Pewne zwycięstwo lidera okręgówki - Unia wygrywa z Krzanowicami [ZDJĘCIA] 

W sobotnim meczu 27. kolejki klasy okręgowej Unia Racibórz zmierzyła się na stadionie OSiR z KS 1905 Krzanowice.

Siatkarki nie dojechały na mecz. Szofer z Ukrainy jechał za szybko i bez dokumentów 

Kierowca tak bardzo się spieszył aby dowieźć siatkarki na czas, że skończyło się na mandacie i... odwołaniu meczu.

I bieg uliczny w Krzanowicach. Na starcie 65 osób [ZDJĘCIA, WYNIKI] 

Biegiem ulicznym rozpoczęto niedzielne obchody Dni Krzanowic.

W Krzanowicach ponad 100 rowerzystów pojechało tropem zjaw [ZDJĘCIA, WIDEO] 

Rajd rowerowy to jeden z elementów mikroprojektu pn. "Fantastycznie w Krzanowicach" wspieranego przez Unię Europejską i organizowanego w ramach Dni Krzanowic.

Zamieszanie wokół siatkarek z Krzanowic 

Niezły bałagan zrobił się ostatnio w III lidze kobiet (I liga śląska). Siatkarki GS UKS Krzanowice raz były w grupie mistrzowskiej, później w spadkowej, teraz ponownie są w mistrzowskiej. Skąd to zamieszanie?

Siatkarki UKS Krzanowice wygrały u siebie z Rybnikiem [ZDJĘCIA] 

W niedzielę wieczorem na hali Krzanowice odbył się mecz I Ligi Śląskiej Kobiet w siatkówce. Gospodynie podejmowały na swoim parkiecie rywalki z Rybnika. Spotkanie zakończyło się po długiej walce obu drużyn wynikiem 3:2

Krzanowiczanki dzielnie walczyły, ale przegrały z silniejszym Szczyrkiem [ZDJĘCIA] 

Siatkarki trzecioligowego GS UKS Krzanowice miały w poniedziałek przed sobą bardzo trudne zadanie.

Wkrótce „osiemnastka” Kuziaka 

Tomasz Kuziak już po raz 17 poprowadzi siatkarki z Krzanowic. To jedyna taka sekcja w całym powiecie. Trener podsumował dla nas dotychczasowe osiągnięcia w 2017 roku i wyjawił plany na przyszłość.

Przejechał 700 kilometrów w dobę, czyli Śląski Maraton Rowerowy Mszana 2017 

Po raz ósmy odbył się Śląski Maraton Rowerowy. Impreza od trzech lat organizowana jest w Mszanie przez Stowarzyszenie Promocji Aktywnego Wypoczynku oraz Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie. Zawodnicy mieli do pokonania pętlę o długości...

Bez licencji – bez pieniędzy 

W Bojanowie przestraszyli się nowych zasad podziału urzędowych pieniędzy dla klubów sportowych.

Reprezentantki SP Krzanowice na podium wojewódzkiego finału tenisa stołowego [ZDJĘCIA]  

W Zespole Szkół w Koziegłowach odbyły się 30 maja wojewódzkie finały tenisa stołowego Szkolnego Związku Sportowego w kat. Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Ciągle można zgłaszać się na krzanowicki rajd rowerowy 

Do 24 maja można zgłaszać się na rajd rowerowy organizowany przez gminę Krzanowice, który z miejscowego rynku wyruszy w sobotę 27 maja o 16, zaś jego trasa będzie wynosić około 16 km. - Na trasie rajdu wyznaczone będą punktu przystankowe, przy których drużyny będą miały do wykonania określone zadania. Za dobrze wykonane zadanie...

Pietrowicki Start bez punktów w Krzanowicach [ZDJĘCIA]  

Zajmujący dziewiąte miejsce w tabeli A klasy Podokręgu Racibórz Start Pietrowice Wielkie udał się w sobotę (06.05) do Krzanowic, gdzie stoczył bój z miejscową drużyną piłkarską.

W Krzanowicach rozegrano siatkarski ćwierćfinał wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej [ZDJĘCIA]  

W SP Krzanowice rozegrany został ćwierćfinał wojewódzki w piłkę siatkową dziewcząt i chłopców w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Burmistrz Krzanowic rozdzielił 130 tys. złotych pomiędzy kluby sportowe i usługi opiekuńcze, czyli o wiele mniej niż rok wcześniej. Skąd ta rozbieżność? 

Andrzej Strzedulla wydał dwa zarządzenia w sprawie przyznania dotacji z miejskiej kasy. Wsparcie otrzymało kilka organizacji, choć dotacje są o wiele mniejsze niż rok wcześniej.

Wiadomo kto zajmie się budową wielofunkcyjnego boiska w Wojnowicach 

Zadanie ma być gotowe do sześciu miesięcy.

Halowy turniej piłki nożnej odbył się w Krzanowicach [ZDJĘCIA]  

W sobotę 10 grudnia na hali sportowej w Krzanowicach odbył się halowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2015.

Siatkarki UKS-u Krzanowice sprawnie rozprawiły się z Tarnowskimi Górami [ZDJĘCIA]  

W piątkowy wieczór w hali szkoły w Krzanowicach rozegrano mecz 1 ligi śląskiej kobiet w siatkówkę. Zawodniczki GS UKS Krzanowice podjęły na swoim terenie rywalki UKS Gwiazda Tarnowskie Góry. Gospodynie sprawnie rozprawiły z przeciwniczkami w trzech setach.

Pewna wygrana Krzanowic z Markowicami [ZDJĘCIA]  

W sobotę rozegrano mecz 6 kolejki raciborskiej A klasy. Miejscowy KS 1905 Krzanowice zmierzył się z LKS 07 Markowice. 

W Krzanowicach odbył się wakacyjny turniej siatkówki plażowej kobiet [ZDJĘCIA]  

W ramach akcji „Wakacje w powiecie” PCS w Raciborzu wspólnie z GS UKS Krzanowice zorganizowali „Wakacyjny turniej siatkówki plażowej kobiet”, który został rozegrany na boiskach SP w Krzanowicach.

Kadetki z UKS Krzanowice wywalczyły brąz na Mistrzostwach Śląska 

W finale Mistrzostw Śląska kadetek, który odbył się w miniony weekend w Pszczynie wystartowały 24 najlepsze pary na Śląsku. Wśród nich były dwie pary UKS Krzanowice: Jaschek Aleksandra i Kerner Julia oraz Deeg Wiktoria i Bartosiewicz Joanna.

Krzanowice: rajd rowerowy na rozpoczęcie lata. Trwają zapisy 

- Popularyzacja turystyki rowerowej, aktywnego wypoczynku na rowerach oraz poznawanie terenów i walorów rekreacyjnych Gminy Krzanowice - to cele, jakie przyświecają organizatorom wydarzenia.

Mistrzostwa Województwa Śląskiego Juniorek w Siatkówce Plażowej w Krzanowicach  

Gmina Krzanowice w ten weekend (4-5 czerwca) gościła finalistki Mistrzostw Województwa Śląskiego Juniorek w Siatkówce Plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 16 par, które zwycięsko przebrnęły przez turnieje półfinałowe.

Krzanowice: trwają zapisy na marsz nordic walking [ZAPOWIEDŹ]  

Trasa będzie liczyła ok. 12 km (Krzanowice-Chuchelna-Starachowice-Krzanowice). Przewidziano nagrody – dla najliczniejszej rodziny oraz dla najstarszego i najmłodszego uczestnika. Udział w marszu jest bezpłatny.

Półfinały Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]  

W niedzielę przy Akacjowej w Krzanowicach od samego rana rywalizowały ze sobą juniorki o awans do finałów Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej. Zawodniczki UKS-u awansowały do turnieju finałowego, który odbędzie się w Pszczynie.

SP w Nędzy wygrała finał rejonowy piłki nożnej chłopców 

W poniedziałek 23 maja na boisku orlik w Krzanowicach został rozegrany finał rejonowy piłki nożnej chłopców, rocznik 2009 i młodsi.

Półfinał Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej w Krzanowicach [ZDJĘCIA]  

W sobotę 21 maja przy szkole podstawowej w Krzanowicach rozegrano pierwszy półfinał Mistrzostw Śląska Juniorek w siatkówce plażowej.

Zobacz więcej