Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
WOŚP w Raciborzu na godz. 19.29: 64 402,26 zł
O 18.40 było 44 384,60 zł; o 17.20: 25 847,51 zł; skarbonka z PCS: 1643,21 zł i 3,60 euro; skarbonka z MDK: 334,83 zł
Znamy nazwisko nowego trenera Unii Racibórz 

Choć klub nie podał jeszcze oficjalnie nazwiska nowego szkoleniowca czwartoligowca, to wiemy kto poprowadzi ekipę w nowym sezonie.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Powrót do rozgrywek po świąteczno-noworocznej przerwie dla niektórych [ZDJĘCIA]  

Po świąteczno-noworocznej przerwie wróciły rozgrywki Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Siódma kolejka nie przyniosła niespodzianek. Faworyci zwyciężyli w swoich spotkaniach, chociaż niektórzy potrzebowali zimnego prysznica żeby się obudzić.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Nowiny po wygranej z Lunatykami zwiększają przewagę nad czołówką [ZDJĘCIA]  

Wyjątkowo w niedzielne popołudnie rozegrano kolejne spotkania Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. W szóstej kolejce Enter zmierzył się z Agrotimem, Złotnik z Omertą, a Lunatycy z Nowinami. W lidze kobiet pierwsza drużyna seniorek z Krapkowic zagrała z TKKF Jastrząb.

Supersnajper odchodzi z Polonii 

Łukasz Bawoł nie będzie reprezentował barw Polonii Głubczyce w rundzie wiosennej IV ligi. 

Sośnica nie miała problemów z Bongo  

W meczu 8. kolejki II ligi futsalu, KS Sośnica Gliwice wygrała z Bongo Krapkowice. 

Większyce przerwały serię ośmiu zwycięstw z rzędu Krapkowic 

Od 11 listopada trwała dobra passa zawodników z Krapkowic. Przez osiem kolejnych kolejek nie przegrali oni żadnego meczu, inkasując w każdym z nich komplet punktów

Znamy nazwisko nowego trenera Unii Racibórz 

Choć klub nie podał jeszcze oficjalnie nazwiska nowego szkoleniowca czwartoligowca, to wiemy kto poprowadzi ekipę w nowym sezonie.

Studenci PWSZ na biegu w Krapkowicach  

Studenci III roku kierunku wychowania fizycznego, jak co roku zawitali na XXXV JUBILEUSZOWY KRAPKOWICKI BIEG na 10 km, gdzie wspomagali biegaczy masażem sportowym.

Studenci PWSZ na biegu w Krapkowicach  

Studenci PWSZ Specjalność Odnowa Biologiczna jak co roku zawitali w Krapkowicach, gdzie 1 maja odbył się Bieg Uliczny na dystansie 10 km. Studenci wykonywali masaż sportowy przed i po starcie. W Biegu uczestniczyło ponad 700 biegaczy, więc studenci „mieli co robić”.