Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Powrót do rozgrywek po świąteczno-noworocznej przerwie dla niektórych [ZDJĘCIA]

Po świąteczno-noworocznej przerwie wróciły rozgrywki Zoo-Mar JP Telebim Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej. Siódma kolejka nie przyniosła niespodzianek. Faworyci zwyciężyli w swoich spotkaniach, chociaż niektórzy potrzebowali zimnego prysznica żeby się obudzić.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS: Powrót do rozgrywek po świąteczno-noworocznej przerwie dla niektórych  [ZDJĘCIA]
Nowiny.pl Katolik Group po wygranej z Enterem umacniają się na 1 miejscu w tabeli

Wyniki 7. kolejki Zoo-Mar JP Telebim RLPS:

  • Liga mężczyzn:

Enter DeLaHair Instal-Mag – Nowiny.pl Katolik Group 1:3 (19:25,25:27,25:12,15:25)

ZOO MAR Lunatycy – Omerta-Northern 3:1 (23:25,25:17,25:18,25:22)

Agrotim-Na Fali – Progress Szkoła Językowa 3:0 (25:22,25:18,25:20)

  • Liga kobiet:

PV Volley Krapkowice Seniorki II – SRC Team 3:1 (25:18,25:23,22:25,25:16)


Więcej na www.rlps.com.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].