Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

3 Bieg Profilaktyczny w Krzanowicach. Najważniejszy jest udział

Trzecia edycja biegu na Orliku przy krzanowickiej szkole miała wyjątkowe szczęście do pogody. Organizatorzy bali się, że deszczowa i zimna jesień przeszkodzi ich inicjatywie.

3 Bieg Profilaktyczny w Krzanowicach. Najważniejszy jest udział
Pierwszy bieg wygrał Szymon Klimaszka

Kłopoty z aurą sprawiły, że uczestników było mniej niż przed rokiem, ale kilkadziesiąt osób przyszło na Orlika by biegać i kibicować. Imprezę rozpoczął Tomasz Kuziak nauczyciel wf, a ideę przedstawił wiceburmistrz Jarosław Gałkowski. Pierwsi biegali najmłodsi krzanowiczanie z przedszkola. Kolejne biegi przeznaczone były dla kolejnych kategorii wiekowych. - Zależy nam aby udział wzięło jak najwięcej mieszkańców całej gminy, aby nasz bieg miał charakter rodzinny. Uczestniczą reprezentacje wszystkich placówek oświatowych i świetlic - powiedziała nam Danuta Adamczyk, współorganizator. Urząd Miejski po raz pierwszy zaprezentował nowy baner informujący o jego roli w organizacji biegu. 

Wyniki poszczególnych biegów:

Przedszkole:

Chłopcy:

1. Szymon Klimaszka

2. Łukasz Kretek

3. Błażej Gębski i Mateusz Gasilewski

Dziewczęta:

1. Kamila Nowak

2. Nina Jendrzej

3. Sandra Krautwurst i Aleksandra Nowak

Klasy I - II

Chłopcy:

1. Maksymilian Siwoń

2. Krzysztof Kolar

3. Artur Sliwka

Dziewczęta:

1. Marcela Polednik

2. Natalia Zacharzowska

Klasy III - IV

Chłopcy:

1. Oliwier Śliwka

2. Dawid Jendrzej

3. Denis Polednik

Dziewczęta:

1. Natalia Siwoń

2. Julia Jureczka

3. Magdalena Gębska

Klasy V - VI

Chłopcy:

1. Dawid Pohlmann

2. Paweł Zacharzowski

3. Łukasz Nowak

Dziewczęta:

1. Małgorzata Szmid

2. Wiktoria Drzymała i Laura Śliwka

Gimnazjum

Chłopcy:

1. Paweł Krzemień

2. Szymon Śliwka

3. Paweł Jureczka

Dziewczęta:

1. Patrycja Antończyk i Weronika Zgrzendek

2. Anna Smolana

Biegi rodzinne:

Dziewczyna + rodzic:

1. Tomasz i Natalia Siwoń

2. Adam i Magdalena Gębsk

3. Mateusz i Natalia Zacharzowski

Chłopiec + mama:

1. Jadwiga i Maksymilian Siwoń

2. Beata i Kamil Krautwurst

3. Małgorzata i Michał Kretek

Chłopiec + tata:

1. Jacek i Dawid Jendrzej

2. Roman i Robert Nowak

3. Waldemar i Paweł Krupa

Ludzie

Andrzej Strzedulla

Burmistrz Krzanowic.

Danuta Adamczyk

Dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Krzanowicach

Jarosław Gałkowski

Były wiceburmistrz Krzanowic

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].