Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkańcy Skrbeńska najlepsi na Śląsku

Pomimo trudnych warunków i bardzo słabego wiatru najlepszą okazała się załoga w składzie: Artur Tomanek – sternik (Skrbeńsko), Krzysztof Tomanek (Skrbeńsko, gimnazjum Gołkowice ) oraz Dariusz Zmuda (Jastrzębie-Zdrój).

Mieszkańcy Skrbeńska najlepsi na Śląsku

Mistrzostwa Śląska w klasie "Omega" -  najpopularniejszej w Polsce łodzi żaglowej używanej do rekreacji, na której odbywają się również regaty - zostały zorganizowane na Zalewie Porajskim (6-7.09.14).

Pomimo trudnych warunków i bardzo słabego wiatru najlepszą okazała się załoga w składzie: Artur Tomanek – sternik (Skrbeńsko), Krzysztof Tomanek (Skrbeńsko, gimnazjum Gołkowice ) oraz Dariusz Zmuda (Jastrzębie-Zdrój).

Załoga jachtu "Siwy Dym" - reprezentująca GYC „Szkwał” Jastrzębie - rywalizowała również w Pucharze Śląska. Warto zaznaczyć, że sukces jest tym większy, że nasi żeglarze walczyli z trzema załogami, które rywalizują w regatach Pucharu Polski i stanowią ścisłą czołówkę rankingu Polski.

Po finałowych zawodach załoga w klasyfikacji generalnej zajęła trzecie miejsce.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].