Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wygrana juniorów Unii Racibórz [ZDJĘCIA]

Ekipa juniorów młodszych Unii Racibórz w niedzielny poranek gościła na stadionie przy ul. Srebrnej rówieśników Jedności Jejkowice. Ciekawy pojedynek zakończył się zwycięstwem drużyny gospodarzy.

Wygrana juniorów Unii Racibórz [ZDJĘCIA]

Juniorzy młodsi B2 (Podokręg Rybnik i Racibórz)

Mecz III kolejki spotkań (03.09.2017 r.)

Unia Racibórz – Jedność Jejkowice 5:3 (2:1)

0:1 Aleksander Węgielnik (3 min.)

1:1 Kamil Socha (rzut karny - 23 min.)

2:1 Kevin Gawlik (27 min.)

3:1 Fabian Kaczor (53 min.)

4:1 Adrian Kuczera (60 min.)

4:2 Salvador Pryka (71 min.)

4:3 Michał Mandrysz (72 min.)

5:3 Adrian Kuczera (80+2 min.)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].