Sobota, 16 grudnia 2017

imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy

RSS

08.10.2017 19:17 | 0 komentarzy | (ak)

W czasie kilku minionych dni większość kibiców żyła nie tylko meczami reprezentacji Polski, ale również rywalizacją swoich drużyn w niższych klasach rozgrywkowych. Zapraszamy do lektury kompletu ciekawych wyników, licznych zmian w tabelach oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

II liga (PZPN)

Wyniki XII kolejki (07.10.2017)

  • GKS Jastrzębie – Garbarnia Kraków 1:2 (1:1)
  • MKS Kluczbork – ROW Rybnik 2:2 (0:0)
  • Błękitni Stargard – Rozwój Katowice 1:2 (1:1)
  • ŁKS Łódź – Wisła Puławy 1:0 (0:0)
  • Olimpia Elbląg – Warta Poznań 1:0 (1:0)
  • Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:1 (1:1)
  • Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 1:2 (0:0)
  • GKS Bełchatów – Gwardia Koszalin (mecz przełożony na 18.10.2017, śr 18:00)
  • Gryf Wejherowo – Legionovia Legionowo (mecz przełożony na 18.10.2017, śr 15:00)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Warta Poznań122520:7
2.Radomiak Radom122521:11
3.GKS Jastrzębie122219:9
4.ŁKS Łódź122112:8
5.Garbarnia Kraków122018:14
6.Siarka Tarnobrzeg122021:18
7.Olimpia Elbląg121814:14
8.GKS Bełchatów111419:15
9.Legionovia Legionowo111415:13
10.Błękitni Stargard12149:10
11.Znicz Pruszków121415:19
12.ROW Rybnik121316:20
13.Wisła Puławy121212:14
14.Stal Stalowa Wola121213:17
15.MKS Kluczbork121210:20
16.Gryf Wejherowo111114:14
17.Rozwój Katowice121110:19
18.Gwardia Koszalin1166:22

Zapowiedź XIII kolejki (13/15.10.2017)

Radomiak Radom – ŁKS Łódź (pt 18:00), Rozwój Katowice – Stal Stalowa Wola (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – GKS Jastrzębie (sb 15:00), Warta Poznań – GKS Bełchatów (sb 15:00), Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków (sb 15:00), Legionovia Legionowo – Błękitni Stargard (sb 15:00), Wisła Puławy – Olimpia Elbląg (sb 16:00), ROW Rybnik – Gryf Wejherowo (sb 17:00), Gwardia Koszalin – MKS Kluczbork (nd 13:00).


III liga – grupa 3 (PZPN)

Wyniki XI kolejki (07/08.10.2017)

  • Unia Turza Śląska – Ruch Zdzieszowice 1:1 (1:1)
  • Polonia Głubczyce – Piast Żmigród 2:1 (0:1)
  • Rekord Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice 1:4 (0:2)
  • Polkowice – Górnik Zabrze II 1:6 (0:3)
  • Stilon Gorzów – Ślęza Wrocław 1:2 (1:1)
  • Stal Brzeg – Lechia Dzierżoniów 3:1 (2:1)
  • Skra Częstochowa – Zagłębie Lubin II 1:0 (0:0)
  • Miedź Legnica II – Falubaz Zielona Góra 0:2 (0:2)
  • Stal Bielsko-Biała – Gwarek Tarnowskie Góry 2:3 (1:1)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Stal Brzeg112426:13
2.Skra Częstochowa102318:5
3.Gwarek Tarnowskie Góry102117:9
4.Polkowice112021:18
5.Ślęza Wrocław111921:22
6.Górnik Zabrze II111825:19
7.Stilon Gorzów111722:20
8.Pniówek Pawłowice101515:14
9.Rekord Bielsko-Biała101515:15
10.Ruch Zdzieszowice111312:12
11.Lechia Dzierżoniów101314:15
12.Stal Bielsko-Biała101312:14
13.Falubaz Zielona Góra111315:18
14.Zagłębie Lubin II10119:13
15.Piast Żmigród111016:19
16.Miedź Legnica II111011:20
17.Unia Turza Śląska10812:20
18.Polonia Głubczyce11611:26

Zapowiedź zaległego meczu IX kolejki (11.10.2017)

Stal Bielsko-Biała – Pniówek Pawłowice (śr 15:00).

Zapowiedź XII kolejki (14/15.10.2017)

Zagłębie Lubin II – Polonia Głubczyce (sb 13:00), Falubaz Zielona Góra – Rekord Bielsko-Biała (sb 13:00), Ślęza Wrocław – Skra Częstochowa (sb 13:00), Pniówek Pawłowice – Polkowice (sb 15:00), Piast Żmigród – Stal Bielsko-Biała (sb 15:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź Legnica II (sb 15:00), Ruch Zdzieszowice – Lechia Dzierżoniów (sb 15:00), Górnik Zabrze II – Stal Brzeg (nd 13:00), Unia Turza Śląska – Stilon Gorzów (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki IX kolejki (07/08.10.2017)

  • Odra Centrum Wodzisław Śląski – Decor Bełk 1:3 (0:0)
  • Unia Racibórz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3 (0:3)
  • Wilki Wilcza – Dąb Gaszowice 2:1 (0:1)
  • Lędziny – Czaniec 0:0
  • Goczałkowice – Kuźnia Ustroń 2:1 (0:1)
  • Tyski Sport II – Drzewiarz Jasienica 7:2 (3:2)
  • Radziechowy-Wieprz – Spójnia Landek 5:1 (1:1)
  • Bytomski Sport – Beskid Skoczów 5:0 (1:0)

Wyniki zaległych meczów VII kolejki (04.10.2017)

  • Goczałkowice – Dąb Gaszowice 1:1 (1:1)
  • Bytomski Sport – Spójnia Landek 2:0 (1:0)
  • Radziechowy-Wieprz – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 0:4 (0:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Decor Bełk81719:10
2.Bytomski Sport81614:5
3.Radziechowy-Wieprz91622:16
4.Wilki Wilcza81516:13
5.Odra Centrum Wodzisław Śl.81510:8
6.Dąb Gaszowice81316:12
7.Podbeskidzie B-B II91316:15
8.Spójnia Landek91316:16
9.Czaniec8127:8
10.Drzewiarz Jasienica81213:16
11.Goczałkowice91011:15
12.Kuźnia Ustroń8812:12
13.Beskid Skoczów889:19
14.Tyski Sport II8727:28
15.Unia Racibórz8512:19
16.Lędziny8511:19

Zapowiedź X kolejki (14/15.10.2017)

Dąb Gaszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 15:00), Decor Bełk – Tyski Sport II (sb 15:00), Czaniec – Unia Racibórz (sb 15:00), Beskid Skoczów – Wilki Wilcza (sb 15:00), Spójnia Landek – Lędziny (sb 15:00), Goczałkowice – Bytomski Sport (sb 15:00), Kuźnia Ustroń – Drzewiarz Jasienica (sb 15:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Odra Centrum Wodzisław Śląski (nd 15:00).


Czytaj podobne