Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zestaw świątecznych pytań, cz. 16: Piotr Jeziorski

W okresie świątecznym pytamy osoby ze świata sportu o święta. Zobacz co odpowiedział na nasze pytania nauczyciel w-f, ale także miłośnik szachów, biegów narciarskich i wielu innych form spędzania czasu w trybie sportowym, Piotr Jeziorski.

Zestaw świątecznych pytań, cz. 16: Piotr Jeziorski

1. Czy wierzyłeś w Świętego Mikołaja, Dzieciątko lub Gwiazdora? Jeśli tak, to kiedy przestałeś?

 • Nigdy nie przestałem, cały czas wierzę w Dzieciątko i w Św. Mikołaja

2. Kalendarz adwentowy. Czekoladki jadłeś dzień po dniu czy wszystkie na raz?

 • Raczej dzień po dniu, ale różnie mogło być. Nie pamiętam już. To było dawno

3. Choinka sztuczna czy żywa?

 • Różnie, zależy. Mam sztuczną, ale żywa też już była

4. Tradycyjne 12 potraw czy mniej/więcej?

 • A kto to potem zje? Dziś jest grochówka i karp z kartoffelsalatem

5. Kto w domu szykuje świąteczne potrawy?

 • Gospodynie

6. Czy objadasz się podczas świąt?

 • Zależy, raczej nie

7. Najlepszy prezent jaki dostałeś pod choinkę

 • Dzieciątko

8. Najzabawniejsza sytuacja w życiu związana ze świętami

 • Kiedy jako nastolatek w wigilię koło południa pojechaliśmy przy -10 stopniach na starych rozsypujących się rowerach do Ostrawy na rynek kupić prezent - kij hokejowy dla brata kolegi

9. Czy w Wigilię przemówiło do Ciebie jakieś zwierzę?

 • Nie

10. Czy oglądasz filmy o Kevinie?

 • Tak widziałem

11. Twoje wymarzone spędzenie nocy sylwestrowej

 • W Garmisch-Partenkirchen

12. Twoje największe marzenie na 2018 rok

 • Spokój, szacunek i miła atmosfera w pracy i w domu
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].