Piątek, 14 maja 2021

imieniny: Bonifacego, Macieja, Dobiesława

RSS

OSP Samborowice blisko szczytu na mistrzostwach Polski

05.09.2016 10:44 | 0 komentarzy | woj

Drużyna MDP OSP Samborowice zajęła 4. miejsce w Ogólnopolskich Zawodów Sportowo – Pożarniczych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Wiśle.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dniach 2-4 września 2016 r. w Wiśle odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W zawodach brały udział najlepsze jednostki z wszystkich województw. Druhowie z jednostki OSP Samborowice pomimo, iż byli debiutantami w zawodach tak wysokiej rangi pokazali na co ich stać, a kolejne zwycięstwa nie były przypadkiem. Długie, żmudne i ciężkie treningi przyczyniły się do zajęcia 4 miejsca z pośród 18 najlepszych drużyn w Polsce w kategorii chłopców. Jak zawsze niezawodni byli kibice jednostki, którzy licznie przybyli na zawody i z całych sił dopingowali młodych adeptów pożarnictwa.

Skład zwycięskiej drużyny: Solich Kamila, Martinus Alicja, Kocjan Paweł, Aleksiejew Sebastian, Komorek Patryk, Mrowiec Arkadiusz, Solich Patryk, Herber Damian Knura Dawid Janik Robert.
Opiekun drużyny: Roman Pośpiech, Marek Martinus


Oprócz opiekunów drużyna mogła liczyć również na wsparcie wielu druhów, którzy brali udział w treningach i przekazywali cenne wskazówki, pomagali w organizacji treningów oraz na których wsparcie mogli liczyć druhowie w każdym, a przede wszystkim trudnych momentach.

Więcej informacji i zdjęć na stronie OSP Samborowice

/info i foto OSP Samborowice