Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bytomski Sport lepszy od raciborskiego [WIDEO]

W sobotę na stadionie w Bytomiu przy Olimpijskiej 2 rozegrano mecz XV kolejki Haiz IV ligi pomiędzy będącą w tym spotkaniu gospodarzem Unią Racibórz, a Bytomskim Sportem Bytom. Drużyna Jacka Trzeciaka okazała się nieznacznie lepsza od ekipy prowadzonej przez Piotra Haudera.

Bytomski Sport lepszy od raciborskiego [WIDEO]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Materiał wideo:

W pierwszej połowie swoją dominację wyraźnie zaznaczyli zawodnicy z Bytomia. Potwierdzili to bramkami Skrzypińskiego i Lachowskiego. Unia odpierała kolejne ataki i sama strzeliła kontaktowego gola, gdy po rzucie wolnym piłkę do siatki skierował Mizia. Bramka padła tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę. Drugą połowę lepiej zaczęła Unia, ale to Bytomski Sport strzelił bramkę na 3:1, a trafienie zanotował Pośpiech. Raciborska drużyna się nie poddawała i szybko nawiązała kontakt, gdy piłkę dośrodkowywaną z rzutu rożnego do bramki skierował Pientka. Piłkarze Bytomskiego wyraźnie osłabli w końcowych 30 minutach, ale Unii nie udało się wyrównać stanu rywalizacji. Unia Racibórz grająca w roli gospodarza przegrała w Bytomiu 2:3.

KS Unia Racibórz: Pluta - Łątkowski, Mizia, Pientka, Plewa (85. Migus) - Jędrzejewski (75. Bartoszewicz), Zapotoczny, Remień (89. Trzeciak), Chałupiński - Kapinos, Kocot.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].