Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Młodzi pochwaleni przez trenera. "Mogą wyjść z podniesioną głową"

- Mimo że nie wygraliśmy, to zawodnicy mogą wyjść z podniesioną głową - powiedział po remisie z Koroną Kielce trener Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Młodzi pochwaleni przez trenera. "Mogą wyjść z podniesioną głową"
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Trener Górnika Zabrze na mecz z Koroną Kielce wystawił niezwykle młody zespół. Spotkanie na ławce zaczęli Dani Suarez, Szymon Matuszek czy też Igor Angulo, czyli czołowe postaci drużyny. Średnia wieku wyjściowej "11" wynosiła 20,27 lat. - Przygotowywaliśmy się do sezonu licząc się z tym, że gramy na trzech frontach. Wszystkie rozgrywki traktujemy bardzo poważnie i liczymy się z tym, że każdy będzie grał. Ci zawodnicy występowali już w meczach kontrolnych z silnymi rywalami. Zbieraliśmy doświadczenie, żebyśmy byli na taki moment przygotowani - skomentował Marcin Brosz.

Dla młodego zespołu występ w meczu Lotto Ekstraklasy wiązał się z dużymi emocjami. Mimo to, śmiało można powiedzieć, że podołali zadaniu. - Rodzice, dziadkowie większości zawodników siedzieli na trybunach i wspierali ich. To dodatkowe, potężne emocje. Wytrzymali to. Mimo że nie wygraliśmy, to mogą wyjść z podniesioną głową - ocenił trener Górnika.

- Kluczowym momentem były minuty po naszym golu, wtedy ważyło się to, czy my strzelimy drugą, czy Korona wyrówna. Zabrakło nam doświadczenia i ogrania, co było efektem młodości na boisku. To było naturalne, że zabrakło kalkulowania. Nie było czasu i miejsca, by pomyśleć, tylko dążyli do strzelenia drugiej, trzeciej bramki. To jest fajne. Podkreślamy to, że skoro mamy tak młodych piłkarzy, to trzeba liczyć się z takimi sytuacjami. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. Było bardzo dużo sytuacji, parad bramkarzy. Mogliśmy zobaczyć wszystko to, co chcemy oglądać w piłce nożnej - ocenił spotkanie Brosz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].