Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bartłomiej Socha: Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów

- Walczymy dalej, jest jeszcze 10 meczów do końca, jeden słabszy występ nie może przekreślać naszej walki o utrzymanie - powiedział po przegranej 1:2 z Unią Racibórz trener Odry Centrum Wodzisław Śląski, Bartłomiej Socha.

Bartłomiej Socha: Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów

Mecz Unii Racibórz z Odrą Centrum był bardzo ważny dla układu tabeli. Walczące o utrzymanie drużyny dzieliły tylko trzy punkty. Po spotkaniu różnicy tej już nie ma.

- To był typowy derbowy mecz walki. Wiadomo było, że jedna akcja rozstrzygnie spotkanie. Unii udało się po trochę przypadkowej bramce wygrać 2:1. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Nawet po drugim golu dla gospodarzy Tobiasz Wodecki praktycznie do pustej bramki z pięciu metrów trafił w bramkarza… - rozpamiętywał trener Bartłomiej Socha.

Porażka z Unią spowodowała, że obie drużyny mają po 22 punkty na koncie. Przewaga nad przedostatnim Dębem Gaszowice jest bardzo mała - zaledwie trzy oczka. - Walczymy dalej, jest jeszcze 10 meczów do końca, jeden słabszy występ nie może przekreślać naszej walki o utrzymanie. Do zdobycia jest jeszcze 30 punktów - podkreślił Socha.

- Przed tym sezonem dużo zawodników nas opuściło, nawet w przerwie zimowej pięciu podstawowych zawodników odeszło, jak Marcin Malinowski, Jakub Świerczek. Ciężko zastąpić takich piłkarzy młodymi chłopakami. Na dzisiaj to nierealne - przyznał trener Odry Centrum.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].