Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Sali sportowej w MOS-ie nadano blasku [FOTO]

01.10.2016 11:22 | 0 komentarzy | kozz

- Zaczęliśmy remont sali na początku lipca, a skończyliśmy w połowie sierpnia. Całkowity koszt remontu wyniósł 37 tysięcy złotych. Kwotę w całości pokryło starostwo powiatowe w Raciborzu - powiedział dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Raciborzu Artur Krawiec. W sobotę w towarzystwie władz powiatu i klubu siatkarskiego z Krzanowic otwarto wyremontowaną salę sportową w MOS-ie przy Klasztornej w Raciborzu.

Sali sportowej w MOS-ie nadano blasku [FOTO]
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: (od lewej) szef MOS-u Artur Krawiec, prezes UKS Krzanowice Janusz Duda, wicestarosta Marek Kurpis i starosta Ryszard Winiarski
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Co się zmieniło? - Przede wszystkim zmieniły się walory estetyczne, ta sala przed remontem miała dosyć ciemne kolory. Wiele osób sugerowało mi, że ją rozjaśnić i tak się stało. Jest także wylakierowany parkiet. Myślę, że dzieciom teraz będzie przyjemniej ćwiczyć, a sala będzie nam służyć jeszcze przez długie lata - ocenił szef MOS-u.

Na otwarcie sali trening i mecz odbyły młode siatkarki z Krzanowic i Krzyżanowic. Trener Tomasz Kuziak, który jest opiekunem siatkarek, jest także nauczycielem w MOS-ie. Zajęcia prowadzone są zarówno w Krzanowicach jak i tu, z tego względu, że część dziewczyn jest z Raciborza. - Cieszymy się, że mamy salę która jest wyremontowana, w najbliższym czasie czekają nas kolejne remonty, ale odbędą się one na przestrzeni kilku lat - powiedział Artur Krawiec.