Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rafako Racibórz wywiozło punkty z Krzyżanowic [ZDJĘCIA]

Wszystko było pod kontrolą Rafako Racibórz do 82. minuty i gola strzelonego przez Krzyżanowice. Zaczęła się nerwowa gra po stronie przyjezdnych, ale ostatecznie raciborska drużyna przywiozła do Raciborza trzy punkty i plasuje się na czwartej pozycji w grupie III katowickiej klasy okręgowej.

Rafako Racibórz wywiozło punkty z Krzyżanowic [ZDJĘCIA]

Raciborscy piłkarze mogą się pochwalić świetną defensywą na czele której stoi doświadczony ekstraklasowiec Grzegorz Jakosz. Grający szkoleniowiec razem ze swoją ekipą przepuścił dopiero drugiego gola w szóstym meczu. Rafako prowadziło w Krzyżanowicach od 22. minuty gdy do bramki trafił Marek Pawlus. Kolejne gole padły po przerwie. Raciborzanie podwyższyli prowadzenie za sprawą Damiana Gawryluka na kwadrans przed końcem spotkania. Wydawało się, że Rafako ponownie zachowa czyste konto, jednak do bramki trafił Radosław Żbikowski i zaczęło się robić nerwowo po stronie przyjezdnych. Zespół Jakosza dotrwał do końcowego gwizdka i z ulgą dopisał sobie trzy oczka w ligowej tabeli.

LKS Krzyżanowice - KS Rafako Racibórz 1:2 (0:1)

Radosław Żbikowski 82. - Marek Pawlus 22., Damian Gawryluk 73.

Żółte kartki: Kamil Koczor, Konrad Fedyn (KS Rafako)

LKS Krzyżanowice: Robert Tlołka - Dawid Michalak, Łukasz Skrobacz, Radosław Żbikowski, Łukasz Musioł, Adam Turkiewicz (81. Paweł Chojak), Arkadiusz Styczeń, Łukasz Staniek, Marcin Pawłowski (55. Patryk Buchcik), Jan Krupiński, Szymon Gardawski (78. Przemysław Szewieczek). Trener: Robert Żbikowski.

KS Rafako Racibórz: Łukasz Witt - Kamil Koczor (56. Bartosz Żagiel), Paweł Kowacz, Konrad Fedyn, Damian Gawryluk (87. Szymon Niedziela), Łukasz Haras (66. Asachi Watanabe), Grzegorz Jakosz, Damian Mazurek, Patryk Moneta, Marek Pawlus, Grzegorz Wojda. Trener: Grzegorz Jakosz.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].