środa, 18 września 2019

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

12.05.2019 20:27 | 0 komentarzy | (ak)

Ostatnia prosta każdych rozgrywek piłkarskich jest zawsze bardzo ciekawa. Rezultaty najważniejszych spotkań, w których decydują się kwestie awansów i spadków, często powodują szereg zawirowań. Podobnie było i tym razem, co może cieszyć sympatyków futbolu. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXXIII kolejki (11.05.2019)

  • Warta Poznań – Gieksa Katowice 0:1 (0:1)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała – Odra Opole 3:1 (0:1)
  • Sandecja Nowy Sącz – Raków Częstochowa 2:2 (1:0)
  • Bytovia Bytów – Chrobry Głogów 1:1 (1:0)
  • Stal Mielec – Termalica Nieciecza 5:4 (1:2)
  • ŁKS Łódź – Chojniczanka Chojnice 2:0 (1:0)
  • Garbarnia Kraków – Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
  • Wigry Suwałki – Puszcza Niepołomice 2:1 (0:0)
  • Tyski Sport – GKS Jastrzębie 2:1 (1:0) mecz został rozegrany 01.05.2019 r.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa337053:20
2.ŁKS Łódź336855:20
3.Stal Mielec336154:26
4.Sandecja Nowy Sącz335535:24
5.Tyski Sport334747:37
6.Podbeskidzie B-B334751:45
7.GKS Jastrzębie334538:38
8.Termalica Nieciecza334344:46
9.Puszcza Niepołomice334134:43
10.Stomil Olsztyn334036:38
11.Chojniczanka Chojnice333945:48
12.Odra Opole333944:55
13.Warta Poznań333931:42
14.Chrobry Głogów333828:38
15.Gieksa Katowice333733:43
16.Bytovia Bytów333443:49
17.Wigry Suwałki333438:55
18.Garbarnia Kraków332119:61

Zapowiedź XXXIV kolejki (18.05.2019)

GKS Jastrzębie – Sandecja Nowy Sącz (sb 17:30), Raków Częstochowa – Wigry Suwałki (sb 17:30), Gieksa Katowice – Bytovia Bytów (sb 17:30), Odra Opole – ŁKS Łódź (sb 17:30), Chojniczanka Chojnice – Tyski Sport (sb 17:30), Chrobry Głogów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 17:30), Puszcza Niepołomice – Garbarnia Kraków (sb 17:30), Stomil Olsztyn – Stal Mielec (sb 17:30), Termalica Nieciecza – Warta Poznań (sb 17:30).


II liga (PZPN)

Wyniki XXXIII kolejki (11/12.05.2019)

  • Rozwój Katowice – ROW Rybnik 2:4 (0:3)
  • Ruch Chorzów – Błękitni Stargard 1:1 (0:0)
  • Skra Częstochowa – Pogoń Siedlce 2:1 (2:0)
  • Olimpia Grudziądz – Elana Toruń 2:1 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Resovia Rzeszów 0:1 (0:0)
  • Znicz Pruszków – Gryf Wejherowo 1:4 (1:2)
  • Stal Stalowa Wola – Górnik Łęczna 2:1 (2:1)
  • Radomiak Radom – Siarka Tarnobrzeg 5:0 (1:0)
  • GKS Bełchatów – Widzew Łódź 3:1 (1:1)

Wynik przełożonego meczu XXXIV kolejki (08.05.2019)

  • Widzew Łódź – Olimpia Grudziądz 1:2 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom335965:23
2.Olimpia Grudziądz345965:44
3.GKS Bełchatów335741:22
4.Elana Toruń335650:35
5.Widzew Łódź345548:29
6.Pogoń Siedlce334853:42
7.Stal Stalowa Wola334844:44
8.Resovia Rzeszów334638:42
9.Znicz Pruszków334647:57
10.Górnik Łęczna334344:53
11.Skra Częstochowa334331:46
12.Gryf Wejherowo334048:58
13.Błękitni Stargard334041:51
14.Olimpia Elbląg333726:37
15.Siarka Tarnobrzeg333631:56
16.ROW Rybnik333530:41
17.Ruch Chorzów333237:43
18.Rozwój Katowice333135:51

Zapowiedź XXXIV kolejki (18/19.05.2019)

Górnik Łęczna – Radomiak Radom (sb 18:00), ROW Rybnik – Znicz Pruszków (nd 13:00), Pogoń Siedlce – Ruch Chorzów (nd 13:00), Resovia Rzeszów – Rozwój Katowice (nd 13:00), Siarka Tarnobrzeg – Skra Częstochowa (nd 13:00), Elana Toruń – Olimpia Elbląg (nd 13:00), Gryf Wejherowo – Stal Stalowa Wola (nd 13:00), Błękitni Stargard – GKS Bełchatów (nd 13:00).


IV liga – grupa 2 (Śląski ZPN)

Wyniki XXV kolejki (11.05.2019)

  • Unia Racibórz – Czaniec 0:2 (0:1)
  • Wilki Wilcza – Decor Bełk 0:2 (0:1)
  • Goczałkowice – Dąb Gaszowice 5:1 (0:0)
  • Płomień Połomia – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:5 (1:2)
  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Radziechowy-Wieprz 1:0 (0:0)
  • Spójnia Landek – Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
  • Czechowice-Dziedzice – Tyski Sport II 0:0
  • Kuźnia Ustroń – Polonia Łaziska Górne 2:3 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec255140:15
2.Decor Bełk255053:30
3.Kuźnia Ustroń254850:25
4.Drzewiarz Jasienica254642:27
5.Tyski Sport II254444:32
6.Polonia Łaziska Górne244237:25
7.Czechowice-Dziedzice253842:31
8.Goczałkowice253235:32
9.Podbeskidzie B-B II253233:39
10.Wilki Wilcza253136:43
11.Radziechowy-Wieprz252928:28
12.Odra Centrum Wodzisław Śl.252635:34
13.Dąb Gaszowice252532:60
14.Unia Racibórz252331:46
15.Spójnia Landek242223:37
16.Płomień Połomia25726:83

Zapowiedź XXVI kolejki (18/19.05.2019)

Decor Bełk – Płomień Połomia (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Unia Racibórz (sb 17:00), Goczałkowice – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czaniec – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Tyski Sport II – Wilki Wilcza (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (nd 16:00).