Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Czarni Nowa Wieś przegrali ze Startem Pietrowice Wielkie [WIDEO]  

W meczu 15. kolejki piłkarskiej A klasy raciborskiej, Start Pietrowice Wielkie wygrał z Czarnymi Nowa Wieś 3:1. 

Pewna wygrana Naprzodu Czyżowice [WIDEO]  

W meczu 13. kolejki raciborskiej A klasy, Naprzód Czyżowice wygrał 5:0 z drużyną Czarni Nowa Wieś. 

Dwucyfrówka rezerw Czernicy [ZDJĘCIA]   

Festiwal strzelecki urządziły sobie w niedzielę 10 października rezerwy Zameczku Czernica w meczu z Czarnymi II Nowa Wieś.

Czarni Nowa Wieś wskoczyli na miejsce lidera A klasy [ZDJĘCIA]  

Niedzielne spotkanie 7 kolejki raciborskiej A klasy w Nowej Wsi nie należało do spokojnych. LKS Czarni Nowa Wieś zajmujący trzecie miejsce zmierzył się z LKS Studzienna, który był na drugim miejscu. Gospodarze strzelili pierwszą bramkę na początku drugiej części spotkania. Po zdobyciu przewagi uspokoili grę i czekali na szansę, aby...

Żółto-czerwony remis Nowej Wsi z Czyżowicami [ZDJĘCIA]  

Sobotnie spotkanie 26 kolejki na czele raciborskiej A klasy w Nowej Wsi nie należało do spokojnych. W połowie gospodarze stracili bramkarza, który w obronie bramki faulował atakującego zawodnika Czyżowic. W 63 minucie osłabiona Nowa Wieś zdobyła gola ale to nie był koniec ich zmartwień. Agresywna gra doprowadziła do wielu żółtych...

Był taki mecz: LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Tworków [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie LKS Czarni Nowa Wieś - LKS Tworków.

Był taki mecz: Czarni Nowa Wieś - LKS Buk Rudy [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Czarni Nowa Wieś - LKS Buk Rudy.

Był taki mecz: Stal Kuźnia Raciborska - Czarni Nowa Wieś [WIDEO] 

Od 10 lat na portalu Nowiny.pl publikujemy skróty meczów z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Kolejny mecz jaki przypominamy to spotkanie Stali Kuźnia Raciborska z Czarnymi Nowa Wieś.

Był taki mecz: Rafako Racibórz - Czarni Nowa Wieś [WIDEO] 

10 lat temu na portalu Nowiny.pl zaczęliśmy publikować skróty meczów piłkarskich z lig lokalnych i ekstraligi kobiet. To doskonały czas na to, żeby przypomnieć sobie o tym, że... był taki mecz! Pierwszy mecz jaki przypominamy to spotkanie Rafako Racibórz z Czarnymi Nowa Wieś.

Pięć goli Szczypki. Udany debiut rezerw Stali Kuźnia Raciborska w C klasie [ZDJĘCIA]  

W Kuźni Raciborskiej zastanawiano się nad stworzeniem drużyny rezerw, bo po zmianie zarządu w klubie na treningi zaczęło chodzić ponad 30 zawodników. Decyzji o powołaniu drugiej drużyny z pewnością nie żałują, bo te w debiucie pokonały w I kolejce raciborskiej C klasy Czarnych II Nowa Wieś 6:3.

Czarni na remis z Czarnymi [ZDJĘCIA]  

W raciborskiej A klasie zmierzyły się ze sobą drużyny Czarnych - z Nowej Wsi i Gorzyc. W spotkaniu padł remis.

Czarni pokonali Czarnych. Hat-trick Burzyńskiego w 10 minut [ZDJĘCIA]  

Daniel Burzyński popisując się hat-trickiem w końcówce meczu Czarni Nowa Wieś - Czarni Gorzyce, zapewnił przyjezdnym trzy punkty.

Raszczyce nadal liderem A klasy. Pewna wygrana w Nowej Wsi [FOTO]  

Piękne gole grającego trenera Romana Kowalczyka przyczyniły się do wygranej Raszczyc w Nowej Wsi. Zobacz zdjęcia z meczu!

Nowa Wieś lepsza w starciu z beniaminkiem   

W piątej kolejce raciborskiej "A" klasy na boisku w Nowej Wsi zmierzył się lokalny zespół LKS "Czarni" Nowa Wieś z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek  LKS "Zgoda" Zawada Książęca. Gospodarze zachowali komplet punktów, pokonując przyjezdnych 4:0.

Wypoczynek Buków pokonał Czarnych Nowa Wieś [ZDJĘCIA]  

W raciborskiej A klasie na inaugurację sezonu drużyna LKS "Czarni" Nowa Wieś zmierzyła się z Wypoczynkiem Buków. Spotkanie zakończyło się porażką drużyny gospodarzy.

Karne Wardęgi i gol Studniczka. Tworków na drodze do "okręgówki" [WIDEO]  

Czarni Nowa Wieś długo stawiali opór liderowi raciborskiej A klasy. Ostatecznie Tworków wygrał 3:0 z czego dwa gole padły z rzutów karnych. Zobacz materiał wideo!

Buk Rudy pokonał Czarnych z Nowej Wsi [WIDEO]  

W raciborskiej A klasie jednym ze spotkań minionego weekendu był mecz Buku Rudy z Czarnymi Nowa Wieś. Zobacz zwycięstwo rudzkiego klubu w materiale wideo.

Zobacz więcej