Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kolejny sukces trenerski wodzisławskiej mistrzyni świata Sandry Pniak

Sandra Pniak - ubiegłoroczna mistrzyni Polski, Europy i jako jedyna Polka - świata po raz kolejny pokazała, że jest również wybitnym trenerem, prowadząc zajęcia judo dla dzieci.

Kolejny sukces trenerski wodzisławskiej mistrzyni świata Sandry Pniak

Każdorazowy start młodych judoców trenowanych przez Sandrę Pniak kończy się zdobyciem szeregu medali, w tym złoych. Nie inaczej było 22 lutego podczas zawodów w Sosnowcu, gdzie jej podopieczni odwdzięczyli się za przekazaną im wiedzę i umiejętności, zdobywając w każdej z kategorii w których brali udział, co najmniej brązowy medal.

Złote medale zdobyli: Zofia Zdziebło, Viktoria Więcel i Marcin Gardian, srebrne: Nadia Pawlas, Paulina Śnieg, Michał Łaciok, Nikodem Benisz, brązowe: Michał Fidyka, Bartosz Więcel, Oskar Andreczko, Edyta Skupiń oraz Marek Brzeziński

- To są chwile, które dają najwięcej motywacji i szczęścia. Jak zwykle moi zawodnicy spisali się znakomicie, przywożąc z tej imprezy medale – powiedziała Sandra Pniak po zawodach. - Chciałabym przy tym podziękować prezydentowi Mieczysławowi Kiecy oraz Eugeniuszowi Ogrodnikowi za wszelką pomoc - dodaje.

Sandra Pniak jest trenerem judo dla dzieci w Wodzisławiu Śląskim. Treningi dzieci odbywają się w KS Wicher Wilchwy (szczegóły pod numerem tel. 510 166 973) oraz na os. Piastów w klubie Octagon (tel. 531 231 500). Na zawodach dzieci występują pod wspólną nazwą - Judo Kids Wodzisław.

(GFid)

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Stankin 25.02.2015 08:33
oceniono 12 razy
12
Zgłoś

Oto wzorowy przykład, jak talenty można rozwijać, a nie zakopywać. Życzę jak najwięcej takiego szczęścia i dalszych sukcesów! TAK, jesteśmy DUMNI i mam nadzieję, że jeszcze wiele dobrego usłyszymy ;)

~kamas (89.73. * .172) 24.02.2015 21:35
oceniono 12 razy
12
Zgłoś

Najlepsza zawodniczka i trenerka w jednym! jesteśmy dumni z takiej Wodzislawianki

gyniuś 24.02.2015 20:50
oceniono 9 razy
9
Zgłoś

Tak trzymać !!!

~miś! (89.73. * .172) 24.02.2015 18:49
oceniono 8 razy
8
Zgłoś

BRAWO BRAWO BRAWO!!!!