Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki i tabele końcowe 

Prawie wszystkie drużyny młodzieżowe zakończyły już rozgrywki piłkarskie bieżącego sezonu. Najlepsze zespoły nieco wcześniej zapewniły sobie triumfy w swoich grupach, a pozostałe dopiero na finiszu cieszą się z osiągniętych sukcesów. Zapraszamy do lektury.

Nowy przyjmujący w Jastrzębskim Węglu 

Jastrzębski Węgiel podpisał roczny kontrakt z 25-letnim przyjmującym Kamilem Dębskim.

Zawodnik GKS-u Jastrzębie zagra w Ekstraklasie 

Wojciech Łaski odchodzi z GKS-u Jastrzębie. Nowym Klubem 22-letniego skrzydłowego będzie występująca w PKO Ekstraklasie Jagiellonia Białystok, do której Wojtek przenosi się na zasadzie transferu definitywnego gotówkowego.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 15/21.06.2022 [Aktualizacja] 

Sezon piłkarski 2021/2022 przechodzi powoli do historii. Podczas kilku najbliższych dni sympatycy lokalnego futbolu będą świadkami maratonu piłkarskiego, w trakcie którego zdecydowana większość drużyn zakończy swoje rozgrywki. Sprawdź terminarz 120 zaplanowanych spotkań.

Piłkarski finisz sezonu – wyniki z 15/16.06.2022 

Finisz bieżącego sezonu piłkarskiego jest bardzo ciekawy. W środę i czwartek rozegrano 57 kolejnych spotkań o ligowe punkty, które w zdecydowanej większości rozstrzygnęły kwestie ostatecznych awansów i spadków. Zapraszamy do lektury.

Siedmiu zawodników odejdzie z GKS-u Jastrzębie 

Michał Rutkowski, Oliver Podhorin, Michał Kuczałek, Vladyslav Okhronchuk, Grzegorz Gulczyński i Marek Fabry odchodzą z GKS-u Jastrzębie. Kontrakty wszystkich sześciu zawodników kończą się 30 czerwca 2022 roku i nie zostaną przedłużone. Z kolei wypożyczenie Bartosza Neugebuera z Górnika Zabrze dobiegło końca.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Kończą się powoli rozgrywki bieżącego sezonu. Niespełna dwa tygodnie przed ostatnim gwizdkiem dużo niewiadomych zostało już wyjaśnionych, chociaż kilka zespołów wciąż walczy o miejsca premiowane awansem lub też broni się przed spadkiem. Zapraszamy do lektury.

JUNIORZY i TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Finisz w rozgrywkach juniorów i trampkarzy jest bardzo ciekawy. Podczas każdego weekendu do grona wcześniej wyłonionych triumfatorów w różnych kategoriach wiekowych dołączają kolejne zespoły, które tym samym wieńczą zmagania całego sezonu. Zapraszamy do lektury.

Nicola Giolito odejdzie z Jastrzębskiego Węgla 

Po zakończeniu minionych rozgrywek z Jastrzębskiego Węgla odchodzi Nicola Giolito, który chce się skupić na pracy w sztabie szkoleniowym reprezentacji Włoch, gdzie jest asystentem Ferdinando De Giorgiego.

Jakub Macyra zostaje w Jastrzębskim Węglu 

Jastrzębski Węgiel przedłużył kontrakt na kolejny sezon ze środkowym bloku Jakubem Macyrą.

Kto, z kim, kiedy? Piłkarskie ZAPOWIEDZI na 10/13.06.2022 [Aktualizacja] 

Sympatyków lokalnego futbolu czeka niezwykle ciekawy weekend, który gwarantują emocje kończącego się sezonu. Bieżące rozgrywki są już prawie na finiszu, więc stawka najciekawszych pojedynków jest bardzo wysoka. Sprawdź dokładny terminarz 97 najbliższych spotkań.

Grzegorz Kurdziel pozostanie trenerem GKS-u Jastrzębie 

Grzegorz Kurdziel pozostaje na stanowisku pierwszego trenera GKS-u Jastrzębie i poprowadzi zespół w rozgrywkach eWinner 2. Ligi w sezonie 2022/2023.

Bartosz Cedzyński odejdzie z Jastrzębskiego Węgla 

W przyszłym sezonie barw Jastrzębskiego Węgla nie będzie już reprezentował środkowy bloku Bartosz Cedzyński.

Zmiana w Zarządzie GKS-u Jastrzębie 

Klub Sportowy GKS Jastrzębie S.A. poinformował o zmianach w Zarządzie Spółki.

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód 

Zgodnie z zapowiedzią hokeiści JKH GKS Jastrzębie wrócili na lód po miesięcznej przerwie poświęconej na treningi "na sucho".

Jastrzębski Węgiel obecny na Gali 20-lecia PLS 

30 maja kibice poznali siatkarkę i siatkarza 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki, a także najlepszych graczy sezonu 2021/2022 PlusLigi oraz TAURON Ligi.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi 

Wiosenny maraton „spotkań o wszystko” powoli dobiega końca. W miniony weekend kilka awansów i spadków zostało już rozstrzygniętych. W najbliższych tygodniach poznamy kolejne ekipy, które będą miały powody do radości lub smutku. Zapraszamy do lektury.

Zobacz więcej