Poniedziałek, 26 października 2020

imieniny: Ewarysta, Łucjana, Dymitriusza

RSS

Bartłomiej Socha: Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów

15.04.2019 17:33 | 0 komentarzy | adi

- Walczymy dalej, jest jeszcze 10 meczów do końca, jeden słabszy występ nie może przekreślać naszej walki o utrzymanie - powiedział po przegranej 1:2 z Unią Racibórz trener Odry Centrum Wodzisław Śląski, Bartłomiej Socha.

Bartłomiej Socha: Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mecz Unii Racibórz z Odrą Centrum był bardzo ważny dla układu tabeli. Walczące o utrzymanie drużyny dzieliły tylko trzy punkty. Po spotkaniu różnicy tej już nie ma.

- To był typowy derbowy mecz walki. Wiadomo było, że jedna akcja rozstrzygnie spotkanie. Unii udało się po trochę przypadkowej bramce wygrać 2:1. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Nawet po drugim golu dla gospodarzy Tobiasz Wodecki praktycznie do pustej bramki z pięciu metrów trafił w bramkarza… - rozpamiętywał trener Bartłomiej Socha.

Porażka z Unią spowodowała, że obie drużyny mają po 22 punkty na koncie. Przewaga nad przedostatnim Dębem Gaszowice jest bardzo mała - zaledwie trzy oczka. - Walczymy dalej, jest jeszcze 10 meczów do końca, jeden słabszy występ nie może przekreślać naszej walki o utrzymanie. Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów - podkreślił Socha.

- Przed tym sezonem dużo zawodników nas opuściło, nawet w przerwie zimowej pięciu podstawowych zawodników odeszło, jak Marcin Malinowski, Jakub Świerczek. Ciężko zastąpić takich piłkarzy młodymi chłopakami. Na dzisiaj to nierealne - przyznał trener Odry Centrum.