Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Wiceminister sportu przyjechał do Godowa wręczyć czek na milion złotych [ZDJĘCIA] 

Wiceminister sportu i turystyki Arkadiusz Czartoryski odwiedził gminę Godów. Wręczył czek o wartości prawie miliona złotych i opowiedział o sportowych planach rządowych. - Nakłady finansowe wzrosną - zapowiedział.

Gołkowice na dnie, Ochojec liderem. Hat-trick Arystydesa Pachucego [ZDJĘCIA] 

W niedzielę na boisku w Skrbeńsku odbył się mecz rybnickiej A klasy pomiędzy KS 27 Gołkowice a LKS Płomień Ochojec. Goście panowali na boisku przez cały mecz wygrywając 8:0. Płomień Ochojec lideruje w A klasie, a Gołkowice bez zwycięstwa...

Wiceminister sportu przyjechał do Godowa wręczyć czek na milion złotych [ZDJĘCIA]  

Wiceminister sportu i turystyki Arkadiusz Czartoryski odwiedził gminę Godów. Wręczył czek o wartości prawie miliona złotych i opowiedział o sportowych planach rządowych. - Nakłady finansowe wzrosną - zapowiedział.

TKKF Sokół Chwałęcice wygrał z LKS-em Skrbeńsko [WIDEO]   

W meczu 5. kolejki rybnickiej C klasy, TKKF Sokół Chwałęcice pokonał drużynę LKS Skrbeńsko. 

Kamień utrzymał się w klasie B choć... nie wygrał meczu na B-klasowych boiskach 

W niedzielę 25 lipca na boisku Wichra Wilchwy rozegrany został mecz barażowy o klasę B. W rywalizacji LKS Skrbeńsko (2. miejsce w klasie C) z KP Kamień (ostatnie miejsce w klasie B), lepsi okazali się piłkarze z Rybnika, wygrywając 1:0, po golu zdobytym w doliczonym czasie gry.

LKS Skrbeńsko - KP Kamień Rybnik [RELACJA NA ŻYWO]  

Dziś (25.07) zostanie rozegrany mecz barażowy o grę w klasie B, podokręg Rybnik.

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem 

Rozgrywki piłkarskie w całym kraju zostały zawieszone, ale kluby piłkarskie tak całkowicie do końca nie uległy zawieszeniu. LKS Skrbeńsko zorganizował akcję #GramyRazem, w ramach której zachęca do zbiórki w formie zakupu cegiełek. Dochodem z ich sprzedaży klub chce podzielić się ze szpitalem w Jastrzębiu-Zdroju. Do udziału w akcji...

Gołkowice na dnie, Ochojec liderem. Hat-trick Arystydesa Pachucego [ZDJĘCIA]  

W niedzielę na boisku w Skrbeńsku odbył się mecz rybnickiej A klasy pomiędzy KS 27 Gołkowice a LKS Płomień Ochojec. Goście panowali na boisku przez cały mecz wygrywając 8:0. Płomień Ochojec lideruje w A klasie, a Gołkowice bez zwycięstwa zamykają ligową tabelę.

Skrbeńsko - Połomia: mecz pełen celnych strzałów  

Aż dziewięć goli, w tym trzy karne można było dziś zobaczyć na meczu LKS Skrbeńsko z KS Płomień Połomia II.

Mieszkańcy Skrbeńska najlepsi na Śląsku 

Pomimo trudnych warunków i bardzo słabego wiatru najlepszą okazała się załoga w składzie: Artur Tomanek – sternik (Skrbeńsko), Krzysztof Tomanek (Skrbeńsko, gimnazjum Gołkowice ) oraz Dariusz Zmuda (Jastrzębie-Zdrój).

Gwiazda najlepsza w gminnym turnieju 

Gwiazda Skrzyszów wygrała coroczny turniej drużyn seniorskich w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów, który został rozegrany 27 lipca na boisku w Skrbeńsku. Jako jedyna wygrała wszystkie trzy spotkania.

Olza gromi, alarm w Skrbeńsku 

  Olza Godów w derbowym meczu pokonała 4:1 LKS Skrbeńsko. Dla gości była to druga z rzędu wygrana, w której zaaplikowali rywalom aż 4 gole. Gospodarze przegrali piąty mecz z rzędu.  

Jednostronne widowisko w Mszanie 

Piłkarze Startu Mszana przez całe spotkanie dominowali nad drużyną LKS Skrbeńsko, jednak dopiero po przerwie uraczyli kibiców bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Krzysztof Michna najskuteczniejszym snajperem w Podokręgu Rybnik 

Napastnik LKS-u Skrbeńsko zdobył w całym sezonie 26 bramek. Od 2 gole mniej zdobył Adam Śmigielski, zawodnik lidera ligi Granicy Ruptawa. 

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz! 

W niedzielę 3 lipca odbyło się nadzwyczajne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków LKS-u Skrbeńsko. Nowy prezesem został Jarosław Prochasek, który zastąpił Bogumiła Bożka.