Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Agata Perenc z kolejnym medalem Pucharu Świata Seniorek w Judo

Agata Perenc już po raz czwarty w bieżącym roku stanęła na podium zawodów Pucharu Świata.

Agata Perenc z kolejnym medalem Pucharu Świata Seniorek w Judo

31 maja w rumuńskim Cluj Napoca Agata Perenc po raz czwarty w bieżącym roku stanęła na podium zawodów będących kwalifikacją do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janerio (BRA) dokładając kolejne 40 punktów do rankingu olimpijskiego.

Rok bieżący jest popisowy w wykonaniu aspirującej do startu IO w Rio de Janerio Agaty. W pierwszym starcie w European Open w Oberwart (AUT) Agata zdobyła brązowy medal, dwa tygodnie później w European Open w Pradze zajęła 7 miejsce. W ostatni weekend marca w tureckim Samsun w zawodach Grand Prix zdobyła brązowy medal. Medal takiego samego kruszcu zdobyła również 1 maja w Grand Prix w Zagrzebiu.

Wyniki te oraz ostatni sukces w Cluj Napoca przesunęły Agatę na 19 miejsce w rankingu olimpijskim (!!! ) dające jej na chwilę obecną kwalifikację olimpijską!

Przypomnieć należy, że druga nasza zawodniczka Katarzyna Kłys aktualnie znajduje się na 10 miejscu w rankingu olimpijskim również dającym Kasi prawo startu na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio.

Koniec cyklu kwalifikacji olimpijskich to maj 2016 roku - przed zawodniczkami rok intensywnej pracy i startów by utrzymać zajmowane aktualnie pozycje.

Więcej informacji: http://judorybnik.pl/

źródło: Polonia Rybnik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].