Piłkarska sobota – wyniki z 10 maja
Lider z Bełchatowa ograny przez piłkarzy Energetyka ROW Rybnik. Zespół Jastrzębia-Zdrój świętuje mistrzostwo 4 ligi. Mecz na szczycie w Czernicy zakończony już po 61 minutach. Dużo ciekawych wyników i niespodziewanych rozstrzygnięć. Zapraszamy do lektury!
I liga
Wyniki i zapowiedź XXIX kolejki (09/11.05.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Bełchatów 2:0 (1:0)
Górnik Łęczna – Kolejarz Stróże 2:0 (1:0)
Flota Świnoujście – Stomil Olsztyn 0:0
Okocimski Brzesko – Olimpia Grudziądz 0:2 (0:2)
Arka Gdynia – Dolcan Ząbki 0:2 (0:1)
Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice 2:1 (1:1)
Miedź Legnica – Puszcza Niepołomice 3:0 (2:0)
Sandecja Nowy Sącz – Termalica Nieciecza (nd 12:15)
Wisła Płock – Tyski Sport (nd 12:30)
III liga – grupa „A” mistrzowska (śląsko-opolska)
Wyniki XXV kolejki (10.05.2014)
Pniówek Pawłowice – Ruch Chorzów II 3:2 (2:0)
Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:2)
Górnik Wesoła – Nadwiślan Góra 0:0
Stal Bielsko-Biała – Piast Gliwice II 3:3 (2:0)
III liga – grupa „C” spadkowa (śląsko-opolska)
Wyniki XXV kolejki (10.05.2014)
Piast Strzelce Opolskie – Odra Wodzisław Śląski 0:0
Start Namysłów – Czaniec 0:2 (0:1)
Piotrówka – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:3 (1:1)
Szczakowianka Jaworzno – Górnik Zabrze II 1:3 (0:1)
IV liga – grupa 2 (Katowice)
Wyniki XXV kolejki (10.05.2014)
Jastrzębie-Zdrój – Drzewiarz Jasienica 4:0 (0:0)
Górnik Pszów – Gieksa Katowice II 2:2 (0:1)
Forteca Świerklany – Jedność Przyszowice 3:0 (1:0)
Czarni-Góral Żywiec – Unia Racibórz 2:0 (1:0)
Podlesianka Katowice – Krupiński Suszec 1:0 (0:0)
Wisła – Iskra Pszczyna 0:1 (0:1)
Mikołów – Bojszowy 1:3 (1:0)
Gwarek Ornontowice – Spójnia Landek 1:2 (1:2)
Klasa okręgowa – grupa 1 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)
Sokół Wola – Bełk 1:7 (0:1)
Dąb Gaszowice – Energetyk ROW Rybnik II 1:2 (0:0)
Jedność Jejkowice – Unia Bieruń Stary 1:2 (1:0)
Sokół Orzesze – Rymer Rybnik 1:3 (1:2)
Piast Bieruń Nowy – Naprzód Rydułtowy 9:0 (5:0)
Urania Ruda Śląska – Studzionka 4:0 (1:0)
Strażak Mikołów – Ogrodnik Cielmice 2:2 (0:0)
Tyski Sport II – Lędziny (nd 11:00)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Katowice)
Wyniki i zapowiedź XXV kolejki (10/11.05.2014)
Silesia Lubomia – Granica Ruptawa 2:2 (1:1)
Krzyżanowice – Studzienna 7:2 (3:1)
Nędza – Naprzód Syrynia 3:3 (1:0)
Rafako Racibórz – Unia Turza Śląska 1:2 (1:0)
Naprzód Czyżowice – Płomień Połomia 4:3 (1:1)
Górnik Radlin – Gołkowice 0:0
Polonia Łaziska – Polonia Marklowice (nd 17:00)
Naprzód Zawada – Gwiazda Skrzyszów (nd 17:00)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Tworków – Gamów 3:1 (1:0)
Ocice Racibórz – Kornowac 3:1 (2:1)
Buków – Owsiszcze 0:4 (0:2)
Nowa Wieś – Pawłów 5:0 (1:0)
Krzanowice – Krzyżkowice 3:0 (0:0)
Cyprzanów – Rudy 2:3 (1:2)
Borucin – Gorzyce (nd 15:00)
Pietrowice Wielkie – Kuźnia Raciborska (nd 15:00)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Mszana – Radziejów-Popielów 1:4 (1:2)
Żory – Baranowice 3:0 (1:0)
Boguszowice – Rój 2:0 (1:0)
Gotartowice – Szczejkowice (nd 16:30)
Godów – Jankowice (nd 16:30)
Ochojec – Orzepowice (nd 16:30)
Książenice – Chwałowice (nd 16:30)
Dębieńsko – Grabownia-Golejów (nd 16:30)
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XXIII kolejki (10/11.05.2014)
Czernica – Kobyla 3:0 (2:0) mecz zakończony w 61 minucie z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika drużyny gości
Górki Śląskie – Rogów II 0:3 (0:1)
Chałupki – Markowice 4:0 (2:0)
Bieńkowice – Raszczyce 2:6 (2:2)
Zabełków – Gaszowice II 1:0 (1:0)
Ruda Kozielska – Płonia Racibórz (nd 15:00)
Brzezie – Siedliska (nd 16:00)
Lyski – Samborowice (nd 17:00)
B klasa (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź XX kolejki (10/11.05.2014)
Niewiadom – Rowień 2:1 (2:0)
Polaris Żory – Jastrzębie-Bzie (nd 16:30)
Stanowice – Rogoźna (nd 16:30)
Wilchwy – Palowice (nd 16:30)
Kamień – Czerwionka (nd 16:30)
Skrbeńsko – Czuchów (nd 16:30)
Szeroka – pauza
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź XVII kolejki (10/11.05.2014)
Wojnowice – Olza 3:2 (0:2)
Bełsznica* – Pietraszyn 0:3 (wo)
Pawłów II – Zawada II (nd 13:30)
Tworków II – Czyżowice II (nd 16:00)
Bolesław – Kokoszyce (nd 16:00)
Nieboczowy – pauza
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź XIII kolejki (10/11.05.2014)
Grzegorzowice – Adamowice 1:0 (0:0)
Jankowice – Bogunice (nd 15:00)
Pstrążna – Babice (nd 15:30)
Zawada Książęca – Rudnik (nd 17:00)
Rzuchów – Dzimierz (nd 17:00)
C klasa (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź XVIII kolejki (11.05.2014)
Bełk II – WSP Wodzisław Śląski* 3:0 (wo)
Zwonowice – Krostoszowice (nd 16:30)
Chwałowice II – Szczerbice (nd 16:30)
Skrzyszów II – Leszczyny (nd 16:30)
Kleszczów – pauza
*Drużyna wycofana z bieżących rozgrywek.
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Pszów – Syrynia (nd 10:00)
Krzanowice – Rafako Racibórz (nd 11:00)
Lubomia – Czernica (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Brzezie – Studzienna (nd 11:00)
Turza Śląska – Chałupki (nd 11:00)
Nowa Wieś – Markowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Kornowac – Zabełków (nd 11:00)
Górki Śląskie – Ruda Kozielska (nd 11:00)
Cyprzanów – Bieńkowice (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy finałowej wznowione zostaną 18.05.2014 roku.
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Wynik i zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Czerwionka – Łaziska 2:3 (0:3)
Świerklany – Ruptawa (nd 11:00)
Dębieńsko – Mszana (mecz odwołany na prośbę drużyny gości)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Ochojec – Kamień (nd 11:00)
Marklowice – Radlin (nd 11:00)
Baranowice – Rogoźna (nd 11:00)
Juniorzy starsi „rocznik 1995 i młodsi” – grupa B6 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź V kolejki (11.05.2014)
Zwonowice – Rój (nd 11:00)
Szczejkowice – Jankowice (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź V kolejki (09/11.05.2014)
Rogów – Nędza 1:1 (0:0)
Syrynia – Gorzyce 1:0 (0:0)
Zawada – Pietrowice Wielkie (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Krzyżanowice – Rudy 3:1 (0:1)
Nowa Wieś – Gamów 0:2 (0:2)
Pstrążna – Olza (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Nieboczowy – Zawada Książęca 3:5 (2:4)
Kokoszyce – Ocice Racibórz (nd 11:00)
Owsiszcze – Samborowice (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C3 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Rydułtowy – Skrzyszów (nd 11:00)
Wilchwy – Czuchów (nd 11:00)
Jejkowice – pauza
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C4 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Jedłownik – Żory (nd 11:00)
Rymer Rybnik – Wielopole (nd 11:00)
Juniorzy młodsi „rocznik 1997 i młodsi” – grupa C5 (Podokręg Rybnik)
Zapowiedź IV kolejki (11.05.2014)
Połomia – Bełk (nd 11:00)
Radziejów-Popielów – Książenice (nd 11:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Zapowiedź VI kolejki (11/12.05.2014)
Gorzyce – Kuźnia Raciborska (nd 10:00)
Unia Racibórz – Nędza (nd 10:00)
Pszów – Pietrowice Wielkie (pn 18:00)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (10.05.2014)
Lubomia – Grzegorzowice 3:2 (1:1)
Rogów – Lyski 3:0 (2:0)
Rafako Racibórz – Adamowice 10:0 (6:0)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (10.05.2014)
Czyżowice – Borucin 5:2 (1:0)
Krzyżkowice – Gaszowice 0:2 (0:1)
Rudnik – pauza
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa D (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (10.05.2014)
Chałupki – Kobyla 1:9 (1:3)
Płonia Racibórz – Raszczyce 15:0 (8:0)
Górki Śląskie – pauza
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa A (Podokręg Rybnik)
Rozgrywki rundy finałowej wznowione zostaną 17.05.2014 roku.
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (10.05.2014)
Radlin – Boguszowice 3:3 (3:0)
Dębieńsko – Niewiadom 3:0 (3:0)
Rowień – Szczerbice 0:7 (0:1)
Trampkarze starsi „rocznik 1999 i młodsi” – grupa B4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki V kolejki (10.05.2014)
Mszana – Ochojec 4:0 (2:0)
Leszczyny – Palowice 4:0 (2:0)
Gotartowice – Polaris Żory 4:0 (3:0)
Trampkarze starsi „rocznik 2000 i młodsi” (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź XIII kolejki (10/11.05.2014)
Jejkowice – Żory 0:19 (0:5)
Żory II – Wilchwy 3:2 (3:0)
Stanowice – Czuchów* 3:0 (wo)
Godów* – Bełk 0:3 (wo)
Wodzisław Śląski – Jastrzębie-Bzie (nd 10:00)
*Drużyny wycofane z bieżących rozgrywek.
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki i zapowiedź V kolejki (09/12.05.2014)
Czyżowice – Kuźnia Raciborska 4:2 (2:0)
Krzanowice – Pszów 0:2 (0:2)
Nędza – Tworków (pn 17:00)
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki V kolejki (09.05.2014)
Gracz Lyski – Rudy 2:2 (2:0)
Rzuchów – Lubomia 1:3 (0:2)
Zabełków – Gorzyce 1:9 (1:3)
Trampkarze młodsi „rocznik 2001 i młodsi” – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wynik i zapowiedź V kolejki (09/13.05.2014)
Zawada – Pstrążna 7:2 (3:0)
Studzienna – Kokoszyce (wt 17:00)
Turza Śląska – pauza
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź V kolejki (10/11.05.2014)
Wodzisław Śląski – Czerwionka 6:0 (3:0)
Chwałowice – Jastrzębie 0:6 (0:2)
Świerklany – Rydułtowy (nd 14:00)
Młodziki „rocznik 2001 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (10.05.2014)
Leszczyny – Baranowice 1:3 (1:1)
Czerwionka II – Gołkowice 2:3 (1:2)
Rój – Ikar Racibórz 2:5 (2:3)
Forteca Świerklany – Krostoszowice 6:1 (2:1)
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 3 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (10.05.2014)
Unia Racibórz – Rymer Rybnik 1:0 (1:0)
Jastrzębie – Wodzisław Śląski 5:0 (2:0)
Dębieńsko – Żory 1:6 (0:2)
RKP Rybnik – pauza
Młodziki „rocznik 2002 i młodsi” – grupa 4 (Podokręg Rybnik)
Wyniki i zapowiedź VI kolejki (10/11.05.2014)
Ochojec – Wilchwy 0:3 (0:2)
Skrzyszów – Książenice 1:3 (0:1)
Jejkowice – Radziejów-Popielów 5:2 (2:0)
Świerklany – Moszczenica (nd 15:30)
skrót spotakania Bełk ; http://www.youtube.com/watch?v=F6bHZSYQ5NY
no dlugo w Radlinie ci mlodzi nie pograja ani Skrzydlowski ani Zimon
kobyla do boju
eee tam gołkowice kobylo to je życie. Chcemy więcej meczy a najlepeij video z meczy kobyli. Tam je prawdziwo rozpierducha i pseudokibice:D
do ksg jeden celny strzal na bramke oddali Golkowice a ile setek mial Radlin chlopcze i pilkarsko byl zdecydowanie lepszy
nie pobicie bo tylko go odepchnal, zresztą sędzia potem do niego również podbiegł i spróbowal się zrewanżować. A zaczęło się od tego ze błędnie podyktował aut i jeszcze zacząl sypać czerwonymi kartkami w zawodników poszkodowanej drużyny. Nie dziwi ze im nerwy puściły .
jakiego sedziego pobito
chlopak moze miec rozprawe za pobicie
Nie ma się czemu dziwić jak przykład bez kulturalnego zachowania idzie z góry i to nie chodzi o Kobylę tylko całe rozgrywki
kobyla mloda druzyna ale brak kultury
mosz ty poinc jeden z drugim cała druga połowa meczu pod bramką Radlina a wy piszecie ze Gołkowice nie istniały
tez bylem na tym meczu Radlina z Golkowicami i Golkowice nie istnialy zdecydowanie Radlin byl lepszy tyle okazji a lider jeden strzal oddal na bramke Golkowice nie istnialy zdecydowanie Radlin byl lepszy i pilkarsko i same sytuacje az mi ich zal
bylem na meczu radlin golkowice i nie samowte szczescie golkowic jeden strzelny strzal oddali Radlin ile mial setek zdecydowanie pilkarstwo Radlin byl lepszy tyle setek
wstydu to sobie jedynie sędzia narobił takim sedziowaniem. za darmo to nie dostał i to on do tego wszystkiego doprowadzil
https://www.facebook.com/LKSZameczekCzernica/photos/pb.490271274324160.-2207520000.1399753821./783479978336620/?type=3&theater
co sie stalo w czernicy
co pawłów robił na 4 miejscu w A klasie Powinno być o wiele więcej niż 5.. nieskutecznośc i spalone których nie było jednak was troche oszczędziły
Kobyloki zaś przyniosły wstydu