Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[FOTO] Pasjonaci siatkówki zbudowali boisko - rozegrali turniej

W Kuźni Raciborskiej grupka pasjonatów skrzyknęła się i w ciągu kilku tygodni wybudowała boisko do siatkówki plażowej. Dziś, w niedzielę przy żarze lejącym się z nieba, rozegrali inauguracyjny turniej, w którym udział wzięło 10 par.

[FOTO] Pasjonaci siatkówki zbudowali boisko - rozegrali turniej
Zwycięzcy turnieju bracia Marcin i Rafał Kostkowie

Turniej, który trwał przeszło sześć godzin zakończył się przekonującym zwycięstwem pary Marcin Kostka/Rafał Kostka, którzy w finale pokonali dwójkę Bartosz Świącik/Marcin Zieliński. Organizatorzy planują już kolejne turnieje bowiem inauguracyjny cieszył się sporym zainteresowaniem.

WYNIKI:

Półfinały:

Kajstura/Tyburski - Świącik/Zieliński 6:10/7:10
Kostka/Kostka - Kostka/Grubka 10:4/10:7

Mecz o 3. miejsce:

Kostka/Grubka - Kajstura/Tyburski 17:15/12:15/6:11

Finał:

Kostka/Kostka - Świącik/Zieliński 21:11/21:12


Klasyfikacja końcowa:

1. Marcin Kostka/Rafał Kostka (Kuźnia Raciborska/Dąbrowa Górnicza)
2. Bartosz Świącik/Marcin Zieliński (Kuźnia Raciborska)
3. Mirosław Kajstura/Kacper Tyburski (Dziergowice/Korzonek)
4. Krzysztof Kostka/Piotr Grubka (Turze/Jaworzno)

Ponadto wzięli udział:
Paweł Wąsiel/Tomasz Jabłonka (Katowice/Racibórz)
Olaf Migus/Ronald Migus (Kuźnia Raciborska)
Mateusz Łagoda/Daniel Paszenda (Racibórz)
Łukasz Lewandowski/Tomasz Bieliński (Kuźnia Raciborska/Racibórz)
Jakub Zawada/Marcin Wiśniewski (Kuźnia Raciborska/Rybnik)
Maciej Kozina/Łukasz Witt (Kuźnia Raciborska)

 

fot. Maciej Kozina, Katarzyna Lewadowska

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].