Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kejza Team szaleje. Kolejne zwycięstwo Anny Borowskiej w pucharze świata

Niesamowite wyniki osiągają ostatnio judocy Kejza Team Rybnik.

Kejza Team szaleje. Kolejne zwycięstwo Anny Borowskiej w pucharze świata

Początek roku dla judoków z Kejza Team jest niesamowity. Najpierw Piotr Kuczera wygrał puchar świata w Rzymie. W jego ślady poszła Anna Borowska, która okazała się najlepsza na pucharze świata w Pradze. Tej samej rangi zawody – dwa tygodnie temu rozgrywano w Katowicach i wtedy na najwyższym stopniu podium ponownie stanął Kuczera.
W ten weekend puchar świata przeniósł się do Maroka, gdzie rozgrywany jest African Open Casablanca. W sobotę na tatami zaprezentowała się Anna Borowska. W I rundzie rybniczanka miała wolny los, następnie spotkała się z Lea Buet z Senegalu i wygrała tę walkę, mając na swoim koncie dwa akcje na wazari. Kolejną rywalką judoczki Kejza Team była Tihea Topolovec z Chorwacji. Walka trwała 1 minutę i 51 sekund. Wtedy to rybniczanka rzuciła swoją rywalkę na ippon i awansowała do finału. Decydująca walką była jeszcze krótsza. Ania Borowska już po minucie i ośmiu sekundach rozprawiła się z Francuską Sarah Harachi. – Cieszę się, ze mimo braku poczucia, że to „ten dzień" wywalczyłam złoty medal i dużo rzucałam. Dziękuje bardzo całej ekipie wsparcia, a przede wszystkim mojemu trenerowi Artur Kejza za przygotowanie i komendę do rzutu w finale – napisała na swoim oficjalnym profilu Anna Borowska.
Dziś w African Open Casablanca zaprezentuje się Piotr Kuczera.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].