Jednostronny pojedynek w Kobyli [ZDJĘCIA]

W piątej kolejce raciborskiej "A" klasy tegoroczny beniaminek LKS "Płomień" Kobyla podejmował na własnym terenie "Czarnych" z Gorzyc. Goście wywieźli komplet punktów, pokonując gospodarzy 0:3.

Drużyną dominującą w tym meczu był zespół gości. Cały mecz to zdecydowana przewaga podopiecznych trenera Tomasza Cieluska. Zespół z Kobyli nie miał żadnych argumentów na bardzo dobrą grę przyjezdnych i to drużyna z Gorzyc dyktowała warunki gry od pierwszego do ostatniego gwizdka. Od początku meczu goście stwarzali dużo bramkowych sytuacji. W 17. minucie Patryk Panic wykorzystał szansę na objęcie prowadzenia, popisując się celnym strzałem w światło bramki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie pomimo wielu okazji na podwyższenie prowadzenia. Druga odsłona meczu to również zdecydowana dominacja drużyny z Gorzyc. Jedna z wielu rozwiniętych akcji "Czarnych" zakończyła się golem. W 85. minucie meczu prowadzenie podwyższył Krzysztof Warło. W ostatniej minucie spotkania, główny arbiter zawodów podyktował rzut wolny dla przyjezdnych. Doskonale szansę wykorzystał Witold Lamczyk i to on w 90. minucie ustalił wynik meczu na 0:3.

LKS "Płomień" Kobyla- LKS "Czarni" Gorzyce 0:3 (0:1)

Patryk Panic 17., Krzysztof Warło 85., Witold Lamczyk 90.

Żółte kartki: Daniel Durka 42. (LKS "Czarni" Gorzyce), Grzegorz Gawron 51., Kamil Szałkowski 87. (obaj LKS "Płomień" Kobyla)

Sędziowali: Dariusz Podlasek, Piotr Poznański, Łukasz Sytnik (KS Racibórz)

LKS "Płomień" Kobyla: Wojciech Kruczek, Jarosław Marcisz, Michał Piątek, Patryk Knura, Damian Lorenc, Grzegorz Gawron, Patryk Organista (75. , Mateusz Baszczok), Kamil Kubala, Patryk Pytlik, Kamil Szałkowski, Kamil Knura oraz Stanisław Cyfka, Mateusz Kołodziejczyk, Dawid Jacek, Mateusz Gawron. Trener: Leszek Mańka, obsługa medyczna: Zenon Knura, kierownik drużyny: Arkadiusz Zaczyk.

LKS "Czarni" Gorzyce: Tomasz Paloc, Daniel Durka, Dawid Siedlaczek, Witold Lamczyk, Bartosz Ochyj, Wojciech Chłapek (82. Szymon Panic), Grzegorz Łukasiak, Błażej Dzierżawa, Krzysztof Warło, Patryk Panic (87. Kamil Chromik), Daniel Burzyński (75. Kamil Oślizło) oraz Kamil Pałyga, Aleksander Franecki. Trener: Tomasz Cielusek, obsługa medyczna: Jacek Jezusek, kierownik drużyny: Marian Szulik.

~kobylafan (194.140. * .135) 12.09.2016 13:52

wygrana bez podtekstow 0 karnych nie tak jak dla KRZANOWIC gdzie o punktach decydują panowie sędziowie. Brzezie , Pietrowice .Bukow 3 mecze 3 karne uratowane 2zwyciestwa i remis . Zaprraszamy do Kobyli nie z nami te numery .