Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Racibórz i Rudnik zastąpiły Radlin w organizacji play-out drugiej ligi

Na wniosek Górnika Radlin turniej o utrzymanie się w siatkarkiej II lidze mężczyzn zostanie rozegrany w Raciborzu i Rudniku.

Racibórz i Rudnik zastąpiły Radlin w organizacji play-out drugiej ligi

Zmiana miejsca rozgrywania meczów jest podytkowana brakiem wolnej hali sportowej w Radlinie w terminie 24-26 marca. Na prośbę Górnika i zgody PZS turniej odbędzie się w halach w Raciborzu i Rudniku.

W piątek 24 marca w Rudniku rozegrany zostanie mecz pomiędzy SK Górnik Radlin a AZS Rafako Racibórz, dzień później w Arenie Rafako w Raciborzu AZS Rafako podejmować będzie MKS MTS Winner Czechowice-Dziedzice. W ostatnim dniu rywalizacji ponownie w Arenie Rafako Winner Czechowice zmierzy się z Górnkiem Radlin.

Piątkowy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00, natomiast weekendowe mecze o godzinie 17:00.

Przypomnijmy, że wspomniane drużyny zajęły trzy ostatnie miejsca w II lidze mężczyzn. Najgorsza z tych drużyn spadnie do III ligi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Kosz (109.241. * .253) 09.03.2017 15:36

Chłopcy z AZS trzymam kciuki. Zwolniony jeden trener, zwolniony drugi trener, kto zwolni prezesa.
Ostatnie sezony to nić tylko ciągle walka o utrzymania. Prezes nie daje już rady, chyba już mu się nie chce, jak widać siatkówkę rozłożył. Dymisja chyba konieczna dla dobra siatkówki w Raciborzu.