Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
[FOTO] Pasjonaci siatkówki zbudowali boisko - rozegrali turniej  

W Kuźni Raciborskiej grupka pasjonatów skrzyknęła się i w ciągu kilku tygodni wybudowała boisko do siatkówki plażowej. Dziś, w niedzielę przy żarze lejącym się z nieba, rozegrali inauguracyjny turniej, w którym udział wzięło 10 par.

Dwa złota i dwa srebra judoków LUKS Turze 

Po raz XI w Będzinie rozegrany został Mikołajkowy Turniej Dzieci w Judo. Judocy z LUKS Turze bardzo dobrze reprezentowali swój klub na turnieju, bo zdobyli 2 złote i 2 srebrne medale.

Dobra dyspozycja judoków z Turza 

Klub "Budowlani" Sosnowiec zorganizował 17 listopada Turniej Judo Dzieci i Młodzieży, w którym uczestniczyło 328 młodych sportowców z 26 klubów ze Śląska i Czech. Na tle innych, judocy z Turza wypadli świetnie.

Młodzi judocy z Turza przypomnieli o sobie 

W sobotę 27 października odbył się XIII Turniej Judo Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta Rydutowy.

Turzanie w Sosnowcu 

W Sosnowcu odbył się kolejny turniej dzieci i młodzieży w dżudo.

Pierwszy Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej 

22-23 października na boisku o nawierzchni tartanowej przy SP1 w Kuźni Raciborskiej odbędzie się I Gminny Amatorski Turniej Piłki Nożnej.

Obiecujące wyniki dżudoków LUKS Turze 

W Jastrzębiu Zdroju odbyła się kolejna edycja regionalnej ligi dżudo "Funny judo".