TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rozgrywki z udziałem młodych adeptów futbolu dostarczają dużo pozytywnych emocji. Każda kategoria wiekowa rządzi się swoimi prawami, dlatego warto na bieżąco śledzić sytuację w poszczególnych grupach. Zapraszamy do lektury.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (18.04.2015)
- Radlin – Bełk 5:1 (1:1)
- Syrynia – Nędza 0:4 (0:0)
- RKP Rybnik – Jejkowice 6:1 (2:0)
- Ikar Racibórz – Wilchwy 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 3 | 9 | 23:2 |
2. | Radlin | 3 | 9 | 13:6 |
3. | Ikar Racibórz | 3 | 4 | 12:7 |
4. | Wilchwy | 3 | 4 | 5:4 |
5. | Jejkowice | 3 | 3 | 9:13 |
6. | Nędza | 3 | 3 | 6:11 |
7. | Bełk | 3 | 3 | 6:22 |
8. | Syrynia | 3 | 0 | 4:13 |
Zapowiedź IV kolejki (25.04.2015)
RKP Rybnik – Syrynia (sb 10:00), Jejkowice – Wilchwy (sb 10:00), Bełk – Ikar Racibórz (sb 10:00), Nędza – Radlin (sb 10:00).
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Raszczyce – Krzanowice 0:3 (0:1)
- Adamowice – Turza Śląska 3:1 (0:0)
- Czyżowice – Pietrowice Wielkie 0:4 (0:2)
- Gorzyce – Kuźnia Raciborska 1:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 2 | 6 | 8:1 |
2. | Kuźnia Raciborska | 2 | 6 | 8:3 |
3. | Adamowice | 2 | 6 | 6:2 |
4. | Gorzyce | 2 | 3 | 4:3 |
5. | Krzanowice | 2 | 3 | 4:4 |
6. | Turza Śląska | 2 | 0 | 2:6 |
7. | Raszczyce | 2 | 0 | 1:6 |
8. | Czyżowice | 2 | 0 | 2:10 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Kuźnia Raciborska – Adamowice (sb 9:00), Pietrowice Wielkie – Gorzyce (sb 10:00), Turza Śląska – Raszczyce (sb 10:00), Krzanowice – Czyżowice (sb 10:00).
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Studzienna – Rudy 1:3 (1:1)
- Gaszowice – Zawada Książęca 7:0 (2:0)
- Zawada – Górki Śląskie 10:1 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gaszowice | 2 | 6 | 13:1 |
2. | Zawada | 2 | 3 | 12:4 |
3. | Studzienna | 2 | 3 | 4:5 |
4. | Zawada Książęca | 2 | 3 | 5:8 |
5. | Rudy | 2 | 3 | 4:7 |
6. | Górki Śląskie | 2 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Zawada Książęca – Studzienna (sb 10:00), Górki Śląskie – Gaszowice (sb 10:00), Rudy – Zawada (sb 10:00).
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Ochojec – Jastrzębie-Bzie 0:3 (0:0)
- Gotartowice – Krostoszowice 1:4 (1:2)
- Marklowice – Orzepowice 0:11 (0:7)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krostoszowice | 2 | 6 | 7:2 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 2 | 4 | 6:3 |
3. | Orzepowice | 2 | 3 | 12:3 |
4. | Ochojec | 2 | 3 | 8:3 |
5. | Gotartowice | 2 | 1 | 4:7 |
6. | Marklowice | 2 | 0 | 0:19 |
Zapowiedź III kolejki (25/26.04.2015)
Krostoszowice – Ochojec (sb 10:00), Orzepowice – Gotartowice (nd 10:00), Jastrzębie-Bzie – Marklowice (nd 11:00).
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (18.04.2015)
- Tworków – Gołkowice 6:0 (3:0)
- Chwałowice – Lubomia 3:0 (0:0)
- Świerklany – Czerwionka 1:2 (0:0)
- Forteca Świerklany – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 3 | 9 | 17:2 |
2. | Tworków | 3 | 6 | 14:5 |
3. | Czerwionka | 2 | 6 | 7:3 |
4. | Forteca Świerklany | 2 | 3 | 4:5 |
5. | Lubomia | 3 | 3 | 6:8 |
6. | Świerklany | 3 | 0 | 2:14 |
7. | Gołkowice | 2 | 0 | 2:15 |
Zapowiedź IV kolejki (25.04.2015)
Forteca Świerklany – Tworków (sb 10:00), Lubomia – Czerwionka (sb 10:00), Gołkowice – Świerklany (sb 10:00), Chwałowice – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Leszczyny – Rydułtowy 0:4 (0:2)
- Szczerbice – Moszczenica 3:2 (2:0)
- Szczejkowice – Rój 0:13 (0:6)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rój | 2 | 6 | 20:0 |
2. | Szczerbice | 2 | 6 | 11:2 |
3. | Rydułtowy | 2 | 6 | 5:0 |
4. | Moszczenica | 2 | 0 | 2:4 |
5. | Leszczyny | 2 | 0 | 0:11 |
6. | Szczejkowice | 2 | 0 | 0:21 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Rydułtowy – Szczejkowice (sb 10:00), Rój – Szczerbice (sb 10:00), Moszczenica – Leszczyny (sb 13:00).
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (17/18.04.2015)
- Czyżowice – Kuźnia Raciborska 7:4 (2:3)
- Żory – Świerklany 5:0 (1:0)
- Radziejów-Popielów – Unia Racibórz 1:11 (0:3
Wynik zaległego meczu I kolejki (13.04.2015)
- Unia Racibórz – Czyżowice 6:5 (4:3)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 2 | 6 | 17:6 |
2. | Żory | 2 | 6 | 11:0 |
3. | Czyżowice | 2 | 3 | 12:10 |
4. | Świerklany | 2 | 3 | 4:6 |
5. | Kuźnia Raciborska | 2 | 0 | 5:11 |
6. | Radziejów-Popielów | 2 | 0 | 1:17 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Świerklany – Czyżowice (sb 11:30), Unia Racibórz – Żory (sb 12:00), Kuźnia Raciborska – Radziejów-Popielów (sb 12:00).
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (17.04.2015)
- Pszów – Tworków 0:3 (0:2)
- Pawłów – Kokoszyce 1:3 (0:0)
- Gorzyce – Borucin 4:2 (2:2)
- Krzyżkowice – Unia Racibórz 1:3 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 2 | 6 | 11:2 |
2. | Kokoszyce | 2 | 6 | 10:2 |
3. | Unia Racibórz | 2 | 6 | 8:3 |
4. | Krzyżkowice | 2 | 3 | 3:4 |
5. | Gorzyce | 2 | 3 | 6:10 |
6. | Pawłów | 2 | 0 | 2:5 |
7. | Borucin | 2 | 0 | 4:9 |
8. | Pszów | 2 | 0 | 1:10 |
Zapowiedź III kolejki (21.04.2015)
Tworków – Pawłów (wt 17:00), Unia Racibórz – Gorzyce (wt 17:00), Borucin – Pszów (wt 17:00), Kokoszyce – Krzyżkowice (wt 17:00).
Zapowiedź IV kolejki (24.04.2015)
Kokoszyce – Tworków (pt 17:00), Pszów – Unia Racibórz (pt 17:00), Pawłów – Borucin (pt 17:00), Krzyżkowice – Gorzyce (pt 17:00).
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (17.04.2015)
- Rogów – Lubomia 2:1 (1:1)
- Turza Śląska – Gaszowice 5:0 (3:0)
- Pietrowice Wielkie – Nędza (mecz przełożony na 27.04.2015, pn 17:00)
- Gracz Lyski – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rogów | 2 | 6 | 5:3 |
2. | Turza Śląska | 1 | 3 | 5:0 |
3. | Pietrowice Wielkie | 1 | 3 | 4:1 |
4. | Gracz Lyski | 1 | 1 | 4:4 |
5. | Lubomia | 2 | 1 | 5:6 |
6. | Nędza | 1 | 0 | 2:3 |
7. | Gaszowice | 2 | 0 | 1:9 |
Zapowiedź III kolejki (21.04.2015)
Lubomia – Pietrowice Wielkie (wt 17:00), Nędza – Turza Śląska (wt 17:00), Gracz Lyski – Rogów (wt 17:00), Gaszowice – pauza.
Zapowiedź IV kolejki (24.04.2015)
Pietrowice Wielkie – Gracz Lyski (pt 17:00), Turza Śląska – Lubomia (pt 17:00), Gaszowice – Nędza (pt 17:00), Rogów – pauza.
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki II kolejki (17.04.2015)
- Zawada – Rudnik 2:0 (1:0)
- Krzyżanowice – Zabełków 2:0 (1:0)
- Grzegorzowice – Czernica 4:2 (2:0)
- Markowice – pauza
Wynik zaległego meczu I kolejki (13.04.2015)
- Zabełków – Zawada 2:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Grzegorzowice | 2 | 6 | 6:2 |
2. | Zawada | 2 | 4 | 4:2 |
3. | Krzyżanowice | 1 | 3 | 2:0 |
4. | Markowice | 1 | 3 | 2:1 |
5. | Zabełków | 2 | 1 | 2:4 |
6. | Czernica | 2 | 0 | 3:6 |
7. | Rudnik | 2 | 0 | 0:4 |
Zapowiedź III kolejki (21.04.2015)
Rudnik – Krzyżanowice (wt 17:00), Markowice – Grzegorzowice (wt 17:00), Czernica – Zawada (wt 17:00), Zabełków – pauza.
Zapowiedź IV kolejki (24.04.2015)
Krzyżanowice – Czernica (pt 17:00), Zawada – Markowice (pt 17:00), Zabełków – Rudnik (pt 17:00), Grzegorzowice – pauza.
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Książenice – Wilchwy 4:1 (1:1)
- Czuchów – Skrzyszów 6:0 (3:0)
- Ruptawa – Rymer Rybnik 1:4 (1:2)
Uwaga! Wydział Gier zweryfikował nierozegrany mecz: Rymer Rybnik – Wilchwy, jako walkower 3:0 dla drużyny gospodarzy.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 2 | 6 | 7:1 |
2. | Książenice | 2 | 6 | 6:2 |
3. | Czuchów | 2 | 3 | 7:2 |
4. | Ruptawa | 2 | 3 | 7:4 |
5. | Wilchwy | 2 | 0 | 1:7 |
6. | Skrzyszów | 2 | 0 | 0:12 |
Zapowiedź III kolejki (25/26.04.2015)
Skrzyszów – Książenice (sb 11:30), Wilchwy – Ruptawa (sb 11:30), Rymer Rybnik – Czuchów (nd 10:00).
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Baranowice – Czerwionka 4:1 (2:0)
- Szeroka – Dębieńsko 4:1 (1:0)
- Jejkowice – Jankowice 2:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Baranowice | 2 | 6 | 10:2 |
2. | Jejkowice | 2 | 6 | 8:2 |
3. | Szeroka | 2 | 3 | 6:7 |
4. | Czerwionka | 2 | 3 | 2:4 |
5. | Jankowice | 2 | 0 | 0:3 |
6. | Dębieńsko | 2 | 0 | 2:10 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Dębieńsko – Jejkowice (sb 11:30), Czerwionka – Szeroka (sb 11:30), Jankowice – Baranowice (sb 11:30).
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki II kolejki (16/18.04.2015)
- Świerklany – Gracz Lyski 3:1 (2:1)
- Unia Racibórz – RKP Rybnik 0:3 (0:2)
- Rydułtowy – Ikar Racibórz 3:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 2 | 6 | 11:0 |
2. | Rydułtowy | 2 | 6 | 8:1 |
3. | Gracz Lyski | 2 | 3 | 4:4 |
4. | Świerklany | 2 | 3 | 4:6 |
5. | Unia Racibórz | 2 | 0 | 1:6 |
6. | Ikar Racibórz | 2 | 0 | 0:11 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
RKP Rybnik – Świerklany (sb 11:30), Gracz Lyski – Rydułtowy (sb 11:30), Ikar Racibórz – Unia Racibórz (sb 14:00).
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18/19.04.2015)
- Forteca Świerklany – Żory 2:3 (0:1)
- Bełk – Rój 2:5 (1:2)
- Rymer Rybnik – Ochojec 4:1 (2:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rój | 2 | 4 | 6:3 |
2. | Żory | 2 | 4 | 4:3 |
3. | Forteca Świerklany | 2 | 3 | 10:5 |
4. | Bełk | 2 | 3 | 8:7 |
5. | Rymer Rybnik | 2 | 3 | 6:9 |
6. | Ochojec | 2 | 0 | 3:10 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Żory – Rymer Rybnik (sb 11:00), Ochojec – Rój (sb 11:30), Bełk – Forteca Świerklany (sb 11:30).
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki II kolejki (18.04.2015)
- Mszana – Boguszowice 1:1 (1:0)
- RKP Rybnik – Jedłownik 1:9 (1:4)
- Jastrzębie-Bzie – Gołkowice 0:9 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jedłownik | 2 | 6 | 14:1 |
2. | Boguszowice | 2 | 4 | 6:1 |
3. | Mszana | 2 | 4 | 3:2 |
4. | Gołkowice | 2 | 3 | 9:5 |
5. | RKP Rybnik | 2 | 0 | 2:11 |
6. | Jastrzębie-Bzie | 2 | 0 | 0:14 |
Zapowiedź III kolejki (25.04.2015)
Jedłownik – Jastrzębie-Bzie (sb 11:30), Boguszowice – RKP Rybnik (sb 11:30), Gołkowice – Mszana (sb 11:30).