Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wysokie wygrane KTS-u i JKTS-u II 

W 11. kolejce II ligi tenisa stołowego kobiet, swoje mecze wygrały zawodniczki KTS-u Gliwice i JKTS-u II Jastrzębie-Zdrój. Przegrał Ruch Pniów.

Wysokie wygrane KTS-u i JKTS-u II 

Dwie czołowe drużyny II ligi tenisa stołowego kobiet nie zawiodły i odniosły wysokie zwycięstwa w ostatniej tegorocznej kolejce. KTS Gliwice zajmuje pierwsze miejsce i o trzy punkty wyprzedza JKTS II Jastrzębie-Zdrój.

Wysokie wygrane KTS-u i JKTS-u II 

W ósmej kolejce II ligi tenisa stołowego kobiet wysokie wygrane zanotowały KTS Gliwice i JKTS II Jastrzębie-Zdrój. Swój mecz przegrał Ruch Pniów.

KTS Gliwice poskromił Huragan 

KTS Gliwice wysoko pokonał Huragan Sosnowiec, a Ruch Pniów przegrał z AZS-em UJD II Częstochowa w meczach 7. kolejki II ligi tenisa stołowego kobiet. KTS prowadzi w tabeli, ma 14 punktów na koncie. O pięć więcej od trzeciego JKTS-u II Jastrzębie-Zdrój i osiem więcej od siódmego Ruchu Pniów.

Lider z Gliwic rozbił Ruch Pniów 

KTS Gliwice pewnie pokonał Ruch Pniów i umocnił się na pozycji lidera II ligi tenisa stołowego kobiet. Drugi zespół JKTS-u II Jastrzębie-Zdrój zremisował z Płotbudem Skarbkiem II Tarnowskie Góry.

Udana kolejka w tenisie stołowym kobiet 

Wszystkie drużyny z regionu wygrały swoje spotkania w 4. kolejce II ligi tenisa stołowego kobiet.

II-ligowcy odrobili zaległości 

Jedynka Pszów wśród mężczyzn i Ruch Pniów wśród kobiet rozegrały zaległe spotkania II ligi tenisa stołowego.

KTS Gliwice z drugim zwycięstwem 

Zawodniczki KTS-u Gliwice odniosły drugie zwycięstwo w II lidze tenisa stołowego. Wygrały z JKTS-em II Jastrzębie, dla którego była to pierwsza porażka w obecnym sezonie.

Rezerwy Górnika polubiły remisy 

W meczu 33. kolejki piłkarskiej III ligi rezerwy Górnika Zabrze zremisowały z Pniówkiem Pawłowice. 

Mecz na szczycie dla JKTSu I Jastrzębie [WYNIKI]  

W meczu 18. kolejki II ligi kobiet tenisa stołowego, JKTS I Jastrzębie wygrał z drugim w tabeli KU AZS UJD II Częstochowa. 

JKTS I Jastrzębie zdemolował KTS Gliwice 

Pewne zwycięstwo w roli gospodarza odniosły tenisistki stołowe JKTS-u I Jastrzębie-Zdrój, które w piątek pokonały KTS Gliwice aż 9:1. Pozostałe nasze zespoły w swoich meczach podzieliły się z rywalami punktami.

Podział punktów w meczu Jedynki Pszów [WYNIKI]  

W meczu 22. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn, MUKS Jedynka Pszów podzieliła się punktami z drużyną KS Mysław. Sprawdź wyniki pozostałych ekip z regionu. 

KTS Gliwice wciąż bez porażki [WYNIKI] 

Passę bez porażki kontynuują występujący w II lidze tenisa stołowego, zawodnicy KTS Gliwice. Sprawdź wyniki pozostałych ekip z regionu. 

Pewna wygrana JKTS I Jastrzębie [WYNIKI] 

W 12. kolejce II ligi kobiet tenisa stołowego, drużyna JKTS I Jastrzębie pewnie wygrała z MKS Płotbud Skarbek II Tarnowskie Góry. Sprawdź wyniki pozostałych drużyn z regionu. 

Sokół ograł Ruch 

ULKS Ruch Pniów przegrał na wyjeździe z UKTS Sokół Orzesze 4:6 w meczu II ligi tenisa stołowego kobiet.

Jedynka Pszów i Naprzód Borucin bez punktów 

Drużyny z Pszowa i Borucina przegrały swoje spotkania w ramach 15. kolejki II ligi tenisa stołowego mężczyzn. 

Pniówek testuje zawodnika GKS-u Jastrzębie 

Damian Zajączkowski rozpoczął treningi z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. 

Zobacz więcej