Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płomień Kobyla dogoniony uciekł Krzanowicom w ostatniej chwili [ZDJĘCIA]

Wicelider raciborskiej A klasy - KS 1905 Krzanowice poniósł porażkę w Kobyli, choć bliski był wywiezienia remisu.

Płomień Kobyla dogoniony uciekł Krzanowicom w ostatniej chwili [ZDJĘCIA]

Drużyna z Kobyli, która na wiosnę gra w kratkę wygrała u siebie z Krzanowicami w dramatycznych okolicznościach. Kibice przyjeżdżający na mecz do pod raciborskiej miejscowości nie wiedzą czy zobaczą spektakularne zwycięstwo czy bolesną porażkę. Płomień potrafił w tym roku przegrywać z drużynami z końca tabeli jak np. Kuźni Raciborskiej 2:6, jak i wygrać z czołową ekipą Krzanowic 4:3.

Mecz lepiej rozpoczęli przyjezdni z Krzanowic i prowadzili po golu Tomasza Pieczarka. Końcowy kwadrans pierwszej połowy to wielka i skuteczna pogoń Płomienia. Najpierw bramkę wyrównującą zdobył Kamil Szałkowski, później z karnego prowadzenie dał Mateusz Kołodziejczyk, a tuż przed przerwą na 3:1 po pięknej akcji podwyższył Patryk Knura. Krzanowice kontakt złapały po przerwie po golu z karnego Dawida Słysza. Wyrównał na kwadrans przed końcem Pieczarek i gdy wydawało się, że podopieczni trenera Teresiaka pewnie zmierzają po 3 punkty, w doliczonym czasie cios zadali gospodarze. Do bramki trafił Kamil Knura i komplet oczek pozostał w Kobyli, co daje jeszcze nadzieję w walce o awans do klasy okręgowej. Pogorszyła się za to sytuacja Krzanowic. Co prawda nadal są na drugim premiowanym awansem miejscu, ale za plecami mają Czarnych Gorzyce, którzy rozegrali o jeden mecz mniej.

W kolejny weekend Kobyla (6.) zagra kluczowy mecz w Chałupkach (4.), a Krzanowice (2.) podejmą u siebie Górnik Pszów (11.).

LKS Płomień Kobyla - KS 1905 Krzanowice 4:3 (3:1)

Kamil Szałkowski 29., Mateusz Kołodziejczyk 32.-k., Patryk Knura 43., Kamil Knura 90.+1. - Tomasz Pieczarek 12., Dawid Słysz 54.-k., Tomasz Pieczarek 72.

Żółte kartki: Wojciech Franica, Kamil Szałkowski (obaj Kobyla) - Arkadiusz Klimaszka (Krzanowice)

Sędziowali: Mirosław Niedziela, Krzysztof Kurzydym, Grzegorz Gajda.

Kobyla: Bartosz Cojg - Kamil Kubala, Jarosław Marcisz, Mateusz Baszczok (55. Krzysztof Masarczyk), Wojciech Franica (46. Patryk Pytlik), Szymon Kubala, Mateusz Kołodziejczyk, Grzegorz Gawron, Patryk Knura, Kamil Knura (90., Mateusz Sowa), Kamil Szałkowski (85. Mateusz Gawron). Trener: Robert Żbikowski.

Krzanowice: Adam Horny - Dawid Słysz, Dariusz Stanke (80. Dawid Juraszek), Sebastian Herber, Paweł Herber (42. Denis Zięć), Krzysztof Koliński, Mateusz Filip (88. Radosław Czech), Waldemar Hnida, Tomasz Wittek (48. Bartosz Hryckiewicz), Arkadiusz Klimaszka, Tomasz Pieczarek. Trener: Józef Teresiak.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~999999 (188.137. * .79) 23.05.2017 08:01

brawo dla chlopakow z Kobyli za walke do konca