Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Puchar Polski: Dąb Gaszowice zagra z MKS Lędziny

Zdobywca Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz - GKS Dąb Gaszowice w I rundzie szczelba śląskiego zmierzy się z MKS Lędziny.

Puchar Polski: Dąb Gaszowice zagra z MKS Lędziny

W finale Pucharu Polski na szczeblu podokręgu, klub z Gaszowic pokonał Zameczek Czernica 2:1. Teraz zmierzy się z czwartoligowymi Lędzinami w I rundzie PP na szczeblu śląskim. MKS z Lędzin w finale na szczeblu tyskim wygrał 1:0 z Pniówkiem Pawłowice.

26 kwietnia spotkają się: Dąb Gaszowice - MKS Lędziny, Pogoń II Nowy Bytom Ruda Śląska - GKS Radziechowy-Wieprz oraz Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe - Warta Zawiercie.

Czwarta para jest najbardziej atrakcyjna, bo Górnik II Zabrze zmierzy się 10 maja ze zwycięzcą finałowej pary w Podokręgu Bielsku-Biała, czyli z Rekordem lub BKS Stal, które zmierzą się 26 kwietnia. To oznacza, że wolny los w pierwszej rundzie otrzymały: MKS Myszków, MLKS Woźniki, Ruch Radzionków i zwycięzca finałowego meczu w Podokręgu Rybnik.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].