Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Antoni Piechniczek przyjedzie na piłkarski puchar prezydenta. Zobacz kto z kim zagra w grupie

W piątek w siedzibie LKS 07 Markowice, gospodarza tegorocznego turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Racibórz, odbyło się losowanie grup turnieju. LKS z Markowic w tym roku obchodzi 110-lecie. Gościem specjalnym obok Huberta Kostki, będzie Antoni Piechniczek.

Antoni Piechniczek przyjedzie na piłkarski puchar prezydenta. Zobacz kto z kim zagra w grupie
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Turniej odbędzie się 24 czerwca na dwóch boiskach w Raciborzu-Markowicach. Mecze finałowe będą szczególne, bo będzie się nim przyglądać były trener reprezentacji Polski Antoni Piechniczek. - Byliśmy u niego i przyjął zaproszenie z zadowoleniem - mówił szef wydziału szkolenia Podokręgu Racibórz, Janusz Gałązka.

Na losowaniu stawili się niemalże przedstawiciele wszystkich klubów poza Unią i Ocicami. Do grupy A do rozstawionej drużyny Markowic dołączyły Ocice, Unia i Brzezie. W grupie B zmierzą się ekipy Rafako, Studziennej, Płoni i gościnnie sędziów Podokręgu Racibórz.

Tytułu broni ekipa Unii Racibórz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~kielon (95.160. * .136) 26.05.2017 22:02

A dlaczego nie było nikogo z tych dwóch klubów??? To jest brak szacunku dla innych.