Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
TKKF Sokół Chwałęcice wygrał z LKS-em Skrbeńsko [WIDEO]   

W meczu 5. kolejki rybnickiej C klasy, TKKF Sokół Chwałęcice pokonał drużynę LKS Skrbeńsko. 

Kamień utrzymał się w klasie B choć... nie wygrał meczu na B-klasowych boiskach 

W niedzielę 25 lipca na boisku Wichra Wilchwy rozegrany został mecz barażowy o klasę B. W rywalizacji LKS Skrbeńsko (2. miejsce w klasie C) z KP Kamień (ostatnie miejsce w klasie B), lepsi okazali się piłkarze z Rybnika, wygrywając 1:0, po golu zdobytym w doliczonym czasie gry.

LKS Skrbeńsko - KP Kamień Rybnik [RELACJA NA ŻYWO]  

Dziś (25.07) zostanie rozegrany mecz barażowy o grę w klasie B, podokręg Rybnik.

Wielka szansa dla dwóch drużyn w rybnickich rozgrywkach piłki nożnej 

Śląski Związek Piłki Nożnej w Katowicach wyraził zgodę na zwiększenie ilości drużyn do 18 w rozgrywkach rybnickiej A klasy w sezonie 2021/2022.

LKS Skrbeńsko zachęca do zakupu cegiełek. Dochodem podzieli się ze szpitalem 

Rozgrywki piłkarskie w całym kraju zostały zawieszone, ale kluby piłkarskie tak całkowicie do końca nie uległy zawieszeniu. LKS Skrbeńsko zorganizował akcję #GramyRazem, w ramach której zachęca do zbiórki w formie zakupu cegiełek. Dochodem z ich sprzedaży klub chce podzielić się ze szpitalem w Jastrzębiu-Zdroju. Do udziału w akcji...

Gołkowice na dnie, Ochojec liderem. Hat-trick Arystydesa Pachucego [ZDJĘCIA]  

W niedzielę na boisku w Skrbeńsku odbył się mecz rybnickiej A klasy pomiędzy KS 27 Gołkowice a LKS Płomień Ochojec. Goście panowali na boisku przez cały mecz wygrywając 8:0. Płomień Ochojec lideruje w A klasie, a Gołkowice bez zwycięstwa zamykają ligową tabelę.

Skrbeńsko - Połomia: mecz pełen celnych strzałów  

Aż dziewięć goli, w tym trzy karne można było dziś zobaczyć na meczu LKS Skrbeńsko z KS Płomień Połomia II.

Mieszkańcy Skrbeńska najlepsi na Śląsku 

Pomimo trudnych warunków i bardzo słabego wiatru najlepszą okazała się załoga w składzie: Artur Tomanek – sternik (Skrbeńsko), Krzysztof Tomanek (Skrbeńsko, gimnazjum Gołkowice ) oraz Dariusz Zmuda (Jastrzębie-Zdrój).

Skrbeńsko wygrało turniej oldbojów  

Drużyna LKS Skrbeńsko wygrała Gminny Turniej Oldbojów o Puchar Wójta gminy Godów, który 13 września został rozegrany na Orliku w Krostoszowicach.

Gwiazda najlepsza w gminnym turnieju 

Gwiazda Skrzyszów wygrała coroczny turniej drużyn seniorskich w piłce nożnej o Puchar Wójta Gminy Godów, który został rozegrany 27 lipca na boisku w Skrbeńsku. Jako jedyna wygrała wszystkie trzy spotkania.

Olza gromi, alarm w Skrbeńsku 

  Olza Godów w derbowym meczu pokonała 4:1 LKS Skrbeńsko. Dla gości była to druga z rzędu wygrana, w której zaaplikowali rywalom aż 4 gole. Gospodarze przegrali piąty mecz z rzędu.  

Jednostronne widowisko w Mszanie 

Piłkarze Startu Mszana przez całe spotkanie dominowali nad drużyną LKS Skrbeńsko, jednak dopiero po przerwie uraczyli kibiców bramkami. Mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla gospodarzy.

Krzysztof Michna najskuteczniejszym snajperem w Podokręgu Rybnik 

Napastnik LKS-u Skrbeńsko zdobył w całym sezonie 26 bramek. Od 2 gole mniej zdobył Adam Śmigielski, zawodnik lidera ligi Granicy Ruptawa. 

LKS Skrbeńsko z nowym zarządem. A w nim miejscowy proboszcz! 

W niedzielę 3 lipca odbyło się nadzwyczajne zebranie sprawozdawczo-wyborcze członków LKS-u Skrbeńsko. Nowy prezesem został Jarosław Prochasek, który zastąpił Bogumiła Bożka.