Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w radlińskiej hali widowiskowo-sportowej zmierzą się najzdolniejsi zawodnicy MMA z południa Polski! Zobaczymy 8 walk, wśród których dwie walki wieczoru będą eliminatorami do potyczki o pas mistrzowski!

OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk już w najbliższą sobotę

Kolejny raz zawodnicy zmierzą się w oktagonie otoczonym siatką, w którym arbitrem głównym będzie Jakub Muller znany m.in. z sędziowania MMA Attack. Nie zabraknie także gości specjalnych, których organizatorzy ujawnią dopiero podczas samej imprezy! To jednak nie jedyne atrakcje dla widzów. O odpowiednią oprawę zadba główny partner gali MMA czyli polska marka odzieży ulicznej dla ludzi z charakterem - OCTAGON! Pojawią się m.in. okolicznościowe foldery OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk. Realizatorzy zadbają o odpowiednią oprawę wizualną i dźwiękową, pojawią się octagon girls oraz nagrody dla widzów!

Nie można oczywiście zapomnieć o najważniejszym czyli karcie walk! Ponownie za jej wygląd odpowiadał Rafał Klimek z Adrenalina Sport. Pamiętając dobór zawodników do pierwszej edycji, możemy być pewni zaciętej rywalizacji i tym razem! W oktagonie zmierzą się fighterzy z południa Polski, co można wywnioskować z nazwy gali „Bitwa o Śląsk”!

Pierwszy raz głównych aktorów OCTAGON FIGHT – Bitwa o Śląsk będzie można zobaczyć podczas oficjalnego ważenia w najbliższy piątek (9.1.2015, godz: 17:00) w restauracji STEAK HOUSE w Radlinie (ul. Korfantego 36). W tym dniu zakończy się także przedsprzedaż biletów, zatem zapraszamy na ważenie, gdzie ostatni raz będzie można zaopatrzyć się w wejściówki w niższych cenach. Obecnie można to zrobić w następujących punktach:

 

  • RADLIN - Restauracja Soprano
  • ŚWIERKLANY - Jahoo Tattoo (ul. Aleja 13)
  • RYBNIK - Sklep Powerplay (ul. Skłodowskiej-Curie 1E)
  • JASTRZĘBIE-ZDRÓJ - Sklep Powerplay (ul. Harcerska 2A)
  • KATOWICE - Sklep Octagon (Galeria Katowice, poziom -1)

 

KARTA WALK - OCTAGON FIGHT: Bitwa o Śląsk

2 WALKA WIECZORU "HRESA" (77 kg)
Pawłowski Marcin - Przemysław Chojna

1 WALKA WIECZORU "JAHOO TATTOO" (84 kg)
Łukasz Stanek - Dawid Półtorak

6 WALKA "POWERPLAY" (74kg)
Frankiewicz Damian - Tomasz Nowicki

5 WALKA "BB GROUP AGENCY" (77 kg)
Nicolas Depta - Grzelak Adrian

4 WALKA "OCTAGON (66 kg)
Rafał Mzyk - Patryk Misztak

3 WALKA "MARKO" (70 kg)
Robert Klęczar - Kamil Stolarczyk

2 WALKA "Autoszyby Wodzisław Śląski" (75 kg)
Igor Michaliszyn - Wojtek Firla

1 WALKA K1 "MOSiR Radlin" (87 kg)
Latocha Mateusz - Tkocz Krzysztof

Ceny wejściówek (przedsprzedaż trwa do 9.1.2015 do godziny 18:00):

 

  • Trybuny - 30 zł w przedsprzedaży (40 zł w dniu imprezy)
  • Płyta - 50 zł w przedsprzedaży (70 zł w dniu imprezy)

 

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~miras40 (83.30. * .123) 08.01.2015 12:25
oceniono 7 razy
5
Zgłoś

a niebieskie uciekajace dziewczyny w skarpetkach beda?

~ksg (83.30. * .123) 08.01.2015 03:13
oceniono 8 razy
6
Zgłoś

remi cupu juz niema