Czwartek, 20 czerwca 2019

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Tenis stołowy kobiet: zwycięstwa faworytów

14.04.2018 11:08 | 0 komentarzy | dud

W 17 kolejce rozgrywek II ligi kobiet tenisa stołowego pewne zwycięstwa odniosły obie drużyny JKTS Jastrzębie Zdrój oraz MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry.

Tenis stołowy kobiet: zwycięstwa faworytów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

JKTS I Jastrzębie Zdrój - KU AZS AJD II Częstochowa 10:0

Przebieg meczu:

  • Paszek Agata - Rakowska Karolina 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
  • Wyrobek Sabina - Rakowska Magdalena 3:1 (11:5, 9:11, 11:4, 11:6)
  • Paszek Agata - Rakowska Magdalena 3:1  (11:5, 11:9, 14:16, 13:11)
  • Wyrobek Sabina - Rakowska Karolina 3:0 (11:7, 11:9, 11:9)
  • Kubiak Anna - Jezik Aleksandra 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 12:10)
  • Zborowska Alina - Mazur Klaudia 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
  • Kubiak Anna - Mazur Klaudia 3:0 (11:9, 11:7, 14:12)
  • Zborowska Alina - Jezik Aleksandra 3:1 (11:7, 12:14, 11:7, 11:5)
  • Paszek Agata / Wyrobek Sabina - Rakowska Karolina / Mazur Klaudia 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
  • Kubiak Anna / Zborowska Alina - Rakowska Magdalena / Jezik Aleksandra 3:0  (11:9, 11:4, 11:4)

JKTS II Jastrzębie Zdrój - PSKS Beskidy Bielsko Biała 9:1

Przebieg meczu:

  • Kałużny Laura - Staszczak Zuzanna 3:0 11:8, 11:2, 11:7)
  • Pustelnik Kamila - Januś Karolina 3:2 (8:11, 14:12, 8:11, 11:7, 11:5)
  • Kałużny Laura - Januś Karolina 3:1  (11:5, 9:11, 11:8, 11:7)
  • Pustelnik Kamila - Staszczak Zuzanna 3:1 (11:3, 11:5, 11:13, 11:9)
  • Tomczak Weronika - Januś Weronika  1:3 (11:5, 6:11, 4:11, 8:11)
  • Potempa Roksana - Topór Marzena 3:0 (11:2, 11:9, 11:2)
  • Tomczak Weronika - Topór Marzena 3:1 (8:11, 11:5, 11:4, 11:9)
  • Potempa Roksana - Januś Weronika 3:2 (9:11, 11:7, 12:14, 11:2, 11:7)
  • Kałużny Laura / Potempa Roksana - Januś Weronika / Topór Marzena 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
  • Tomczak Weronika / Pustelnik Kamila - Januś Karolina / Staszczak Zuzanna 3:2  (4:11, 5:11, 11:8, 11:9, 11:5)

MKS Bruk Śląski Skarbek I Tarnowskie Góry - ULKS Ruch Pniów 10:0

Przebieg meczu:

  • Młynek Natalia - Gralok Maria 3:0  (11:6, 11:6, 11:5)
  • Franaszczuk Klaudia - Ksol Izabela 3:1 (11:8, 8:11, 11:4, 11:2)
  • Młynek Natalia - Ksol Izabela 3:0 (11:8, 11:7, 11:6)
  • Franaszczuk Klaudia -  Gralok Maria 3:0 (11:5, 11:3, 11:8)
  • Tomecka Julia - Kukurydza Agnieszka 3:0 (11:4, 11:6, 11:3)
  • Ochman Agnieszka - Kopyra Barbara 3:0 (11:6, 11:6, 11:4)
  • Tomecka Julia - Kopyra Barbara 3:0 (11:6, 11:8, 11:5)
  • Ochman Agnieszka - Kukurydza Agnieszka 3:0 (11:6, 11:7, 11:4)
  • Młynek Natalia / Ochman Agnieszka - Gralok Maria / Ksol Izabela 3:0 (11:6, 11:8, 11:6)
  • Tomecka Julia / Franaszczuk Klaudia - Kukurydza Agnieszka / Kopyra Barbara 3:0 (11:3, 11:8, 11:8)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl