Niedziela, 21 lipca 2019

imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta

RSS

Powołanie dla Zofii Zdziebło na Puchar Świata juniorów młodszych

11.09.2017 11:42 | 0 komentarzy | kozz

Zawodniczka Akademii Sportowej Top Team powołana do kadry narodowej.

Powołanie dla Zofii Zdziebło na Puchar Świata juniorów młodszych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

12-letnia Zofii Zdziebło, podopieczna wodzisławskiej mistrzyni Sandry Pniak, została powołana do kadry narodowej na wrześniowy Puchar Świata Juniorów Młodszych w Czarnogórze. Na co dzień spokojna, skromna i nieśmiała, na macie niepokorna wojowniczka. Powściągliwa w okazywaniu emocji, pracowita, pomocna i życzliwa. Trenuje sztuki walki od 3 lat. Dzięki swojemu zaangażowaniu i ciężkiej pracy została dostrzeżona przez Polski Związek Jujitsu.

Trenerka Sandra Pniak, nie kryje dumy i wzruszenia: „Kiedy otrzymałam informację o powołaniu mojej podopiecznej do kadry narodowej ogarnęła mnie ogromna radość. Jesteśmy zaskoczeni i bardzo dumni, że tak młoda zawodniczka dostała szansę na pokazanie swoich umiejętności na międzynarodowej imprezie i to w biało-czerwonych barwach! Nie jestem w stanie wyrazić, jak wielki to sukces, dla Zosi, dla mnie, dla Akademii i całego miasta. dokonała czegoś wielkiego, ponieważ jest pierwszą moją podopieczną która dostała się do Kadry Narodowej.”.

Puchar Świata w Czarnogórze odbędzie się już we wrześniu. Jak zapowiada trenerka, cała Akademia Top Team stoi murem za Zosią. Wszyscy trzymają za nią kciuki i życzą jak najlepszego wyniku na zawodach. „W Akademii jesteśmy jedną wielką rodziną. Cieszą nas sukcesy naszych zawodników. Kiedy dowiedzieliśmy się o powołaniu Zosi polały się łzy wzruszenia. Wszyscy nasi judocy, trenerzy i rodzice mocno wierzą w jej sukces i będą na bieżąco śledzić jej poczynania w Pucharze Świata”.

Katarzyna Cilska