Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czy Gala MMA zagości w Raciborzu?

W magistracie toczą się rozmowy na temat organizacji w tym roku Gali MMA. Miałaby cel charytatywny, adresowany do osób niepełnosprawnych.

Czy Gala MMA zagości w Raciborzu?

Wojciech Orłowski zawodnik MMA wraz ze swoim promotorem są zainteresowani zorganizowaniem w Raciborzu gali sztuk walki. Prócz wydarzenia sportowego można byłoby zrealizować szlachetny cel. Część dochodów z przedsięwzięcia trafiłaby na potrzeby osób niepełnosprawnych. W marcu dojdzie przy Batorego do kluczowych w tej sprawie rozmów między prezydentem, a potencjalnymi współorganizatorami imprezy.

- MMA jest teraz bardzo popularne. W kategoriach promocyjnych dla miasta warto zastanowić się nad takim wydarzeniem sportowym. Oczywiście wszystko zależy od warunków finansowych jakie musielibyśmy spełnić jako gospodarz - wyjaśnia M. Lenk. Za jego poprzedniej kadencji w Raciborzu odbyła się współfinansowana przez miasto gala boksu zawodowego w Arenie Rafako, transmitowana w Polsacie.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].