Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Liga Szkolna: Raciborski SMS wygrał zawody rejonowe w badmintonie [ZDJĘCIA]

Uczniowie raciborskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego byli bezkonkurencyjni w poniedziałkowej rywalizacji ligi szkolnej w badmintonie.

Liga Szkolna: Raciborski SMS wygrał zawody rejonowe w badmintonie [ZDJĘCIA]
Gimnazjaliści z SMS-u

Wyniki zawodów rejonowych w badmintonie szkół podstawowych dziewcząt:

miejsce:

1. SP 8 Racibórz

2. SP Pawłów

3. SP Rudnik

4. SP Stanowice

zawodów rejonowych w badmintonie szkół podstawowych chłopców:

1. SP 8 Racibórz

2. SP Stanowice

3. SP Rudnik

4. SP Pawłów

zawodów rejonowych w badmintonie szkół gimnazjalnych dziewcząt:

1. GMS Racibórz

2. GIM Rudnik

3. GIM 5 Czuchów

zawodów rejonowych w badmintonie szkół gimnazjalnych chłopców:

1. GMS Racibórz

2. GIM 5 Czuchów

3. GIM Rudnik

W dalszych rozgrywkach nasz rejon reprezentować będą zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 8, a wśród gimnazjalistów Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego, opiekunem najlepszych drużyn jest Marek Kazimierczak. Gospodarzem i sędzią głównym zawodów był Mariusz Kaleta.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].