JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa. Faworyci swoich kategorii wiekowych gromadzą kolejne punkty, które w końcowym rozrachunku mogą okazać się bardzo ważne. Zapraszamy do lektury wyników, tabel i zapowiedzi następnych pojedynków.
Juniorzy starsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (05.10.2014)
- Ruda Kozielska – Nędza 0:1 (0:0)
- Rudy – Zawada Książęca 1:1 (1:0)
- Rafako Racibórz – Górki Śląskie 5:0 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rafako Racibórz | 7 | 19 | 20:5 |
2. | Nędza | 7 | 15 | 19:8 |
3. | Ruda Kozielska | 7 | 10 | 13:11 |
4. | Zawada Książęca | 7 | 10 | 12:17 |
5. | Rudy | 7 | 4 | 7:18 |
6. | Górki Śląskie | 7 | 3 | 11:23 |
Zapowiedź VIII kolejki (12.10.2014)
Nędza – Rafako Racibórz (nd 11:00), Górki Śląskie – Rudy (nd 11:00), Zawada Książęca – Ruda Kozielska (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (04/05.10.2014)
- Nowa Wieś – Syrynia 0:2 (0:1)
- Lubomia – Pstrążna 1:1 (0:0)
- Kornowac – Czernica 0:4 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Syrynia | 7 | 21 | 33:3 |
2. | Lubomia | 7 | 16 | 23:9 |
3. | Czernica | 7 | 12 | 29:12 |
4. | Kornowac | 7 | 7 | 11:16 |
5. | Nowa Wieś | 7 | 3 | 8:29 |
6. | Pstrążna | 7 | 2 | 2:37 |
Zapowiedź VIII kolejki (12.10.2014)
Syrynia – Kornowac (nd 11:00), Czernica – Lubomia (nd 11:00), Pstrążna – Nowa Wieś (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa 3 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (05.10.2014)
- Cyprzanów – Bieńkowice 3:1 (2:0)
- Pietrowice Wielkie – Studzienna 4:1 (3:1)
- Krzanowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 6 | 15 | 28:8 |
2. | Krzanowice | 5 | 10 | 5:5 |
3. | Cyprzanów | 5 | 8 | 7:5 |
4. | Studzienna | 6 | 4 | 9:15 |
5. | Bieńkowice | 6 | 3 | 7:23 |
Zapowiedź VIII kolejki (12.10.2014)
Studzienna – Cyprzanów (nd 11:00), Bieńkowice – Krzanowice (nd 11:00), Pietrowice Wielkie – pauza.
Juniorzy starsi – grupa 4 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (05.10.2014)
- Rogów – Zawada 2:1 (0:1)
- Olza – Turza Śląska 0:3 (0:1)
- Zabełków – Chałupki 5:1 (3:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 7 | 19 | 18:4 |
2. | Zawada | 7 | 14 | 16:10 |
3. | Turza Śląska | 7 | 12 | 11:8 |
4. | Zabełków | 7 | 9 | 18:14 |
5. | Olza | 7 | 4 | 5:15 |
6. | Chałupki | 7 | 3 | 7:24 |
Zapowiedź VIII kolejki (12.10.2014)
Zawada – Zabełków (nd 11:00), Chałupki – Olza (nd 11:00), Turza Śląska – Rogów (nd 11:00).
Juniorzy starsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (05.10.2014)
- Skrzyszów – Gołkowice 5:6 (4:0)
- Grabownia-Golejów – Orzepowice 5:5 (1:4)
- Czerwionka – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czerwionka | 4 | 12 | 37:2 |
2. | Orzepowice | 5 | 10 | 37:21 |
3. | Skrzyszów | 5 | 6 | 26:33 |
4. | Gołkowice | 5 | 6 | 14:28 |
5. | Grabownia-Golejów | 5 | 1 | 16:46 |
Zapowiedź VII kolejki (12.10.2014)
Skrzyszów – Grabownia-Golejów (nd 11:00), Czerwionka – Orzepowice (nd 11:00), Gołkowice – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (05.10.2014)
- Ochojec – Bełk 3:3 (3:3)
- Rymer Rybnik – Kamień 7:0 (2:0)
- Wielopole – Radziejów-Popielów 3:0 (1:0)
- Jejkowice – pauza
Wyniki VIII kolejki (01.10.2014)
- Kamień – Wielopole 4:0 (3:0)
- Ochojec – Jejkowice 3:2 (2:1)
- Bełk – Radziejów-Popielów 2:2 (1:1)
- Rymer Rybnik – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 7 | 21 | 52:9 |
2. | Jejkowice | 7 | 15 | 27:17 |
3. | Wielopole | 8 | 15 | 22:14 |
4. | Ochojec | 8 | 9 | 19:23 |
5. | Kamień | 8 | 8 | 14:29 |
6. | Bełk | 8 | 6 | 17:32 |
7. | Radziejów-Popielów | 8 | 2 | 12:39 |
Zapowiedź X kolejki (11/12.10.2014)
Kamień – Jejkowice (sb 10:00), Bełk – Wielopole (nd 11:00), Radziejów-Popielów – Rymer Rybnik (nd 11:00), Ochojec – pauza.
Juniorzy starsi – grupa B2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki IX kolejki (05.10.2014)
- Wilchwy – Rój 2:0 (1:0)
- Baranowice – Rogoźna 1:3 (0:2)
- Marklowice – Jankowice 1:1 (0:1)
- Radlin – pauza
Wyniki VIII kolejki (01.10.2014)
- Radlin – Marklowice 1:2 (0:0)
- Rogoźna – Wilchwy 4:0 (2:0)
- Baranowice – Jankowice 6:2 (2:0)
- Rój – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Marklowice | 8 | 19 | 21:9 |
2. | Wilchwy | 8 | 18 | 22:13 |
3. | Rogoźna | 8 | 15 | 26:16 |
4. | Rój | 7 | 10 | 19:12 |
5. | Radlin | 7 | 9 | 26:20 |
6. | Baranowice | 8 | 7 | 18:22 |
7. | Jankowice | 8 | 1 | 5:45 |
Zapowiedź X kolejki (12.10.2014)
Radlin – Wilchwy (nd 11:00), Baranowice – Marklowice (nd 11:00), Rój – Rogoźna (nd 11:00), Jankowice – pauza.
Juniorzy młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IX kolejki (03/09.10.2014)
- Rydułtowy – Energetyk ROW Rybnik 0:2 (0:1)
- Ikar Racibórz – Unia Racibórz 5:1 (2:1)
- Wodzisław Śląski – Jastrzębie 2:0 (1:0)
- Czyżowice – Żory (cz 16:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Wodzisław Śląski | 9 | 25 | 48:5 |
2. | Energetyk ROW Rybnik | 9 | 19 | 17:10 |
3. | Czyżowice | 8 | 15 | 15:16 |
4. | Jastrzębie | 9 | 14 | 20:10 |
5. | Ikar Racibórz | 9 | 13 | 20:21 |
6. | Unia Racibórz | 9 | 6 | 24:21 |
7. | Rydułtowy | 9 | 6 | 14:31 |
8. | Żory | 8 | 4 | 7:51 |
Zapowiedź X kolejki (11/12.10.2014)
Energetyk ROW Rybnik – Czyżowice (sb 13:00), Jastrzębie – Rydułtowy (nd 11:00), Unia Racibórz – Wodzisław Śląski (nd 11:00), Żory – Ikar Racibórz (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (05.10.2014)
- Brzezie – Pszów 0:6 (0:2)
- Lyski – Kobyla 5:5 (4:2)
- Kokoszyce – Gorzyce 0:5 (0:1)
- Nieboczowy – Krzyżkowice 8:1 (5:1)
Wyniki IX kolejki (30.09/01.10.2014)
- Gorzyce – Nieboczowy 10:2 (2:0)
- Pszów – Lyski 17:1 (6:1)
- Krzyżkowice – Brzezie 2:6 (0:6)
- Kobyla – Kokoszyce 2:5 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pszów | 10 | 30 | 102:6 |
2. | Gorzyce | 10 | 27 | 79:11 |
3. | Nieboczowy | 10 | 15 | 37:35 |
4. | Kobyla | 10 | 13 | 29:35 |
5. | Kokoszyce | 10 | 12 | 32:40 |
6. | Brzezie | 10 | 11 | 26:51 |
7. | Lyski | 10 | 7 | 26:82 |
8. | Krzyżkowice | 10 | 0 | 12:83 |
Zapowiedź XI kolejki (11/12.10.2014)
Krzyżkowice – Kokoszyce (sb 11:00), Gorzyce – Kobyla (nd 11:00), Pszów – Nieboczowy (nd 10:00), Brzezie – Lyski (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa 2 (Podokręg Racibórz)
Wyniki X kolejki (04/05.10.2014)
- Borucin – Płonia Racibórz 5:2 (3:1)
- Rafako Racibórz – Kuźnia Raciborska 1:6 (1:3)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze 4:1 (1:1)
- Gamów – pauza
Wyniki IX kolejki (01.10.2014)
- Owsiszcze – Rafako Racibórz 0:4 (0:1)
- Kuźnia Raciborska – Gamów 0:3 (0:1)
- Płonia Racibórz – Ocice Racibórz 1:4 (0:1)
- Borucin – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gamów | 8 | 21 | 40:10 |
2. | Ocice Racibórz | 8 | 18 | 28:14 |
3. | Rafako Racibórz | 9 | 16 | 32:20 |
4. | Borucin | 8 | 13 | 34:21 |
5. | Kuźnia Raciborska | 9 | 13 | 23:29 |
6. | Owsiszcze | 9 | 5 | 11:26 |
7. | Płonia Racibórz | 9 | 1 | 10:58 |
Zapowiedź XI kolejki (11/12.10.2014)
Gamów – Płonia Racibórz (sb 11:00), Ocice Racibórz – Rafako Racibórz (nd 11:00), Owsiszcze – Borucin (nd 11:00), Kuźnia Raciborska – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa A (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (05.10.2014)
- Szczerbice – Leszczyny 5:2 (2:2)
- Połomia – Wodzisław Śląski 3:0 (1:0)
- Ruptawa – Forteca Świerklany 10:4 (7:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Szczerbice | 6 | 13 | 28:13 |
2. | Połomia | 6 | 12 | 18:16 |
3. | Ruptawa | 6 | 10 | 26:25 |
4. | Leszczyny | 6 | 8 | 19:16 |
5. | Forteca Świerklany | 6 | 6 | 18:24 |
6. | Wodzisław Śląski | 6 | 3 | 12:27 |
Zapowiedź VII kolejki (12.10.2014)
Forteca Świerklany – Szczerbice (nd 11:00), Ruptawa – Połomia (nd 11:00), Leszczyny – Wodzisław Śląski (nd 11:00).
Juniorzy młodsi – grupa C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (05.10.2014)
- Dębieńsko – Palowice 7:0 (0:0)
- Czerwionka – Niewiadom 9:0 (6:0)
- Zwonowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Dębieńsko | 5 | 13 | 22:3 |
2. | Czerwionka | 5 | 8 | 17:10 |
3. | Niewiadom | 5 | 7 | 20:19 |
4. | Zwonowice | 4 | 6 | 17:13 |
5. | Palowice | 5 | 0 | 4:35 |
Zapowiedź VII kolejki (11/12.10.2014)
Palowice – Niewiadom (sb 11:00), Zwonowice – Dębieńsko (nd 11:00), Czerwionka – pauza.
Juniorzy młodsi – grupa C2 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VI kolejki (04/05.10.2014)
- Boguszowice – Rowień 6:4 (2:1)
- Polaris Żory – Wilchwy 0:10 (0:7)
- Mszana – Rymer Rybnik 2:4 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 6 | 16 | 30:13 |
2. | Wilchwy | 6 | 10 | 30:15 |
3. | Boguszowice | 6 | 10 | 22:16 |
4. | Mszana | 6 | 8 | 21:18 |
5. | Rowień | 6 | 7 | 21:21 |
6. | Polaris Żory | 6 | 0 | 8:49 |
Zapowiedź VII kolejki (12.10.2014)
Boguszowice – Mszana (nd 11:00), Rowień – Polaris Żory (nd 11:00), Rymer Rybnik – Wilchwy (nd 14:00).