Wtorek, 21 maja 2019

imieniny: Kryspina, Wiktora, Jana

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

14.04.2019 20:13 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie pokonał wyżej notowaną Stal Mielec i umocnił się w górnych rejonach tabeli. ROW Rybnik tylko zremisował ze Skrą Częstochowa i nadal dryfuje w okolicach strefy spadkowej. W niższych klasach rozgrywkowych znów dużo niespodzianek, a nawet sensacji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)

  • Sośnica Gliwice – Rymer Rybnik 0:3 (0:1)
  • Czerwionka – Zameczek Czernica 0:1 (0:0)
  • Orzeł Mokre – Naprzód Rydułtowy 3:1 (0:1)
  • Przyszłość Ciochowice – ROW Rybnik II 1:2 (1:0)
  • Jedność Przyszowice – Rachowice 4:0 (1:0)
  • Piast Gliwice II – Tęcza Wielowieś 1:0 (0:0)
  • Unia Książenice – Naprzód Lipiny 6:2 (2:0)
  • Pierwszy Chwałowice – Czarni Pyskowice 7:0 (4:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Rymer Rybnik205261:14
2.Piast Gliwice II204875:22
3.Unia Książenice204866:25
4.Jedność Przyszowice204261:33
5.Czerwionka203344:35
6.Zameczek Czernica203032:28
7.Sośnica Gliwice202939:36
8.Pierwszy Chwałowice202853:37
9.Orzeł Mokre202637:48
10.ROW Rybnik II192541:34
11.Rachowice192423:36
12.Tęcza Wielowieś202126:38
13.Naprzód Lipiny201622:67
14.Czarni Pyskowice201119:65
15.Naprzód Rydułtowy20927:76
16.Przyszłość Ciochowice20817:49

Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)

Tęcza Wielowieś – Unia Książenice (sb 11:00), Naprzód Lipiny – Orzeł Mokre (sb 11:00), Rymer Rybnik – Jedność Przyszowice (sb 13:00), Naprzód Rydułtowy – Zameczek Czernica (sb 13:00), Pierwszy Chwałowice – Piast Gliwice II (sb 13:00), Przyszłość Ciochowice – Czerwionka (sb 13:00), Rachowice – Czarni Pyskowice (sb 13:00), Sośnica Gliwice – ROW Rybnik II (sb 14:00).


Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)

Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)

  • Nędza – Rafako Racibórz 6:1 (0:0)
  • Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia 1:2 (1:0)
  • Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów 0:0
  • Polonia Marklowice – Forteca Świerklany 1:1 (1:0)
  • Odra Wodzisław Śląski – Naprzód Czyżowice 7:0 (4:0)
  • Naprzód Borucin – Czarni Gorzyce 2:3 (1:0)
  • Przyszłość Rogów – Kornowac 4:2 (2:1)
  • Unia Turza Śląska – Granica Ruptawa 4:1 (2:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Odra Wodzisław Śląski205482:10
2.Unia Turza Śląska205180:15
3.Forteca Świerklany204551:24
4.Naprzód Borucin203647:26
5.Granica Ruptawa203651:34
6.Silesia Lubomia203231:35
7.Nędza203052:62
8.Czarni Gorzyce202936:38
9.Polonia Marklowice202924:33
10.Gwiazda Skrzyszów202632:25
11.Krzyżanowice202529:35
12.Naprzód Czyżowice202340:52
13.Naprzód Syrynia201427:54
14.Kornowac201028:72
15.Rafako Racibórz201016:70
16.Przyszłość Rogów20823:64

Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)

Silesia Lubomia – Przyszłość Rogów (sb 10:00), Forteca Świerklany – Unia Turza Śląska (sb 13:00), Czarni Gorzyce – Odra Wodzisław Śląski (sb 13:00), Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Borucin (sb 13:00), Naprzód Czyżowice – Rafako Racibórz (sb 13:00), Naprzód Syrynia – Nędza (sb 13:00), Kornowac – Polonia Marklowice (sb 13:00), Granica Ruptawa – Krzyżanowice (sb 13:00).


A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)

  • Chałupki – Rudy 2:1 (0:1)
  • Raszczyce – Krzanowice 1:6 (0:3)
  • Pietrowice Wielkie – Lyski 3:1 (1:1)
  • Brzezie – Pawłów 2:1 (1:1)
  • Tworków – Kuźnia Raciborska 6:3 (5:1)
  • Zawada Książęca – Nowa Wieś 0:5 (0:0)
  • Kobyla – Pszów 7:0 (1:0)
  • Zawada – Studzienna 0:2 (0:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Tworków205188:24
2.Krzanowice205079:26
3.Kobyla204564:47
4.Studzienna204352:20
5.Pietrowice Wielkie203440:28
6.Nowa Wieś203161:39
7.Kuźnia Raciborska203141:43
8.Chałupki203043:42
9.Rudy202844:40
10.Pawłów202657:48
11.Raszczyce202138:55
12.Zawada Książęca202134:51
13.Brzezie202128:45
14.Pszów201523:59
15.Lyski20829:64
16.Zawada20517:107

Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)

Raszczyce – Tworków (sb 11:00), Kobyla – Krzanowice (sb 11:00), Nowa Wieś – Brzezie (sb 11:00), Rudy – Pietrowice Wielkie (sb 11:00), Pawłów – Kuźnia Raciborska (sb 11:00), Lyski – Zawada (sb 11:00), Studzienna – Zawada Książęca (sb 11:00), Pszów – Chałupki (sb 11:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXI kolejki (13/14.04.2019)

  • Jejkowice – Ochojec 2:2 (1:1)
  • Orzepowice – Łaziska 0:2 (0:1)
  • Wilchwy – Niewiadom 1:2 (0:0)
  • Radziejów-Popielów – Kamień 3:1 (2:1)
  • Bełk II – Radlin 5:1 (0:1)
  • Żory – Boguszowice 5:3 (1:1)
  • Szczejkowice – Dębieńsko 4:1 (2:1)
  • Baranowice – Gotartowice 1:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radziejów-Popielów215174:35
2.Łaziska215051:21
3.Niewiadom214054:30
4.Orzepowice213767:39
5.Radlin213550:36
6.Wilchwy213459:30
7.Bełk II213363:35
8.Jejkowice213349:37
9.Żory213158:56
10.Baranowice213039:48
11.Ochojec212941:32
12.Boguszowice212139:58
13.Szczejkowice212139:76
14.Gotartowice211625:65
15.Dębieńsko211426:72
16.Kamień21921:85

Zapowiedź przełożonego meczu XXII kolejki (20.04.2019)

Boguszowice – Orzepowice (sb 13:00).

Zapowiedź XXII kolejki (27/28.04.2019)

Łaziska – Radziejów-Popielów (sb 16:30), Niewiadom – Baranowice (sb 16:30), Dębieńsko – Żory (nd 16:30), Ochojec – Wilchwy (nd 16:30), Gotartowice – Szczejkowice (nd 16:30), Kamień – Radlin (nd 16:30), Bełk II – Jejkowice (nd 16:30).