Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zmienili statut i MKP „Odra-Centrum” Wodzisław gotowy do szkolenia młodych piłkarzy

Dziś odbyło się nadzwyczajne walne zebranie członków klubu KS „Centrum” Wodzisław, które przegłosowało zmiany w statucie. 

Zmienili statut i MKP „Odra-Centrum” Wodzisław gotowy do szkolenia młodych piłkarzy
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Polegały one głównie na skreśleniu wszystkich sekcji poza piłkarską, zmianie nazwy klubu na Młodzieżowy Klub Piłkarski „Odra-Centrum” Wodzisław i dokooptowaniu do zarządu 6 nowych członków. Z członkostwa w zarządzie zrezygnował zarazem szef wodzisławskiego MOSiR-u Bogdan Bojko. Prezesem klubu w dalszym ciągu jest Roman Zieliński. Ponadto nadano tytuł honorowego prezesa Zygfrydowi Kiermaszkowi, wieloletniemu trenerowi Odry.

Na zebraniu obecny był prezydent Wodzisławia Mieczysław Kieca. Miasto deklaruje nowemu klubowi pomoc. – Ten klub to ma być nowa jakość. W ostatnich latach mieliśmy tylko iluzje budowy sportu młodzieżowego, którym niestety również ja uległem. Mamy to za sobą. Wszystkie wodzisławskie kluby czy to Naprzód Zawada czy Wicher Wilchwy widzą, że ta inicjatywa to szansa na rozwój piłki w Wodzisławiu. Przed nami sporo pracy, związanej chociażby z tworzeniem klas sportowych – podkreślał włodarz miasta.

MKP w nadchodzącym sezonie ma szkolić młodych piłkarzy w 7 drużynach – w 2 z rocznika 1998, w 2 z rocznika 1999 oraz w drużynach z roczników 2000, 2001, 2002. Docelowo klub ma się stać kuźnią talentów dla nowej seniorskiej Odry Wodzisław.

 

(art)

Ludzie

Mieczysław Kieca

Prezydent Wodzisławia Śl.

13 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~eloo (93.105. * .74) 21.07.2011 12:14

a co z rocznikiem 94?

~jsw (188.137. * .211) 18.07.2011 09:14

jedno mnie tylko zastanawia jak może być walne gdzie na około 200członków na zebraniu jest około 40

~swd (188.137. * .139) 18.07.2011 07:55

Ciekawe co na zebraniu Polonii Warszawa ? Podobno miał być Wojciechowski ?

~stan (83.4. * .141) 15.07.2011 22:01

Te lenie z ks centrum mają w radlinie pełne boisko dzieci a na gosławie mają wakacje !!!!!!! i dzieci przychodzą jakoś na treningi do leni z ks.ciekawe co to jest?

~kibic58 (89.174. * .146) 15.07.2011 18:49
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ciekawe o jakim goslawie piszesz czy o tym z gks jastzebie

~kibic (87.205. * .98) 13.07.2011 22:50
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Uważajcie byście się kiecuni zbyt łatwo nie sprzedali. To chyba taki plan, byście to jemu niby coś zawdzięczali., On niby tej Odry nie pomógł zniszczyć. Wy macie działać pod dyktando. Jak długo to potrwa i com ma zamiar jeszcze przejąć?

~Podpisz się... (83.30. * .187) 13.07.2011 22:39
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

zxcv - faktycznie wymionione przez ciebie mkluby w ostatnich latach zachwycały nas swoimi sukcesami sportowymi...

Pokaż więcej