Brzesko – Olimpia Grudziądz (sb 17:00)
Arka Gdynia – Dolcan Ząbki (sb 17:30)
Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice (sb 19:00)
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice (sb 19:00)
Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza (nd 12:15)
Wisła Płock – Tyski Sport (nd 12:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)
Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)
Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II (sb 12:00)
Ruch Chorzów II – Pniówek Pawłowice (sb 17:00)
Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała (sb 17:00)
Górnik Wesoła – Nadwiślan Góra (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)
Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)
Piast Strzelce Opolskie – Odra Wodzisław Śląski (sb 17:00)
Start Namysłów – Czaniec (sb 17:00)
Piotrówka – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00)
Szczakowianka Jaworzno – Górnik Zabrze II (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (10.05.2014)
Górnik Pszów – Gieksa Katowice II (sb 17:00)
Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice (sb 17:00)
Jastrzębie-Zdrój – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00)
Czarni-Góra Żywiec – Unia Racibórz (sb 17:00)
Podlesianka Katowice – Krupiński Suszec (sb 17:00)
Wisła – Iskra Pszczyna (sb 17:00)
Mikołów – Bojszowy (sb 17:00)
Gwarek Ornontowice – Spójnia Landek (sb 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)
Urania Ruda Śląska – Studzionka (sb 11:00)
Strażak Mikołów – Ogrodnik Cielmice (sb 16:00)
Dąb Gaszowice – Energetyk ROW Rybnik II (sb 17:00)
Jedność Jejkowice – Unia Bieruń Stary (sb 17:00)
Sokół Orzesze – Rymer Rybnik (sb 17:00)
Sokół Wola – Bełk (sb 17:00)
Piast Bieruń Nowy – Naprzód Rydułtowy (sb 17:00)
Tyski Sport II – Lędziny (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)
Silesia Lubomia – Granica Ruptawa (sb 16:00)
Krzyżanowice – Studzienna (sb 17:00)
Nędza – Naprzód Syrynia (sb 17:00)
Rafako Racibórz – Unia Turza Śląska (sb 17:00)
Górnik Radlin – Gołkowice (sb 17:00)
Naprzód Czyżowice – Płomień Połomia (sb 17:00)
Polonia Łaziska – Polonia Marklowice (nd 17:00)
Naprzód Zawada – Gwiazda Skrzyszów (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Tworków – Gamów (sb 17:00)
Ocice Racibórz – Kornowac (sb 17:00)
Buków – Owsiszcze (sb 17:00)
Nowa Wieś – Pawłów (sb 17:00)
Krzanowice – Krzyżkowice (sb 17:00)
Cyprzanów – Rudy (sb 17:00)
Borucin – Gorzyce (nd 15:00)
Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (nd 15:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Mszana – Radziejów-Popielów (sb 16:30)
Żory – Baranowice (sb 16:30)
Boguszowice – Rój (sb 16:30)
Gotartowice – Szczejkowice (nd 16:30)
Godów – Jankowice (nd 16:30)
Ochojec – Orzepowice (nd 16:30)
Książenice – Chwałowice (nd 16:30)
Dębieńsko – Grabownia-Golejów (nd 16:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Zabełków – Gaszowice II (sb 16:00)
Czernica – Kobyla (sb 17:00)
Górki Śląskie – Rogów II (sb 17:00)
Chałupki – Markowice (sb 17:00)
Bieńkowice – Raszczyce (sb 17:00)
Ruda Kozielska – Płonia Racibórz (nd 15:00)
Brzezie – Siedliska (nd 16:00)
Lyski – Samborowice (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XX kolejki (10/11.05.2014)
Niewiadom – Rowień (sb 16:30)
Polaris Żory – Jastrzębie-Bzie (nd 16:30)
Stanowice – Rogoźna (nd 16:30)
Wilchwy – Palowice (nd 16:30)
Kamień – Czerwionka (nd 16:30)
Skrbeńsko – Czuchów (nd 16:30)
Szeroka – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XVII kolejki (10/11.05.2014)
Wojnowice – Olza (sb 17:00)
Pawłów II – Zawada II (nd 13:30)
Tworków II – Czyżowice II (nd 16:00)
Bolesław – Kokoszyce (nd 16:00)
Pietraszyn – pauza
Nieboczowy – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź XIII kolejki (10/11.05.2014)
Grzegorzowice – Adamowice (sb 17:00)
Jankowice – Bogunice (nd 15:00)
Pstrążna – Babice (nd 15:30)
Zawada Książęca – Rudnik (nd 17:00)
Rzuchów – Dzimierz (nd 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
C klasa (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XVIII kolejki (11.05.2014)
Zwonowice – Krostoszowice (nd 16:30)
Chwałowice II – Szczerbice (nd 16:30)
Skrzyszów II – Leszczyny (nd 16:30)
Kleszczów – pauza
Bełk II – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Pszów – Syrynia (nd 10:00)
Krzanowice – Rafako Racibórz (nd 11:00)
Lubomia – Czernica (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Brzezie – Studzienna (nd 11:00)
Turza Śląska – Chałupki (nd 11:00)
Nowa Wieś – Markowice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Kornowac – Zabełków (nd 11:00)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska (nd 11:00)
Cyprzanów – Bieńkowice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy finałowej wznowione zostaną 18.05.2014 roku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Czerwionka – Łaziska (sb 9:00)
Świerklany – Ruptawa (nd 11:00)
Dębieńsko – Mszana (mecz odwołany na prośbę drużyny gości)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Ochojec – Kamień (nd 11:00)
Marklowice – Radlin (nd 11:00)
Baranowice – Rogoźna (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B6 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Zwonowice – Rój (nd 11:00)
Szczejkowice – Jankowice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (09/11.05.2014)
Rogów – Nędza (pt 17:00)
Syrynia – Gorzyce (sb 11:00)
Zawada – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Krzyżanowice – Rudy (sb 11:00)
Nowa Wieś – Gamów (sb 11:00)
Pstrążna – Olza (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Nieboczowy – Zawada Książęca (sb 14:30)
Kokoszyce – Ocice Racibórz (nd 11:00)
Owsiszcze – Samborowice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Rydułtowy – Skrzyszów (nd 11:00)
Wilchwy – Czuchów (nd 11:00)
Jejkowice – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Jedłownik – Żory (nd 11:00)
Rymer Rybnik – Wielopole (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Połomia – Bełk (nd 11:00)
Radziejów-Popielów – Książenice (nd 11:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (11/12.05.2014)
Gorzyce – Kuźnia Raciborska (nd 10:00)
Unia Racibórz – Nędza (nd 10:00)
Pszów – Pietrowice Wielkie (pn 18:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2014)
Lubomia – Grzegorzowice (sb 10:00)
Rogów – Lyski (sb 10:00)
Rafako Racibórz – Adamowice (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2014)
Czyżowice – Borucin (sb 10:00)
Krzyżkowice – Gaszowice (sb 10:00)
Rudnik – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2014)
Płonia Racibórz – Raszczyce (sb 10:00)
Chałupki – Kobyla (sb 10:00)
Górki Śląskie – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy finałowej wznowione zostaną 17.05.2014 roku.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (10.05.2014)
Radlin – Boguszowice (sb 10:00)
Dębieńsko – Niewiadom (sb 10:00)
Rowień – Szczerbice (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (10.05.2014)
Mszana – Ochojec (sb 10:00)
Leszczyny – Palowice (sb 10:00)
Gotartowice – Polaris Żory (sb 10:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź XIII kolejki (10/11.05.2014)
Jejkowice – Żory (sb 10:00)
Żory II – Wilchwy (sb 13:00)
Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Bzie (nd 10:00)
Stanowice – pauza
Bełk – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (09/12.05.2014)
Czyżowice – Kuźnia Raciborska (pt 17:00)
Krzanowice – Pszów (pt 17:00)
Nędza – Tworków (pn 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (09.05.2014)
Gracz Lyski – Rudy (pt 17:00)
Rzuchów – Lubomia (pt 17:00)
Zabełków – Gorzyce (pt 17:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (09/13.05.2014)
Zawada – Pstrążna (pt 17:00)
Studzienna – Kokoszyce (wt 17:00)
Turza Śląska – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Wodzisław Śląski – Czerwionka (sb 10:30)
Chwałowice – Jastrzębie (sb 11:30)
Świerklany – Rydułtowy (nd 14:00)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2014)
Leszczyny – Baranowice (sb 11:30)
Czerwionka II – Gołkowice (sb 11:30)
Rój – Ikar Racibórz (sb 12:30)
Forteca Świerklany – Krostoszowice (sb 14:30)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (10.05.2014)
Unia Racibórz – Rymer Rybnik (sb 10:30)
Jastrzębie – Wodzisław Śląski (sb 12:00)
Dębieńsko – Żory (sb 12:30)
RKP Rybnik – pauza
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź VI kolejki (10/11.05.2014)
Jejkowice – Radziejów-Popielów (sb 11:30)
Ochojec – Wilchwy (sb 11:30)
Skrzyszów – Książenice (sb 11:30)
Świerklany – Moszczenica (nd 15:30)