Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

[VIDEO] HLPN: Mat-Bruk wygrywa w II lidze

Nowa drużyna stworzona głównie z zawodników występujących w klasie okręgowej na boiskach trawiastych rządzi w II Halowej Lidze Piłki Nożnej. Grająca w grupie 3 ekipa Mat-Bruk wygrała kolejne - czwarte spotkanie i z kompletem zwycięstw prowadzi w tabeli. Zobacz bramki z meczu Mat-Bruk - RS Bau Grzegorzowice.

Materiał wideo:

RS Bau Grzegorzowice – Mat-Bruk 4:8 (1:6)
Michał Jurecki 2, Walter Jurecki, Marek Koliński – Bartłomiej Socha 4, Artur Kuczera 2, Marcin Jasiak, Marcin Ochojski.


SPRAWDŹ! FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~obserwator12 (10.0. * .131) 02.12.2014 17:14

z pomarańczowych widzę że zawodnik z 7 w miarę ogarnia sprawę :)

~--- (78.31. * .75) 02.12.2014 15:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

masakra :D