TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Rywalizacja trampkarzy i młodzików nabiera właściwego rytmu. Kolejna seria spotkań przyniosła dużo ciekawych wyników i przetasowań w tabelach. Bardzo istotny jest fakt, że młodzi piłkarze często wykazują ogromną chęć gry i walki o każdy centymetr boiska. Zapraszamy do lektury.
Trampkarze starsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IV kolejki (25.04.2015)
- Nędza – Radlin 1:8 (1:5)
- Bełk – Ikar Racibórz 2:3 (2:1)
- Jejkowice – Wilchwy 0:7 (0:2)
- RKP Rybnik – Syrynia 10:1 (8:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 4 | 12 | 33:3 |
2. | Radlin | 4 | 12 | 21:7 |
3. | Wilchwy | 4 | 7 | 12:4 |
4. | Ikar Racibórz | 4 | 7 | 15:9 |
5. | Jejkowice | 4 | 3 | 9:20 |
6. | Nędza | 4 | 3 | 7:19 |
7. | Bełk | 4 | 3 | 8:25 |
8. | Syrynia | 4 | 0 | 5:23 |
Zapowiedź V kolejki (02.05.2015)
Syrynia – Jejkowice (sb 10:00), Ikar Racibórz – Nędza (sb 10:00), Radlin – RKP Rybnik (sb 10:00), Wilchwy – Bełk (sb 16:30).
Trampkarze starsi – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- Turza Śląska – Raszczyce 6:1 (2:1)
- Krzanowice – Czyżowice 2:1 (0:1)
- Pietrowice Wielkie – Gorzyce 5:0 (2:0)
- Kuźnia Raciborska – Adamowice 2:2 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Pietrowice Wielkie | 3 | 9 | 13:1 |
2. | Kuźnia Raciborska | 3 | 7 | 10:5 |
3. | Adamowice | 3 | 7 | 8:4 |
4. | Krzanowice | 3 | 6 | 6:5 |
5. | Turza Śląska | 3 | 3 | 8:7 |
6. | Gorzyce | 3 | 3 | 4:8 |
7. | Czyżowice | 3 | 0 | 3:12 |
8. | Raszczyce | 3 | 0 | 2:12 |
Zapowiedź IV kolejki (28/30.04.2015)
Turza Śląska – Kuźnia Raciborska (wt 17:00), Adamowice – Pietrowice Wielkie (wt 17:00), Raszczyce – Czyżowice (wt 17:00), Gorzyce – Krzanowice (cz 17:00).
Zapowiedź V kolejki (02.05.2015)
Kuźnia Raciborska – Raszczyce (sb 9:00), Pietrowice Wielkie – Turza Śląska (sb 10:00), Czyżowice – Gorzyce (sb 10:00), Krzanowice – Adamowice (sb 10:00).
Trampkarze starsi – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- Rudy – Zawada 2:5 (1:1)
- Górki Śląskie – Gaszowice 0:6 (0:3)
- Zawada Książęca – Studzienna 1:4 (1:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gaszowice | 3 | 9 | 19:1 |
2. | Zawada | 3 | 6 | 17:6 |
3. | Studzienna | 3 | 6 | 8:6 |
4. | Zawada Książęca | 3 | 3 | 6:12 |
4. | Rudy | 3 | 3 | 6:12 |
6. | Górki Śląskie | 3 | 0 | 2:21 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Zawada – Gaszowice (sb 10:00), Studzienna – Górki Śląskie (sb 10:00), Rudy – Zawada Książęca (sb 10:00).
Trampkarze starsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (25/26.04.2015)
- Krostoszowice – Ochojec 4:0 (2:0)
- Orzepowice – Gotartowice 5:7 (2:4)
- Jastrzębie-Bzie – Marklowice 12:0 (6:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Krostoszowice | 3 | 9 | 11:2 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 3 | 7 | 18:3 |
3. | Gotartowice | 3 | 4 | 11:12 |
4. | Orzepowice | 3 | 3 | 17:10 |
5. | Ochojec | 3 | 3 | 8:7 |
6. | Marklowice | 3 | 0 | 0:31 |
Zapowiedź IV kolejki (02/03.05.2015)
Marklowice – Gotartowice (sb 10:00), Ochojec – Orzepowice (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Krostoszowice (nd 11:00).
Trampkarze młodsi – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki IV kolejki (25.04.2015)
- Lubomia – Czerwionka 3:5 (2:2)
- Gołkowice – Świerklany 1:3 (0:1)
- Forteca Świerklany – Tworków 1:4 (0:1)
- Chwałowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 3 | 9 | 17:2 |
2. | Tworków | 4 | 9 | 18:6 |
3. | Czerwionka | 3 | 9 | 12:6 |
4. | Lubomia | 4 | 3 | 9:13 |
5. | Forteca Świerklany | 3 | 3 | 5:9 |
6. | Świerklany | 4 | 3 | 5:15 |
7. | Gołkowice | 3 | 0 | 3:18 |
Zapowiedź V kolejki (02.05.2015)
Tworków – Chwałowice (sb 10:00), Świerklany – Forteca Świerklany (sb 10:00), Czerwionka – Gołkowice (sb 10:00), Lubomia – pauza.
Trampkarze młodsi (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (24/25.04.2015)
- Moszczenica – Leszczyny 6:4 (5:1)
- Rój – Szczerbice 3:4 (2:1)
- Rydułtowy – Szczejkowice 19:0 (6:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rydułtowy | 3 | 9 | 24:0 |
2. | Szczerbice | 3 | 9 | 15:5 |
3. | Rój | 3 | 6 | 23:4 |
4. | Moszczenica | 3 | 3 | 8:8 |
5. | Leszczyny | 3 | 0 | 4:17 |
6. | Szczejkowice | 3 | 0 | 0:40 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Szczejkowice – Moszczenica (sb 10:00), Rój – Rydułtowy (sb 10:00), Szczerbice – Leszczyny (sb 10:00).
Młodziki – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (24/25.04.2015)
- Świerklany – Czyżowice 0:6 (0:5)
- Unia Racibórz – Żory 4:4 (2:1)
- Kuźnia Raciborska – Radziejów-Popielów 10:0 (5:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Unia Racibórz | 3 | 7 | 21:10 |
2. | Żory | 3 | 7 | 15:4 |
3. | Czyżowice | 3 | 6 | 18:10 |
4. | Kuźnia Raciborska | 3 | 3 | 15:11 |
5. | Świerklany | 3 | 3 | 4:12 |
6. | Radziejów-Popielów | 3 | 0 | 1:27 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Unia Racibórz – Kuźnia Raciborska (sb 10:00), Radziejów-Popielów – Świerklany (sb 11:30), Żory – Czyżowice (mecz przełożony na 27.05.2015, śr 17:30).
Młodziki – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (24.04.2015)
- Pawłów – Borucin 2:4 (1:1)
- Kokoszyce – Tworków 4:6 (2:4)
- Pszów – Unia Racibórz 1:5 (1:4)
- Krzyżkowice – Gorzyce 0:1 (0:1)
Wyniki III kolejki (21.04.2015)
- Borucin – Pszów 1:0 (0:0)
- Unia Racibórz – Gorzyce 2:1 (1:0)
- Kokoszyce – Krzyżkowice 2:2 (1:0)
- Tworków – Pawłów 12:1 (8:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Tworków | 4 | 12 | 29:7 |
2. | Unia Racibórz | 4 | 12 | 15:5 |
3. | Kokoszyce | 4 | 7 | 16:10 |
4. | Borucin | 4 | 6 | 9:11 |
5. | Gorzyce | 4 | 6 | 8:12 |
6. | Krzyżkowice | 4 | 4 | 5:7 |
7. | Pszów | 4 | 0 | 2:16 |
8. | Pawłów | 4 | 0 | 5:21 |
Zapowiedź V kolejki (01.05.2015)
Gorzyce – Pszów (pt 15:00), Unia Racibórz – Pawłów (pt 17:00), Borucin – Kokoszyce (pt 17:00), Tworków – Krzyżkowice (pt 17:00).
Młodziki – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (24.04.2015)
- Gaszowice – Nędza 2:4 (1:3)
- Turza Śląska – Lubomia 4:1 (2:1)
- Pietrowice Wielkie – Gracz Lyski 0:6 (0:1)
- Rogów – pauza
Wyniki III kolejki (21.04.2015)
- Nędza – Turza Śląska 1:6 (1:1)
- Gracz Lyski – Rogów 1:1 (1:0)
- Lubomia – Pietrowice Wielkie 11:3 (6:0)
- Gaszowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Turza Śląska | 3 | 9 | 15:2 |
2. | Rogów | 3 | 7 | 6:4 |
3. | Gracz Lyski | 3 | 5 | 11:5 |
4. | Lubomia | 4 | 4 | 17:13 |
5. | Nędza | 3 | 3 | 7:11 |
6. | Pietrowice Wielkie | 3 | 3 | 7:18 |
7. | Gaszowice | 3 | 0 | 3:13 |
Zapowiedź zaległego meczu II kolejki (27.04.2015)
Pietrowice Wielkie – Nędza (pn 17:00).
Zapowiedź V kolejki (01.05.2015)
Lubomia – Gaszowice (pt 17:00), Gracz Lyski – Turza Śląska (pt 17:00), Rogów – Pietrowice Wielkie (pt 17:00), Nędza – pauza.
Młodziki – grupa C (Podokręg Racibórz)
Wyniki IV kolejki (24.04.2015)
- Zabełków – Rudnik 3:4 (1:2)
- Zawada – Markowice 7:1 (3:0)
- Krzyżanowice – Czernica (mecz przełożony na 12.05.2015, wt 17:00)
- Grzegorzowice – pauza
Wyniki III kolejki (21.04.2015)
- Czernica – Zawada 1:1 (1:0)
- Rudnik – Krzyżanowice 4:0 (0:0)
- Markowice – Grzegorzowice 3:2 (1:1)
- Zabełków – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Zawada | 4 | 8 | 12:4 |
2. | Grzegorzowice | 3 | 6 | 8:5 |
3. | Rudnik | 4 | 6 | 8:7 |
4. | Markowice | 3 | 6 | 6:10 |
5. | Krzyżanowice | 2 | 3 | 2:4 |
6. | Zabełków | 3 | 1 | 5:8 |
7. | Czernica | 3 | 1 | 4:7 |
Zapowiedź V kolejki (30.04/01.05.2015)
Markowice – Krzyżanowice (cz 17:00), Czernica – Zabełków (pt 17:00), Grzegorzowice – Zawada (pt 17:00), Rudnik – pauza.
Młodziki – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (25/26.04.2015)
- Wilchwy – Ruptawa 1:5 (0:2)
- Skrzyszów – Książenice 1:1 (0:1)
- Rymer Rybnik – Czuchów 6:1 (2:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Rymer Rybnik | 3 | 9 | 13:2 |
2. | Książenice | 3 | 7 | 7:3 |
3. | Ruptawa | 3 | 6 | 12:5 |
4. | Czuchów | 3 | 3 | 8:8 |
5. | Skrzyszów | 3 | 1 | 1:13 |
6. | Wilchwy | 3 | 0 | 2:12 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Książenice – Ruptawa (sb 11:30), Skrzyszów – Rymer Rybnik (sb 11:30), Czuchów – Wilchwy (sb 11:30).
Młodziki – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- Dębieńsko – Jejkowice 0:1 (0:0)
- Czerwionka – Szeroka 1:3 (0:2)
- Jankowice – Baranowice 1:3 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Baranowice | 3 | 9 | 13:3 |
2. | Jejkowice | 3 | 9 | 9:2 |
3. | Szeroka | 3 | 9 | 9:8 |
4. | Czerwionka | 3 | 3 | 3:7 |
5. | Jankowice | 3 | 0 | 1:6 |
6. | Dębieńsko | 3 | 0 | 2:11 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Jejkowice – Baranowice (sb 11:30), Dębieńsko – Czerwionka (sb 11:30), Szeroka – Jankowice (sb 11:30).
Młodziki młodsze – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- RKP Rybnik – Świerklany 8:0 (6:0)
- Gracz Lyski – Rydułtowy 3:0 (2:0)
- Ikar Racibórz – Unia Racibórz 3:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | RKP Rybnik | 3 | 9 | 19:0 |
2. | Rydułtowy | 3 | 6 | 8:4 |
3. | Gracz Lyski | 3 | 6 | 7:4 |
4. | Ikar Racibórz | 3 | 3 | 3:12 |
5. | Świerklany | 3 | 3 | 4:14 |
6. | Unia Racibórz | 3 | 0 | 2:9 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
Rydułtowy – Unia Racibórz (sb 10:00), Gracz Lyski – RKP Rybnik (sb 11:30), Świerklany – Ikar Racibórz (sb 11:30).
Młodziki młodsze – grupa A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- Ochojec – Rój 0:4 (0:3)
- Żory – Rymer Rybnik 8:1 (3:0)
- Bełk – Forteca Świerklany 1:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory | 3 | 7 | 12:4 |
2. | Rój | 3 | 7 | 10:3 |
3. | Forteca Świerklany | 3 | 6 | 12:6 |
4. | Bełk | 3 | 3 | 9:9 |
5. | Rymer Rybnik | 3 | 3 | 7:17 |
6. | Ochojec | 3 | 0 | 3:14 |
Zapowiedź IV kolejki (28.04/02.05.2015)
Żory – Bełk (wt 17:00), Rymer Rybnik – Rój (cz 17:00), Forteca Świerklany – Ochojec (sb 11:30).
Młodziki młodsze – grupa B1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki III kolejki (25.04.2015)
- Gołkowice – Mszana 2:0 (1:0)
- Boguszowice – RKP Rybnik 1:2 (1:0)
- Jedłownik – Jastrzębie-Bzie 19:0 (10:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Jedłownik | 3 | 9 | 33:1 |
2. | Gołkowice | 3 | 6 | 11:5 |
3. | Boguszowice | 3 | 4 | 7:3 |
4. | Mszana | 3 | 4 | 3:4 |
5. | RKP Rybnik | 3 | 3 | 4:12 |
6. | Jastrzębie-Bzie | 3 | 0 | 0:33 |
Zapowiedź IV kolejki (02.05.2015)
RKP Rybnik – Jastrzębie-Bzie (sb 9:00), Mszana – Jedłownik (sb 11:30), Boguszowice – Gołkowice (sb 11:30).