Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Buk Rudy pokonał Czarnych z Nowej Wsi [WIDEO]  

W raciborskiej A klasie jednym ze spotkań minionego weekendu był mecz Buku Rudy z Czarnymi Nowa Wieś. Zobacz zwycięstwo rudzkiego klubu w materiale wideo.

Udany „powrót” Nowej Wsi do A klasy  

Jeszcze tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek drużyna Czarnych była spadkowiczem A klasy. Po zmianach tzn. decyzją ŚZPN w lidze okręgowej pozostał klub z Syryni, w miejsce tego klubu raciborską grupę A klasy uzupełniła drużyna Czarnych Nowa Wieś.

Zmarł piłkarz Czarnych Nowa Wieś 

28 stycznia po krótkiej i ciężkiej chorobie zmarł zawodnik LKS Czarni Nowa Wieś - Bogumił Woźnica. W marcu skończyłby 42 lata - informuje strona internetowa klubu.

Nowa Wieś - Kuźnia Raciborska: Przegrali wygrany mecz  

Nie sposób zgodzić się z pomeczowymi komentarzami. Drużyna Stali Kuźnia Raciborska przegrała wygrany mecz. Kuźnia prowadziła na boisku Czarnych Nowa Wieś już 2:0, aby ostatecznie ulec 2:3.

Remis Nowej Wsi w Cyprzanowie. Gawlas strzelił od poprzeczki - zobacz wideo!  

W niedzielę w ramach IV kolejki A klasy podokręgu Racibórz LKS Cyprzanów rozegrał u siebie mecz z Czarnymi Nowa Wieś. Pięknym trafieniem popisał się Jarosław Gawlas. Zobacz wideo!

Buk Rudy zremisował z Czarnymi Nowa Wieś  

W ostatnim meczu A klasy podokręgu Racibórz LKS Buk Rudy zremisował na swoim stadionie z LKS Czarni Nowa Wieś 3:3. Zobacz fotorelację Angeliki Chroboczek.

Błotna radość Czarnych z Nowej Wsi  

W grupie C trampkarzy starszych podokręgu Racibórz Naprzód 32 Syrynia podejmował na swoim boisku drużynę z Nowej Wsi.

Seweryn Koloch i Dawid Miś bohaterami Stali z Kuźni  

Pierwszy z nich zdobył aż cztery gole dla kuźniańskiej Stali, drugi asystował przy większości goli i sam dołożył decydującą piątą bramkę. Z kolei w drużynie gospodarzy hat-trickiem popisał się Kamil Bugdol. Zobacz zdjęcia z meczu juniorów młodszych pomiędzy LKS Czarni Nowa Wieś a KS Stal Kuźnia Raciborska.

Podolak zbawił Tworków. Zapewnił remis w Nowej Wsi  

Już w pierwszych sekundach meczu raciborskiej A klasy pomiędzy Nową Wsią a Tworkowem padł gol. Autorem najszybszego wiosennego gola w podokręgu Racibórz był Martin Bugdol.

Siedem goli w rywalizacji Raszczyc z Nową Wsią  

Na pokrytym śniegiem boisku w Markowicach rozegrano towarzyską potyczkę B klasowych Raszczyc i A klasowych Czarnych Nowa Wieś.

Nowa Wieś znów nie przyjechała 

Dzisiaj odbyły się tylko 3 spotkania juniorów młodszych, ponieważ drużyna Czarnych Nowa Wieś nie przyjechała na swoje mecze, a dwie ekipy Unii Racibórz pauzowały.  

Czarni przygwoździli Rafako - FOTO  

W meczu X kolejki juniorów młodszych podokręgu Racibórz KS Rafako Racibórz przegrał na swoim terenie z LKS Czarni Nowa Wieś.

Mały-Wielki Gracz: Martin Bugdol - LKS Czarni Nowa Wieś (cz. 28)  

Prezentujemy dwudziesty ósmy odcinek zabawy "Mały-Wielki Gracz".

Festiwal karnych w Kuźni Raciborskiej  

Piłkarze lidera A klasy podokręgu Racibórz - KS Stal Kuźnia Raciborska przegrali na swoim boisku z LKS Czarni Nowa Wieś. WIDEO.

W meczu z Tworkowem trzy punkty dla Nowej Wsi [wideo]   

W raciborskiej A klasie rozegrano ostatnią kolejkę rundy jesiennej. W Nowej Wsi zmierzyły się drużyny Czarnych Nowa Wieś i LKS Tworków.

Ałaaa... panie sędzio, czyli mecz Czarni Nowa Wieś - Buk Rudy [wideo]   

Nie oszczędzali dzisiaj swoich kości piłkarze A klasowych: Czarnych Nowa Wieś i LKS Buk Rudy.

Gmina Lyski przegrała dwa razy 

W osłabionym składzie Reprezentacja Artystów Polskich rozegrała mecz z reprezentacją gminy Lyski. Spotkanie trwające 70 minut zakończyło się zwycięstwem RAP-u 5:4. ZOBACZ WIDEO.

Zobacz więcej